Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joker_śl

Dlaczego Kobiety chcą młodszych

Polecane posty

Gość Kleo 999
To proste. Kobieta po czterdziestce staje się wyzwolona. Teraz to ona by chciała decydować w związku, a taki malolat , który zakochuje się w starszej przeważnie jest mamisynkem, i potrzebuje mamunii. I jest rzecz jasna uległy, poza tym taka czterdziech go podnieca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokko
Jak to dlaczego ? Z tych samych powodow z jakich mezczyzni wiaza sie z mlodszymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiutek675
No bo tym mlodszym zawsze fiutek stoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będę 40+
to o tym pomyślę. Po co mi zramolali rówieśnicy jak będę mogła mieć kolesia po 30tce - też już dojrzały, a jeszcze młody i w dobrej kondycji. Stare kapcie po 40tce i 50tce sa dla panieniek 20+, którym wystarczy byle jaki seks, bo i tak najważniejszy jest portfel kochanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteteeetee
jak będę 40+ a moze tak przemyśl to co napisałas. Jezeli uwazasz,ze w wieku 40,50 lat twoj rowiesnik bedzie starym kapciem to niestey idąc twoim tokiem rozumowania bedzie stara babab,próchno i jak taka stara moze miec do czenienia z młodszym,no chyba,ze ten młodszy jest kiepski w seksie i rznie stara aby tylko sobie ulzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do metee
Mało wiesz kobieto.Ten ktoś wyzej ma rację,faceci po 40stce są beznadziejni,poza nielicznymi wyjątkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała ja
sssss Kobieta około 40 stki ma wymagania,nie wystarczy byc młodym jak niektórym tutaj się wydaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała ja
sss no nie wystarcza:D Tylko ignoranci myślą,ze liczy się jedynie ciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiutek675
A czy dobry fiutek nie odgrywa zadnej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będę 40+
i tu sie myślisz, kochana meteteeetee >>>> faceci (zwłaszcza w polsce) masakrycznie się sypią - szybko i gwałtownie. Znaleźć zadbanego i seksowengo 40+ latka w polsce, to cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała ja
do fiutek Dobry fiutek to tylko dodatek do całosci;). Związek czy romans z młodszym jest jak rosyjska ruletka,do końca nie wiadomo kto kogo zostawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cajou
wiadomo, wiadomo, mlodszy zawsze odejdzie i to nie jest wcale tak, ze kobiety chca mlodszych, oni sami sie czepiaja atrakcyjnych straszych babek, bo mysla, ze taka latwa bedzie, pocwiczyc na kims chca i tyle, taka zabawa przed dorosloscia i nic innego sie z tym nie wiaze :), a niektore glupie babska mysla, ze to milosc, chyba sie posikam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cajou
Znam dużo takich par/małzeństw/,to juz nie romanse,tylko wspólne życie.Myśl co chcesz,ale z tego co widzę wokół te związki po trudnych początkach/środowisko/są wyjątkowo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julllijja
pracuje z samymi mezczyznami i zauwazyłam,ze młodsi mają w sobie wiekszą czulosc.Ci starsi jakby zapomnieli,ze kobieta to wciaz kobieta,mimo nastałej mody na "twarde niezalezne babki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cajou
jullijjaa Też pracuję tylko z meżczyznami i mam podobne zdanie.Mozliwe,ze dlatego starsze nie opierają się tak bardzo młodszym.Faceci po czterdziestce są egoistyczni i trudno z nimi się porozumieć,potrafią perfekcyjnie udawać,łatwo im oszukać młode niedoświadczone kobiety,później zaczyna się normalne życie i okazuje się,ze książe z bajki z grubym portfelem zamienia sie w despotyczną żabę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julllijja
nie wiem,mnie jakos lepiej dogaduje sie z mlodszymi...Ci starsi mają swoje dąsy,fochy,jakies bzdurne niedomowienia,zresztą Ci mlodsi są bardziej chetni czy do pomocy czy w ogóle jakos zagadną i dzien szybciej mija...bez złosliwosci,bez komentów zresztą jesli nawet chodzi o zwykly gest,to mlodsi tez mają plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
dlatego, ze zwykle im sie chce. I nie myśle tu tylko o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 28
Witam chętnie poromansuje z dojrzała ze Slaska, ja przyst. z ok Bielska Białej: janusz_mtzmadczak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×