Odpowiedz na ten temat

Jak jest z tym materializmem u kobiet

• samce i samice 2017.04.19 [06:44]
    gość wczoraj [16:45]
    kto ma olej w głowie nie bierze gołej i biednej tylko na równej sobie, na co komu kula u nogi i kotwica??
  • jak zabłocki na mydle 2017.04.19 [06:47]
    gość wczoraj [16:49]
    ty chora czy co? jak facet ma rodzić??? a to rodzenie to i tak kara za waszą głupote którą palnełyście w raju i jeszcze faceta wpakowałyście w tą waszą głupote, tak to jest słuchać się baby
  • gość 2017.04.19 [06:51]
    Jest tez jeszcze jeden typ kobiet, które nie mona nazwać materialistkami bo nie mają wielkich wymagań finansowych, jest to typ leniwca minimalistycznego. Wystarczy by mieć gdzie mieszkać,nawet w norze i mieć co jeść +tv i net. Facet ma jej to zapewnić, ona pracować nie będzie i już, rachunki to nie jej problem, jest źle to kredyt i się bawimy.
  • gość 2017.04.19 [07:04]
    I to jest najgorszy typ, te nic nie robiące pijawki, bo gdy bogatego baba oskubie troche to nic się takiego nie stanie, rozwód i gość żyje sobie dalej normalnie. Gorzej gdy leniwiec trafi na sredniaka lub mniej zamożnego, jak samotnie dobrze sobie radził tak pod obciążeniem od wypłaty do wypłaty, po kilku latach i rozwodzie facet zostaje z mnóstwem kredytów, niby wspólne sa ale jej komornik nie ma z czego ściągać bo pracować nie zamierza i ma już kolejnego żywiciela.
  • gość 2017.04.19 [07:19]
    Mieszkanie 60m, oszczędności i samochód. Mój chłop samochód.
  • gość 2017.04.19 [08:44]
    Ani jedna kobieta nie napisała że nie ma nic, czyżby takie kobiety nie istniały? Czy ten temat jest bardzo niewygodny dla nich, i wola tematy w stylu "kryzys w związku, samiec sadysta wysyła mnie do pracy po 5 latach , mam go zostawić bo chyba mnie nie kocha"
  • gość 2017.04.21 [11:03]
    Fakt taki źe są kobiety co nic nie mają i męźczyźni. A najgorsza cecha to po prostu lenistwo nic nie robienie i jak z taką,takim się dorobić? Raczej problemów i garba

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...