Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak jest z tym materializmem u kobiet

Polecane posty

Gość gość
gość dziś no bo po co takiemu przeterminowana 30stka z spadającą płodnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być jakimś cymbałem. Wiem - bo wynajmuje takim, to widzę, "te młode" :D. Facet z klasą chce inteligentnej, na poziomie i ogarniętej babki. Tylko pustaki lecą na urodę. Mądry na inteliegencję i urodę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta bezinteresowna i zakochana po prostu jest z facetem, ma radosc z tego zwiazku i daje radosc facetowi. W miare rozwoju zwiazku pojawiaja sie inne tematy, oczekiwanie, plany - ale sa to plany obojga. Zna ktos taki zwiazek ? Druga wersja : kobieta chce zrealizowac swoj instynkt macierzynski (miec dzieci a przynajmniej dziecko) i rownoczesnie zyc bezpiecznie i czerpac korzysci ze zwiazku do ktorego sama wlozy raczej niewiele. A wiec wchodzi w zwiazek z facetem, ktory jej zdaniem nadaje sie do zrealizowania planow, ale o tych planach mu nie mowi. Dazy za wszelka cene do ciazy - to co, ze bez porozumienia sie na ten temat z partnerem (to co, ze odstawie antykoncepje, jezeli pojawi sie ciaza to juz go mam, on przeciez taki niezdecydowany, musze mu pomoc, ja najlepiej wiem co dla nas dobre). Bez znaczenia jest, ze facet wcale nie kryje braku zainteresowania rodzina i dziecmi, a nawet mowi otwarcie ze tego nie chce. Niewazne - partnerka stawia go przed dokonanymi faktami. A potem juz dalej : albo zostaje i zapewnia kobiecie to, co ona sobie zaplanowala, a w razie rozpadu zwiazku placi alimenty na dzieci i niepracujaca ich matke. A wiec wszystkie cele (macierzynski i materialny) osiagniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Musisz być jakimś cymbałem." x Widzicie, oto te 30-stki na poziomie. :o Które za młodu chlały wódę, przeklinały i puszczały się, a teraz udają kobiety na poziomie, bo się robią stare. Uważajcie na takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kobieta powiem wam, że jeśli facet nie jest ambitny i nie potrafi dobrze zarobić, u mnie nie ma szans. Facetom jakoś jaja ostatnio opadły, kobiety potrafią i więcej zarobić i domem zarządzać i dzieci wychować. A facet? Niech chociaż kasę do domu przyniesie i cieszy się, że do m ogarięty, że dzieciaki zadbane, że kobieta jakoś się realizuje poza domem i korzysta z dobra wspólnego dla ich dobra :D,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wniosłam? mieszkanie 3 pokojowe, nowe, bez kredytu, w pełni urządzone i to nie tanio, z własnych pieniędzy żeby nie było że z pomocy tatusia. Przyzwoitą pensję co miesiąc. Więcej mi nie było trzeba z dóbr majątkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi powód do cieszę nią się że się kobieta realizuje poza domem. Już radny z Bydgoszczy pokazał jak to się kończy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opłaca się facetom zarabiać na materialistki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek pokazuje tylko to, że faceci próbują się zabezpieczyć :D. Tata mi zawsze opowiadał, że on pokochał mamę właśnie za jej ciepło, że była kobieca itp. Nie musiała mieć domu, auta i bóg wie nie wiem co :). Wszystkiego się sami dorobili, choć tata wiedział gdzie i jak pieniądze zarabiać. To on więcej zarabiał, a mama dbała o nasze ognisko domowe. Potem poszła do innej pracy i się rozwijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la creme de la creme
gość dziś bo durne młode lecą na przystojniaków z dużymi pałami najlepiej, takie "logiczne" są 20stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i oceniłeś się w wieku 27 lat. Wnioslem do związku własne mieszkanie, warte ok 700000 (od rodzicow), samochód warty ok 50000 i miałem już własną firmę. Moja żona nie wniosła 0,00 (słownie: nic). Nikomu to nie przeszkadza, jesteśmy zgodnym małżeństwem z 11 letnim stażem. Rodzina ma dawać szczęście, a nie być spółka z o.o. każdemu polecam taki typ małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 31 lat nie mam mieszkania- wynajmuje z kolezankami, nie mam samochodu, kiedys mialam, ale sporo kosztowalo utzrymanie go, a ni e jest mi niezbedny. Mam 20 tys oszczednosci, wiec tyle ewentualnie moglabym wniesc, ale to chyba nie jest zbyt duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rodzina ma dawać szczęście, a nie być spółka z o.o. każdemu polecam taki typ małżeństwa. " x A ciekawe jakby się zachowywała jakbyś był biedakiem, odpowiedz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z . Jesteś jeszcze z starego, dobrego gatunku mężczyzn :). Wszystkim kobietom panów z takim podejściem życzę. Oni dają właśnie to, co kobieta potrzebuje. Kobieta odwzajemnia to z nawiązką, co z resztą autor potwierdza. Reszta wątku pożal się boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że żadna kobieta by nie utrzymywała męża. Więc co tu chwalić, frajerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdychaj marnie suko
gość dziś czyli facet nadaje się dla ciebie tylko aby zarabiał, typowa tępa suka która widzi w facetach bankomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge spytac, czy jest cos zlego w tym, ze kobieta nie mieszka sama, ale wynajmuje mieszkanie z koleznka? Mam zamiar kupic mieszkanie, teraz zbieram pieniadze by wiecej zaplaci gotowka, a mniej na kredyt, a wynajmowanie z kolezanka jest tansze niz samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetom po prostu nie jest już teraz wstyd pokazywać się od strony lenistwa i braku zaradności. Od kobiety, która ma rodzić potomsto oczekują wielkiego posagu i finansów :D. Hahah! Żeby mieć pieniadze trzeba dłuuuugie godziny spędzić na ciężkiej pracy i w robocie. Wtedy na pewno nie ma ogarniętego domu i dzieci :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic złego, ale tu frustracji siedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe jakby się zachowywała jakbyś był biedakiem, odpowiedz sobie sam. moja wielka miłość była tak biedna ze prawie trzeba było dokarmiać i w ogóle mi to nie przeszkadzało. Nie jego wina- chora matka, ojciec zadłuzył rodzinę. Za to z jego strony spotkała mnie zdrada- ot taka wdzięczność za pomoc. Mój obecny facet jak go poznałam to mieszkał z rodzicami zeby stać go było na duże alimenty, a ja miałam swoje mieszkanie. A to co mu zostało z pensji to wydawał na ksiązki. Wiecznie na debecie. Ico? Od 10 lat jestesmy w szczęśliwym zwiazku i oboje sie wyrabiamy finansowo, nie muszę go utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc skoro chcecie, by mężczyzna utrzymywał, to musicie rozkładać nogi kiedy on zechce, prosta sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc skoro chcecie, by mężczyzna utrzymywał, to musicie rozkładać nogi kiedy on zechce, prosta sprawa. usmiech.gif ----> tak masz w domu publicznym :P. Zapomniałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Za to z jego strony spotkała mnie zdrada- ot taka wdzięczność za pomoc." x Ale ja mówię o normalnych, a nie egoistycznych badbojach. :) Egoistom zawsze pomożecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak masz w domu publicznym jezyk.gif . Zapomniałeś? jezyk.gif " x Haha no i widzicie znowu? Jak facet utrzymuje kobietę, to dobrze, a jak w zamian chce czegoś od kobiety to ona mu tego nie da. Czyli znowu się nie opłaca utrzymywać żeńskiego pasożyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, facet nie chce by kobieta mieszkala z koleznka, bo chce sie do nie wprowadzic chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mówię o normalnych, a nie egoistycznych badbojach. usmiech.gif Egoistom zawsze pomożecie. to nie był bad boy, raczej peesda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sflaczałe 30stki
gość dziś Nie opłaca się facetom zarabiać na materialistki. usmiech.gif Zgłoś Burdel tańszy i bierze się za każdym razem inną a nie grymasi ta sama że głowa ją boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 15:36. Dodam tylko że to że dzisiaj jest tak jak jest wynika raczej ze zmiany zachowań ( na gorsze) że strony kobiet. Ktoś tam napisał że jestem z tych starego typu facetów. Ale żonę też mam z tego starego typu. Ogólnie nie zaprzeczają rzeczą oczywistym: facet ma zająć się materialna strona życia, kobieta ta domowo-rodzinna. Zakłócenie tego przez którakolwiek że stron i w którykolwiek kierunek nie skończy się niczym dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Układ jest taki, że facet płaci to wymaga, a jak nie to do widzenia albo każdy płaci za siebie czyli po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 15:36. Dodam tylko że to że dzisiaj jest tak jak jest wynika raczej ze zmiany zachowań ( na gorsze) że strony kobiet. Ktoś tam napisał że jestem z tych starego typu facetów. Ale żonę też mam z tego starego typu i juz było fajnie i dobrze, a tu wyszedł buc , ograniczony i płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×