Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wypełniacie lukę (SEX) bedąc samotną kobietą lub mężczyzną

Polecane posty

Gość gość

Mężczyźni chodzą na kurefki aczkolwiek jestem nim i mi nie odpowiada kopulowanie z przechodzonymi kobietami . Podrywanie mężatek, singielek czy samotnych matek na sex to również nie w moim stylu. A znaleźć kobietę która sex traktowała by jako tylko chwilową zabawę bez zobowiązań jest ciężko i prawie niemożliwe. Jaki odsetek z was kobiet poluje na mężczyzn tylko do samo zaspokojenia sexualnego ?? Czy wibrator jest lepszy od mężczyzny :-) wiele kobiet przecież go używa :-) jak go używa tzn ma zapotrzebowanie na rozładowanie seksualne. Używa go dlatego bo nie ma w pobliżu faceta który by ją zadowolił w danej chwili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vibrator jest lepszy od faceta, bo chorób nie przenosi(jesli chodzi o seks). Jednak facet jest lepszy od wibratora jesli jest z nim o czym pogadac i mozna sie od niego wiele nauczyc - w innym przypadku - facet pustak - nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO DO DO DO DO gość dziś A rozsądny nienachalny facet + WIBRATOR :-) nauczyć np czego ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczyć np czego ? x np.mile widziane byłoby gdyby facet umial jezdzic motocyklem bo chetnie sama bym sie nauczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie musza niczego wypelniac, zyja normalnie jak ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Specjalnie nie wyrabiałem prawo jazdy na motocykl żeby dłużej żyć lub nie być obciążeniem dla kogoś. Jazda na motorze to niestety duże ryzyko Kilku znajomych już nie żyje :-( Umieć jeździć a mieć prawo jazdy na motocykl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na telefoniczny seks? Chcę być Twoją suczką. Tutaj zobaczysz moje zdjęcia i kontakt: http://www.seksnumer.pl/sex-telefon-basia.html Wiem, że tylko jako uległa suka mogę osiągnąć orgazm. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa! Wystarczy kilka mocnych lub wulgarnych słów a staję się suką. Gdy wejdę w ten stan możesz ze mną zrobić wszystko co zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Autor wyszedł z błędnego założenia, że trzeba być samotnym, żeby mieć "lukę w sexie" :) W praktyce bardzo wiele osób w związkach ją wypełnia ze względu na różnice w temperamencie. Jest taki dowcip: Czego sobie zazdroszczą kawaler i żonaty? Tego samego - obaj myślą, że ten drugi ciupcia częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nauki jazdy na motorze to są specjalne szkoły nauki jazdy. Tylko tam trzepa zapłacić pieniędzmi a nie dopą. Ale większość kobiet woli dać dopy niż wydać pieniądze - taka ich natura. Generalnie częściej ciupcia ten który ma lepszy motor. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tu zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:12 ale żal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to chuye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie szukają kogoś na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz mylne pojęcie o seksualności kobiet. Jestem "samotna" od prawie dwóch lat, więc nie uprawiam seksu od prawie dwóch lat. Czasem mam jakieś fantazje, czasem jakiś sen erotyczny, wszystko się dzieje w głowie i tyle. Nie ma żadnej luki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w tym cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś na seks przez telefon. Na co dzień jestem normalną naturalną dziewczyną o zgrabnej budowie ciała, jeśli się nudzisz zadzwoń możemy porozmawiać o sexie lub na inne tematy. Basia ze strony http://seks-telefon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×