Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bez dwóch zdań

co jest NAPRAWDE dobre na wzmocnienie paznokci?

Polecane posty

Gość bez dwóch zdań

to co sie dzieje z moimi paznokciami to przechodzi ludzkie pojęcie tak się łamią,rozdwajają i robią zadry tak wysoko,ze opuszki stają sie b.bolesne przy dotyku mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatkowo chciałam napisac, ze ponoc wyciąg ze skrzypu polnego działa bardzo dobrze na paznokcie a takze wlosy (sama od wczoraj zaczelam brac) ale skoro masz az takie problemy, to moze idz do dermatologa hm? a skrzyp swoja droga nie zaszkodzi. poza tym przyjzyj sie swojej diecie, problemy ktore widac \"na zewnatrz\" nie biora sie z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez dwóch zdan
staram się w miare odzywiac,zeby tam jakies witaminy wtramolić ale szok,nie chcę mieć długich (marzenie ściętej głowy)ale normalne,zeby tak się az do krwi nie łamały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze bierzesz jakies leki? mi sie poslypaly wlosy i paznokcie jak przez dlugi czas bralam silne leki, antybiotyki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebioeskoookaa22
zbadaj tarczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 100% zadziała odżywka Nail Tek II intensive Therapy. Poszukaj na allegro. Wypróbowałam na sobie po tipsach i na 8 koleżankach. Wszystkim pomogło. Naprawdę. Sama jej nie sprzedaję, więc to nie reklama. Trzeba ja stosować zgodnie z zaleceniami, wtedy efekt murowany, bardzo szybko schnie i przyśpiesz schnięcie lakieru. Chciałabym znaleźć coś tak skutecznego na wzmocnienie włosów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez....
ile to to kosztuje? ostatnio kupiłam utwardzacz z sally hansen,tez niby dobry a efekt marny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka-a
do tej powyżej- chcesz wygrać? To radź sobie sama, a nie kity wkręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffff
przeczytalam kiedys bardzo fajny artykul - dokladnie nie pamietam ale chodzilo o to ze aby odzywic paznokcie trzeba zaczac od ich poczatku, od tego miejsca gdzie sa biale "polksiezyce" - wcieram w nie np. masc z wit A i olej rycynowy. iz adne odzywki nie zadzialaly jak to polaczenie. Wcierac po kilka razy dziennie. A kiedy są dosc odzywione wtedy odzywki leca, obojetnie jaka, kazda dobra p killys czy taka z apteki zwykla. nakladam 2-3 warsty a kolezanki mysla ze mam tipsy. najpierw polecam odzywic pazurki witaminami a potem odzywki -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiiniiaaa
Na łamanie dobra jest też zwykła oliwka do ciała..tylko, że jak masz takie problemy, to nie wiem, to nie sądzę, żeby zadziałała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Trzaskała
Możecie mi napisać konkretnie po jakim czasie ta odżywka new nails daje jakieś widoczne efekty? Korzystam od tygodnia i na razie nie widzę zmian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
nie odzywki tylko od srodka trzeba sie 'wspomoc' skrzyp i picie drozdzy polecam, paznokcie jak skaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojszczy płotek
poobgryzasz troche, to nastepnym razem wyrosną ci takie twarde ze sie napewno nie zlamią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania poznan
Tyle samo płacę za odżywkę New Nails, a efekty są tak samo pozytywnie zaskakujące. Nie mam z nimi żadnych problemów, są twarde, ładnie wyglądają, mają przyjemny połysk i głównie właśnie na takim efekcie, mi zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilahulek
To prawda - przy eveline coś jest nie tak - dużo lasek pisało tym na swoich blogach. Ponoć można to stosować tylko krótki okres czasu, ale ja nigdy tej odżywki nie miałam. New nails mam na razie 2 tygodnie. Zmiana już jest widoczna, ale to jeszcze nie jest dokładnie to, czego oczekiwałam - działamy dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra odżywka robi swoje, na new nails paznokcie sobie faktycznie odmieniłam. Przede wszystkim są twarde, no i nie ma tak, że każde malowanie jest dla nas masakrą. Po prostu paznokcie trzymają się teraz tygodniami, no i oczywiście nie pękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwzywam evelin 8w1 już 4tygodnie i widzę efekty.panozkcie mam mega twarde,kupilam w rossmanie za 11zeta,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
evelin działa na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eveline generuje spore problemy - mnóstwo blogerek pisało na ten temat. Ich paznokcie wyglądają po prostu słabo, zrobiły się żółte, brzydkie - nie w taki sposób powinno to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania kosiak
Tylko dobre odżywki + ogólna dbałość o paznokcie. W ten sposób utrzymuję zdrowie paznokci od bardzo dawna, cały czas wyglądają mega estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzienna
Dokładnie tak - odżywka new nails, systematyczność i będzie lepiej. Wiem że nie od razu paznokcie powrócą do normalności, ale z czasem jest lepiej. Sama po sobie widzę jak ogromną u nas było widać przemianę - zdecydowanie ładniejsze paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangalos
Dajcie sobie to new nails na kilka tygodni - super działa na paznokcie, przemiana przychodzi i całość wygląda o wiele lepiej. W moim przypadku diametralna przemiana - i polecam w ten sposób do tego podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamposiak
Ja używałam odżywki new nails i faktycznie pomogła - to nie trwało długo, raczej problem udało się szybko rozwiązać, bo paznokcie mam już na prawdę zdrowe, ładne i twarde, tak jak być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellenn
Przy okazji poprawiania paznokci warto także zadbać o skórę, która jest naszą wizytówką, a z racji tego, że paznokcie są wytworem naskórka, to w podobny sposób można zatroszczyć się i o skórę. https://wygrajzdrowie.pl/skora-i-wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysia
Odżywka new nails super działa, mnie pomogła, przywróciłam zdrowie paznokciom w bardzo krótkim czasie i teraz na pewno mogę powiedzieć, że wszystko jest ok. Ale też wymagało to wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenta
Pewnie, że odżywka pomaga, ale żeby to było możliwe, musicie zadbać o systematyczność. Powiedzmy, że w ciągu kilku tygodni paznokcie można odmienić, powinny być zdrowe i mocne. Ale dalej również należy o nie stosownie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli odżywka jest stosowana systematycznie to paznokcie będą w dobrej kondycji. Ale jednocześnie trzeba zwracać również uwagę na wiele innych kwestii - szczególnie codzienne prace wykonywane ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasznek
Np. new nails mega dobrze działa, odżywka. Zwracajcie również uwagę na to co robicie tymi paznokciami - szczególnie chemia... Rozsądna dieta także ma znaczenie. Generalnie - dbajcie o paznokcie, a będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesmanek
Czy w Waszym przypadku paznokcie się poprawiały szybko, wolno? Kiedy mniej więcej pojawiały się zmiany? Interesuje mnie efekt docelowy, tak aby płytka rzeczywiście była najwyższej jakości. Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×