Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szopa_na_głowie

Co na zniszczone włosy?

Polecane posty

Gość szopa_na_głowie

cześć, dziewczyny poradźcie mi :(... mam bardzo "wymęczone" i zniszczone włosy. Pastwię się/pastwiłam nad nimi różnymi zabiegami. Chciałabym je trochę odbudować, wzmocnić, wesprzec... polećcie proszę jakieś sposoby, odżywki, szampony, czy inne specyfiki. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dużo czytam o pielęgnacji włosów szukam ratunku bo mam ten sam problem. Często maluje włosy i niestety są tego skutki. Proponuje ci użycie olejku rycynowego w aptece kupisz go za ok 3zł. Trudno się zmywa ale efekty są widoczne. Tego oleju możesz użyć także na rzesy żeby były dłuższe:) do tego raz w tygodniu nakładam na włosy naftę kosmetyczna zmieszana z żółtkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę: www.anwen.pl/2011/11/pielegnacja-wosow-bardzo-zniszczonych.html www.anwen.pl/2013/02/wosowe-must-try.html www.kasianafali.pl/2015/02/wosy-zniszczone-pielegnacja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze tutaj: www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina123
Może wzbogać dietę w jaja i ryby? Dieta ma naprawdę bardzo duży wpływ na włosy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosomaniaczka25
Ja na zniszczone końcówki polecam Ci olejek rycynowy, jest bardzo tłusty, ale raz na jakiś czas możesz go nałożyć, zawinąć głowę w turban, później porządnie spłukać... ładnie je odżywi wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
potwierdzam! Rycynowy jest boski na włoski <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie olejowanie włosów olejem kokosowym. na wilgotne włosy nałóż olej, zakręć folią i potrzymaj kilka nawet godzin. Potem włosy umyj - już po pierwszym użyciu zobaczysz efekty. Olej regeneruje i nawilża włosy. Muśi być tylko dobrej jakości, np. http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-280g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINI_MINI89
w necie jest dużo przepisów na naturalne maski na włosy, co możesz sama w domu zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sam olejek rycynowy, ale z jajkiem i sokiem z cytryny, wtedy nie ma problemów ze zmyciem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois_Lane
Mignął mi gdzieś niedawno w aptece szampon renovastin czy cos takiego, zastanawiam się nad jego zakupem, któraś z was może wie coś o nim więcej albo stosowała? Podobno to szampon do włosów, na których często stosuje się różne zabiegi niszczące włosy… Zastanawiam się czy się nie skusić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanie80
Pierwsze co zrób to ogranicz suszarkę i odstaw prostownicę/lokówkę. Daj włosom "odpocząć" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki_ngowa
Podetnij końcówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa_mary
poproś swojego fryzjera, żeby ci saunę na włosy zapodał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie1989
renovastin jest do włosów styranymi różnymi zabiegami (farba, suszarki, prostowanie, kręcenie itd.) od 2. tygodni myję nim włosy i jest poprawa: włosy są miękkie, fajnie się układają i przede wszystkim fajnie się błyszczą J myślę, że renovastin naprawdę wzmacnia włosy bo nie mam już takich sianowatych kłaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie super działa maseczka z żółtek,narty i soku z cytryny. Użyłam pierwszy raz i od razu poczułam różnice.włosy stały się miękkie,lśniące i.bardzo się błyszczą. Oczywiście maseczkę trzymałam kilka godzin pod ręcznikiem a potem tylko spłukać woda. Wiem ze teraz będę zawsze ja używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być *nafty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JennaB
Mogę polecić maski na włosy, poszukaj czegoś odpowiedniego dla siebie - gruba warstwa na kłaki, trzymać z 30-40 minut, folia na łeb i ręcznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka spinka
mhm, przy zniszczonych włosach to już chyba tylko rzeczywiście fryzjer pozostaje, podcięcie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_porada
tłusty krem na końcówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka27
polecam aloes:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopa_na_głowie
Dziewczyny! Dzięki za rady! Widziałam dziś w telewizji reklamę tego szamponu Renovasitn i chyba skuszę się na zakup. Babka z reklamy ma piękne włosy! Też chcę takie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla999
jakbyś tak włosów nie katowała, to byś nie miała problemu, ale jak szalałaś z prostownicami czy farbowaniem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenonkowa
spróbuj z żółtkami – są odżywcze dla włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA_RADA
drożdże popij koleżanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help_for_hair
Kupiłam szampon Renovastin jakieś 2 dni temu, bo babeczka w aptece mi poleciła… mam strasznie zniszczone włosy od rozjaśniania i prostowania – muszę je jakoś ratować zanim z moim włosów nic nie zostanie… myłam nim głowę już dwa razy i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona! Włosy są miękkie, super się błyszczą, dobrze się rozczesują… napiszę więcej po dłuższym okresie stosowania :) P.s. może któraś z was też go stosuje i może podzielić się swoją opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patelka elka
pobierz trochę skrzypu i pokrzywy z drożdżami piwnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy curls
nie związuj włosów, bo to też niszczy i wyrywa włosy, delikatnie szczotkuj, rozczesuj przed myciem, no ale przede wszystkim odłóż stylizację na ciepło na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×