Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Garnierrka

Co za dół, nie stac mnie na implanty zębów, nie mam 3-ech, a dopiero mam 23 lata

Polecane posty

Gość Garnierrka

Wiem,że ludzie mają poważne choroby, przechodza długotrwałe leczenie. Może oje zmartwienie jest niczymw porównaniu do tego, ale wczoraj straciłam 3-ci juz ząb. Nie mam górnej lewej piątki i prawej szostki i poszlam wczoraj do tego prawa piątka. Nie mam obok siebie dwóch zebów, więc tzw mostek jest niemozliwy. Nie mam w zadnym korzni, wszystkie usuniete. Gdy szerzej sie usmichne jest to widoczne. Zawsze dbalam o zęby, prawie każdy duży jest zaleczony. Wszystkie utracone zęby poorstu pekały od wiercenia i nie dało sie ich uratować. Jestem wściekla, nie stać mnie na implant, mostek sie nie uda, w protezie nie wyobrazam sobie chodzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamała
MAM TEN SAM PROBLEM TYLKO DOTYCZY 4, 5, I 6 . NiE WIEM CO MAM ROBIĆ NIE MOGĘ SIE SWOBODNIE UŚMIECHAC CAŁYU CZAS MUSZE SIE KONTROLOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
Jestem wściekla...aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! Proteza...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koresa3
najpierw zmien dentyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
Idę jutro do kolejnej, to nie ulega wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
Mam:) Nie mam obok siebie 5 i 6, reszta zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamała
mi własnie te zęby załatwił dentysta rok temu leczyłam je kanałowo a po roku zacżeły mi sie łamać... no ale co zrobie nie będe chodzić po sądach. niby tyle mozliwości jest ale na wszystko trzeba mieć kasię... wole ich nie miec jak chodzić z protezą... zreszta i tak nie mam powodów do radośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
Tak, ale czy można zrbić ma mostek az na dwa usnięte zęby?? Czy będzie sie to trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście :) :) :) za jeden punkt półporcelanę płaci się ok. 250 zł. za całą porcelane za jeden punkt ok 350zł. czyli u ciebie 4 punkty. nie martw się będzie się b.dobrze trzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
Wezwijcie lekarza... cmok, za dodanie mi otuchy:) Mama nadzieje,ze da sie to jakos zrobic, bo strasznie sie tym przejelam. Jestem naprawde zadbana osoba, zęby mam bialutkie, zawsze dużo się śmieje i bardzo źle sie z tym czuje, zobaczymy co jutro mi powie dentystka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
Mam siódemkę i ósemki wszystkie ;) A ciekawa jestem czy bedzie stabilny ten mostek, moge nawet do konca zycia jeść zupki i papki, byleby to zrobić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G plus G
Nie powie tego samego. Cena punktu porcelanowego, to 500zł, a cena "półporcelany", to 370. :D Cała praca jest czteropunktowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
Mogę na to wywalić nawet i 2,5 tysiąca, ale za wszystkie. Oby tylko dalo sie to załatwic bez zadnej protezy. Implant jest cholernie drogi... Co 2,5 tysiąca to nie 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G plus G
Będzie stabilny. Mostek będziesz miała umocowany na stałe na sąsiadujących z luką ząbkach. Żeby go zdjąć, to stomatolog potrzebuje do tego specjalnych narzędzi i musi się okropnie i długo namęczyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
G plus G...jesteście kochani... Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy :) Niech mi robi te zęby, bo kocham sie smiac, a póki co łażę z gębą jak u karpia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G plus G
Nikt Ci dotąd nie zaproponował takiego uzupełnienia protetycznego? Ludzie nie chcą zarobić, czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamała
czy zakładając mostek dentysta musi spiłowac zdrowe zeby czy to sie jakos samotrzyma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
Nie!! Ten babsztyl powiedziął mi tylko o protezie!!!!! I nie wiem tez po co mi usunęła tamte żeby, moze korzenie były zdrowe...bo one tylko popękaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
kasiamala...trzeba piłowac zeby sasiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G plus G
Tylko zwróć uwagę na to, żeby kolor był taki, w którym dobrze się będziesz czuła. Przy dobieraniu koloru zapytaj, czy mogłabyś też zerknąć w lusterko i zobaczyć. Niektórzy stomatolodzy mają dziwny zwyczaj dobierania koloru odrobinę jaśniejszego od zębów pacjenta i potem taki kolorek "blazuje" i wygląda mniej naturalnie. Kolorek minimalnie ciemniejszy od własnego prezentuje się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
G plus G, dziekuję za cenną radę. Teraz pojdę do najlepszej dentystki w mieście, bardzo się cenia, ale to jestem JA i moje zęby, które robią największe wrażenie, jakby nie było :) Zwrócę z pewnością uwagę na kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamała
a te zęby na których trzyma sie mostek nie psują się pod nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G plus G
Kasia, nie psują się, bo są całkowicie zasłonięte koronkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koresa3
w warszawie cena za jeden punkt w moście kosztuje 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierrka
Ja mieszkam na wschodzie Poolski, ale ceny są niestety podobne, bo ta kobieta do której ide nie soiadla na laurach tylko nonstop szkoli sie, zaklada równiez implanty, ale nie stać mnie na nie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koresa3
bo jak brabuje 2 zebow i jest duża luka to protetyk niezawsze chce robić most

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamała
a ile taki mostek sie trzyma? w mojej miejscowości musze zapłacic za niego ok 2 tyś a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×