Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzie

depilacja woskiem w gabinecie - gdzie w Poznaniu?

Polecane posty

Wiatam wszystkie Panie:) Szukam dobrego gabinetu kosmetycznego w Poznanu - chodzi mi o depilację woskiem. W miarę możliwości proszę o adresy i ceny:) Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi:) Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the same problem
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja woskowałam sie w gabinecie na ul.Malwowej, w ORNATRIX. Maja tam super kosmetyczke : fachową i milą.Polecam.Napisz czy sie zdecydowałas:) i jak bylo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona salonikiem
salonik azyl jest straszny! Umowiłam sie na wizytę: GŁEBOKA depilacja bikini. Chodziło mi o: zero wloskow gdziekolwiek. Kosmetyczka, niezbyt wprawną ręką usunęła mi włoski z przodu, wychodzące poza linię stringów. Gdy przypomniałam, ze chodzi o głeboką depilację, odpowiedziała, ze "tam się włosków nie usuwa. Resztę włoskow prosze usunąć kremikiem do depllacji". Zapłaciłam i wysłam. Nigdy wiecej tego "saloniku"!!!! Na grunwaldzie była rewelacyjna kosmetyczka, ale niestety wyjechała do Anglii. Teraz na jej miejscu pracuje jakaś niewykwalifikowana kobieta, która epilowała mi brwi i "zapomniała" powiadomić mnie, ze robi to po raz pierwszy woskiem- oczywiscie schrzaniła. Ohydnie śmierdziało jej z ust, wiec na pewno rozpoznacie! :-) PS. Jakie znacie dobre kosmetyczki w Poznaniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_Iguana
Ja byłam kilka razy na zabiegach u Pani Kasi Krzysztoszek. Super kosmetyczka i paznokietki i makijaż i w ogóle wszystko. Teraz chyba pracuje w AQUAPOLIS na Głuchowskiej, nowy taki salon typu Day Spa, ale ceny spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernistyczna
polecam panią Dorotkę w salonie kosmetycznym na Cyryla. Jest profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopencja
witam, ja robilam bikini glebokie wlasnie w saloniku azyl i jestem bardzo zadowolona - pani zagadywala caly czas i dzieki temu mozna bylo sie wyluzowac i odwrocilo to uwage od bolu czy skrepowania:) mysle, ze kosmetyczka, ktora nie wykonala zabiegu do konca juz tam nie pracuje, bo u mnie wszystko bylo zrobione od poczatku do konca;) placilam 40 zl. jestem bardziej zadowolona niz z mona lisy (50 zl), pani tam jakas niemrawa;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja miałam robione bikini holywood czyli wszystko razm z pupą itd dokładnie profesjonalnie i woskiem bez pasków.Chodze regularnie do Pani Kasi na Oś Armii Krajowej 101 można umówić sie tel 506 098 344 ,bardzo fajna kosmetyczka. Tez nie bolało bo zagadywała :-) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja miałam robione bikini holywood czyli wszystko razm z pupą itd dokładnie profesjonalnie i woskiem bez pasków.Chodze regularnie do Pani Kasi na Oś Armii Krajowej 101 można umówić sie tel 506 098 344 ,bardzo fajna kosmetyczka. Tez nie bolało bo zagadywała :-) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka-wredotka74
hej! ja chodze do p. Kasi do takiego małego gabinetu Ingenium na ul. miastkowskiej na os. ławica. Miło, profesionalnie, czyściutko i tanio ;-))) za bikini pełne (brazylijskie czy jakoś tak) zapłaciłam 30 zł a naprwde wydepilowała idalnie wszyściutko-co do jednego włoska! ;-))) teraz wybieram się tam na depilacje pastą cukrową-podobno mniej boli niż taki zwykły wosk. Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1982
Ja polecam osobiście Mona Lisa, chodzę tam od pół roku. Profesjonalnie, czysto, co ważne jest łazienka więc zawsze można się przemyć przed zabiegiem. Ja osobiście chodzę do Pani Asi, szczerze mówiąc trafiałam do różnych pań ale ostatnio przypasowała mi ona. Może dlatego, że zagada i jakoś się nie myśli o bólu. Ale jest kilka pań i każdej może pasować inna. I chyba koszt nie jest aż taki duży bo to 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1982
Ja polecam osobiście Mona Lisa, chodzę tam od pół roku. Profesjonalnie, czysto, co ważne jest łazienka więc zawsze można się przemyć przed zabiegiem. Ja osobiście chodzę do Pani Asi, szczerze mówiąc trafiałam do różnych pań ale ostatnio przypasowała mi ona. Może dlatego, że zagada i jakoś się nie myśli o bólu. Ale jest kilka pań i każdej może pasować inna. I chyba koszt nie jest aż taki duży bo to 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaa87
A ja polecam La Lumiere . Korzystałam tam z kosmetyczki, a moja mama wzięła sobie serię mikrodermabrazji. Obie byłyśmy bardzo zadowolone z efektów:) Polecam, to spore centrum ,gdzie nie tylko uczeszą i umalują, ale też zrobią maseczkę, masaż, manicure i czego sobie jeszcze nie zażyczymy:) Ceny również są bardzo przystępne, zwłaszcza, że standard usług jest wysoki. Ja tam bardzo lubię się czasem dopieścić w ich przytulnym gabinecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carrmen
Ja chodze do Gabinetu Ingenium na ławicy do p. Kasi-prawdziwa maniaczka depilacji ;) mega dokładna-żaden włos się nie uchowa ;-) A co ważne w gabinecie leci relaksująca muzyczka, p. Kasia zagaduje i nawet się człowiek nie obejży jak jest już po sprawie. A do tego baardzo czysto, wręcz sterylnie. Ceny jak dla mnie super bikini 30 zł, wąsik 10. zresztą jak wpiszecie www.gabinetingenium.pl to tam cennik jest. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam depilację srebną lepiej eygląda po, jestem bardzo zadowolona, polecam salon magia na ul Żydowskiej 30 www.salonmagia.eu nie zdzierają jak nie trzeba:) jeżeli ktoś ma problem ze skorą to bardzo polecam iść i poradzić sie u nich naprawde pomoga maja super experkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajeradę
Witam Byłam w gabinecie Ingenium, potwierdzam opinię poprzedniczek - sprawnie, niemal bezboleśnie, czysto, muzyczka pomaga się wyluzować, jest cielutko i przytulnie. Efekt bardzo rewelacja ;) Z czystym sumieniem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezwłoswoa
bałam się, ale poszłam.... no i jestem w szoku i bez paskudnych włosów!!!! Polecam gabinbet ingenium-jest tam tak jak piszą na forum. Super kosmetyczka z wprawną ręką i sercem do pracy. Bikini hooliwodzkie zrobione w naprawde gwiazdorskim stylu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korela
hej mam pytanie co do salonu ingenium na ławicy..czy dają tam też te jednorazowe majtki? i jest tam jakas lazienka - chcialabym zajechac wracajac z pracy. Dziewczyny szczerze przygotowalyscie sie jakos - przycinając co nie co? jesli sie zdecyduje to bedzie moj 1 raz wiec nie chce p. Kasi zaskoczyc:D A moze jakis salon z kompetentymi pania w centrum?? Stressssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malażka
Cześć dziewczyny!:) Idę w środę na swoją pierwszą w życiu depilacje brazylijską... Boje się jak cholera;) Idę do salonu Lili Marlene, czy któraś z Was tam była? Proszę o szybką odpowiedź na temat tego salonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_29
w Śremie e gabinecie Euforia na ul. kolejowej depilacja bikini woskiem od 15 do 20 zl i mowisz jak bardzo chcesz wydepilowac. Można pozniej pojsc do lazienki spojrzec czy tak moze byc a ja k nie to mozna jeszcze sobie poprawic:) dla mnie rewelacja jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_30
cześć, na pewno nie polecam depilacji woskiem w saloniku Azyl, Pani kosmetyczka uszkodziła mi naskórek!!! na 2 dni przed wyjazdem na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyra_poznańska
A czy ktoś ma może do nich ( Ingenium ) numer stacjonarny bo ta komórka podana na stronie nie odpowiada. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_rynia
ja depilacje woskiem robilam kilkakrotnie. juz tak sie przyzwyczailam do tego zabiegu, ze robie go regularnie jak tylko przychodzi taka potrzeba :) zawsze robie w tym samym miejscu, bo juz mam je sprawdzone. dlatego spokojnie moge polecic salon Magie w Poznaniu. jesli chodzi o kontakt to podaje tel. kom. 794 412 699. a jesli chodzi o ceny to tez jest spoko bo robia juz od 40 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędziora
tyle wszyscy piszą o tej depilacji brazylijskiej że się odważyłam... Włosy mam straszne :( i baardzo gęste :( no i poszłam do tego gabinetu ingenium. Moje obserwacje: plusy: - dokładnie i niemalbezboleśnie usunięte wszystkie kłaczki - miła i sedeczna atmosfera - fajna, doświadczona kosmetyczka, widać a raczej czuć że ma rękę do włosów a raczej do ich wyrywania :) a po za tym na babeczka poczucie humoru cały czas się przez nią śmiałam a to podobno znieczula :) - dobra cena minusy: kiepski dojazd mpk"iem jest na tą ławice ale warto sie pofatygować :) czasem cieżko się dodzwonić ale kobietka oddzwania, odpisuje na sms, i na maile też więc można spokojnie pisać :) Podsumowując: starch ma wielkie oczy, włosyki są paskudne, a gładka skóra jest bezcenna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataluska87
a mi pani Kasia zrobiła wzorek - choineczkę ;P zajefajna laska. polecam to ingenium, daleko ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_88
Co prawda nie jestem z poznania ale polecam wyszukiwarkę salonów kosmetycznych i gabinetów na dourody.pl . Nie dość że mają pełne oferty salonów to jeszcze cenniki i inne bajery :) dodatkowo opinie klientek więc będziesz miała pewność że idziesz do sprawdzonego gabinetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeryjka
ja tam wzorków żadnych nie lubię hehe, jak coś to na łyso ;) ja chodzę do galeri image na ul. Wilczaka na depilację woskiem. teraz w zimie to trochę sobie odpuszczam, ale tak od marca to już zawsze chodzę regularnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×