Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzie

depilacja woskiem w gabinecie - gdzie w Poznaniu?

Polecane posty

Gość mischel
a był ktoś w Queen of Waxing w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamixxx
Ja również korzystałam z gabinetu Mona Lisa i też z usług pani Asi jest przemiłą osobą a do tego propfesjonalistką, człowiek czuje, że zajmują sie nim fachowo. Gabinet jest ładny i dodatkowo mają przystępne ceny, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczek
A nie myślałyście dziewczyny o depilacji laserowej ?? Wydaje mi się, że to się bardziej oplaca :) chociaż przyznaję się bez bicia, że nie robiłam sobie nigdy wosku ale jestem po depilacji laserowej i zastanawiam sie, czy na dłuższą mete laser nie opłaca się przypadkiem bardziej ?? Oczywiście nie mówię o IPL tylko o prawdziwej depilacji laserem lightsheer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenbunny
Na prawdę polecam Salon Kosmetyczno-fryzjerki Galaxy przy ulicy Hetmańskiej. Bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm. Przede wszystkim czuję sie tam swobodnie. Wywoskowane wszystko, pełna gładkość, zero podrażnień i nie boli tak bardzo, fajnie się rozmawia z dziewyczną która to robi i zna się ona na tym. Cena bardzo przystępna 40 lub max 45 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam salon Inspiracja niedaleko rynku jeżyckiego. Chodzę tam odkąd pamiętam i jestem bardzo zadowolona. Depilacja rąk i łydek kosztuje każde po 35 zł, robiłam jeszcze parę razy bikini, ale już nie pamiętam dokładnie ceny. Ale chyba na stronie znajdziecie: http://www.salon-inspiracja.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie_anderson
Super, że znalazłam ten post. Od jakiegoś czasu myślę o tym żeby się wybrać na depilację głębokiego bikini woskiem, ale nie wiedziałam gdzie. Teraz jestem zdecydowana i dzisiaj umawiam się jeśli się uda to jeszcze na bieżący tydzień do salonu Inspiracja na Kraszewskiego- dlatego ten salon, bo blisko mieszkam, a po depilacji woskiem prawdopodobnie będę marzyła żeby szybko założyć dresy, a nie tłuc się po rozkopanym Poznaniu :) Jeszcze tam nie byłam- zobaczymy jak będzie. Jeśli mi się nie spodoba to wybiorę się do Ingenium skoro tak jest chwalony :) Kiedyś próbowałam wydepilować bikini woskiem, ale nie skończyłam, bo sama sobie nie umiałam zadawać takiego bólu. Liczę na to, że kosmetyczka jako profesjonalistka złagodzi jakoś ten ból. Poza tym w jej obecności nie będę mogła być aż takim mięczakiem :) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, tak jak obiecałam po wizycie zamieszczam wrażenia. Muszę stwierdzić, że jestem zachwycona salonem Inspiracja, a raczej Panią Alicją. Super Babeczka, bardzo miła i przyjazna. Zabieg depilacji brazylijskiej wykonany i nie bolało tak jak myślałam. Był to mój pierwszy raz, dlatego ból był, nie zaprzeczam, ale było warto. Poza tym ból mniejszy niż przy zabiegach w tych okolicach, które wykonywałam samodzielnie (albo próbowałam sama wykonać). Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzior
Cześć Andie :) Wybieram się do tego salonu, bo marzę o takiej depilacji, ale strasznie boję się bólu :/ Chciałabym dowiedzieć się od Ciebie - jak od klientki - czy taki zabieg jest mocno bolesny? Najbardziej przerażają mnie okolice pośladków itp., i mam pytanko czy na takiej depilacji pani kosmetyczka usuwa wszystkie włoski tam? I w jakich pozycjach wykonywany jest taki zabieg? Przepraszam za głupie pytania, ale mimo wszystko, wolałabym pójść przygotowana tam ;-) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Adzior :) Uważam, że Twoje pytania nie są głupie, to normalne bać się bólu w okolicach, które są bardzo ukrwione przez co depilacja jest bolesna. Z własnego doświadczenia twierdzę, że zabieg, który przeszłam był o wiele mniej bolesny niż moje wcześniejsze próby pozbycia się owłosienia na własną rękę. Nie powiem, że w ogóle nie bolało, ale byłam zadowolona. Poza tym pierwszy raz jest najgorzej, a potem już coraz lepiej, a uważam, że opłaca się to przejść, bo teraz jestem gładka i zadowolona :) Włosy nie powinny być zbyt długie ani też za krótkie. Min. 1,5 tygodniowy zarost. Włosy łonowe rosną 2,2 mm na miesiąc. Pani kosmetyczka mi powiedziała, że dobrze jest pilnować, aby zabieg powtarzać co miesiąc, ewentualnie troszkę dłużej, ale żeby tego pilnować, bo potem włosy są już za długie i się ciągną podczas wyrywania. Moja depilacja wyglądała w ten sposób, że miałam nakładany wosk i potem za pomocą pasków zrywany. Bikini, wargi, pośladki, wszędzie pozbyłam się owłosienia. Jeżeli chodzi o pozycje o których piszesz to leżałam na plecach, a na koniec aby pozbyć się owłosienia z tyłu pośladków była to tzw. pozycja "na pieska" :) Może się zdarzyć, że po pierwszym razie trzeba będzie umówić się na poprawkę, bo jeśli ma się gęsty włos to czasem zostają pojedyncze. Taka poprawka nic nie kosztuje, ale to sprawa indywidualna, bo zależy od tego jak gęste masz włoski. Nie martw się Adzior, Pani Alicha to super babka, fajnie się z nią rozmawia i przez to również mniejszą uwagę zwraca się na towarzyszący zabiegowi ból :) Powodzenia i napisz jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzior
Super! Bardzo Ci dziękuję :) W poniedziałek umawiam się na zabieg :) Pozdrawiam wszystkie gładkie i te, które jeszcze się wahają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewusszka_anuszka
hej, ja zachęcona opiniami na forum poszłam do tego gabinetu Ingenium i w pełni potwierdzam że jest miło i dokładnie :) nie wiem czy to była pani Kasia, ale chyba tak - obsługiwała mnie taka sympatyczna blondynka z grzywką. cena 50 zł - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wydepilowany tam :)
Witam. dzięki temu forum nabrałem odwagi i pojawiłem się w Ingenium w poznaniu na depilacji Intymnej (jako chyba jedyny salon w Poznaniu otwarcie informuje o depilacji intymnej równiez dla Panów). Strach był wielki ale precyzja i doswiadczenie p. kasi z depilacja przebiegła bez wiekszego bólu (do przyjemnych to nie nalezy ale jest OK) pozatym dziewczyna b. rozmowna i b. miła - chyba najwiekszy strach przed nieznanym Polecam wszystkim PANOM i Panią wizytę w Ingenium na grunwaldzkiej w Poznaniu. a co do faceta na recepcji to też bez obawy gośc spoko Pozdrawiam i do nastepnego razu jak włoski odrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzior
Achh... Jestem po depilacji w salonie Inspiracja u Pani Alicji - jest naprawdę świetna! Nie ukrywam, że bolało - ale efekt jest niesamowity i naprawdę się opłaca :) Polecam każdemu kto jeszcze się waha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska91
witajcie właśnie wracam z salonu Mona Lisa na marcelinskiej, salon ładny, obsługa fantastyczna, zabieg nie aż tak strasznie bolący ale do rzeczy dopiero przy myciu bylam w stanie zauważyć jak bardzo niedokladnie mam wydepilowane nogi i to nie tylko małe włoski gdzie niegdzie zostały ale i dłuższe, nogi powinny byc gładziusienkie a są gorsze niż po żyletce. Wydać kase żeby potem depilatorem lecieć całe nogi? bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkraglinkaa
zdecydowanie lepiej za jednym zamachem pozbyć się problemu i iść na laser. ktoś tu dobrze pisze - żaden IPL, tylko normalny laser diodowy. różnica w skuteczności jest nieziemska, zresztą poczytajcie sobie na stronie studio laser jak to smiga, jestme zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam laser :)
okkraglinkaa, popieram ja byłam - chodzę do Mona Lisy na depilację laserową i jestem super zadowolona! mają dobry sprzęt i po 3 zabiegu nie mam już śladu po włoskach. Najpierw byłam na pachach i bikini, teraz robię nogi, 2 zabieg. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po lasarze :)
zafascynowana i opiniami na forum zdecydowałam się na laserowy zabieg ;) na wosk nigdy bym nie poszła, bo to boli, a laser jednak jest mniej bolesny i przy tym trwalszy :P i warto było! Nie wiedziałam tylko, gdzie pójść, ale ostatecznie poszłam do Mona Lisy - widzę, że tu już opinie jakieś powstały na temat :) zgadzam się z okkraglinkaa - naprawdę warto. I jeszcze trafiłam na promocję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina'88
polecam studio21 na Złotowskiej 21, najlepiej zapisać się do Pani Asi. Dla mnie komfortowo i przed wszystkim profesjonalnie, właściwe podejście i obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula39
Ja wybrałam gabinet kosmetyczny poznań http://www.babor-bb.pl/ Sympatyczna atmosfera, a depilacja woskiem bez zarzutu od zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, polecam serdecznie gabinet Ingemium. Jestem raczej wymagająca i zawsze mi coś nie pasuje, gdy się udaję na depilację. Pani Kasia z gabinetu Ingemium w Poznaniu spełniła wszystkie oczekiwania, jest niezwykle dokładna i precyzyjna. I na dodatek bardzo przyjemnie się rozmawiało. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedys w bb babor i była pani, która swietnie radziła sobie z depilacją pastą cukrową, jednak już odeszła. Jej nastepczyni jest niestety nie zbyt dobra. Muszę poszukać innego salonu z pastą cukrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodzilam do bb babor na pastę cukrową, teraz chodzę do beauty premium i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie salon w Poznaniu, gdzie robią depilację woskiem twardym, który zrywa się bez pasków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbick
Ingenium! Jestem zachwycona sprawnoscia i dokladnoscia p.Kasi. robila twardym woskiem bez pasków. 30min. i po wszystkim doslownie ; ). Jedyne zaskoczenie to Pan na recepcji - rzadkość; ) ale b.miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania G
A ja byłam właśnie w Azylu (www.salonazyl.pl) na Grunwaldzkiej. Koleżanka mi podsunęła Azyl, ale wybierałam się niepewnie, bo różnych opinii się naczytałam :) Było naprawdę OK. Dokładnie, z wyczuciem, no i higiena na wysokim C. Ja jestem zadowolona, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dalej
Przez ponad dwa lata chodziłam do Inspiracji na Kraszewskiego na głębokie bikini. Depilacja wykonana naprawdę bardzo dobrze, w dodatku zawsze fajne pakiety i promocje. Niestety jest jeden minus - pracująca tam Pani bardzo nachalnie "wciska" inne zabiegi, namawia, nie odpuszcza i trzeba jej dziesięć razy tłumaczyć, że nie ma się pieniędzy (bo innego wytłumaczenia nie przyjmuje, a i w tym wypadku proponuje, że można wyskoczyć do bankomatu lub przelać jej na konto). Przez długi czas wolałam to przeboleć raz na miesiąc, ale w ostatnim czasie stała się tak upierdliwa, że nie mam już siły i szukam nowego salonu. Zależy mi na całkowitym usunięciu włosków, a nie jakimś tam częściowym, bo pani kosmetyczka "tam nie dotyka". Poleciłybyście mi coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaxAppeal
Witam serdecznie :) Zapraszamy do nowo otwartego studia depilacji woskiem w Poznaniu. Znajdujemy się na ul. Matyi 1, w Pawilonie Handlowym obok Starego Dworca PKS, 3 minuty drogi od City Center, 7 min. od Starego Browaru, tak więc nie będziecie mieli żadnego problemu żeby nas odnaleźć :) W ofercie mamy TYLKO i wyłącznie depilację woskiem, więc jest to nasza specjalizacja. Dodatkowo do nas nigdy nie musicie się umawiać, możecie przyjść zawsze wtedy kiedy najbardziej Wam pasuje. Pracujemy na najlepszych dostępnych na rynku woskach - Lycon i Depileve, dzięki czemu nasza depilacja jest praktycznie bezbolesna :) Zapraszamy również na nasz fanpage na fb WaxAppeal. Pozdrawiamy i do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh to ja wolę się wczesniej umowic telefonicznie, bo nie lubię czekac. Co wtedy jak zajde, a tam 3 osoby przede mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaxAppeal
Witamy serdecznie, Maksymalny czas oczekiwania na zabieg w naszym salonie to 15 minut - to gwarantujemy :) Wiemy, że jest to nowa formuła bez umawiania się na zabieg, ale jest to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy przychodzą do nas zawsze wtedy, kiedy im pasuje, bez koniecznośc***amiętania o umówionej wizycie :) Niemniej jednak, jeśli ktoś chciałby umówić się na konkretny dzień - zapraszamy do kontaktu telefonicznego - oczywiście umówimy wizytę - tel 516 484 550, adres ul. Matyi 1/4 ( Pawilon Handlowy obok Starego Dworca PKS) :) Pozdrawiamy i do zobaczenia. Zespół WaxAppeal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×