Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzie

depilacja woskiem w gabinecie - gdzie w Poznaniu?

Polecane posty

Gość gość
Lepsza jest wyszukiwarka salonów www.dobrakosmetyczka.pl są tam opinie o salonach, cenniki i rabaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dziś wybieram się do Ingenium, do Pani Kasi. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza jest depilacja pastą cukrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam, doświadczyłam, gorąco polecam INGENIUM!!!!! za cały zestaw: bikini głębokie, pachy i łydka+kolano - 110zł. Wykonane profesjonalnie, praktycznie zero bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie powyzszy wpis zrobiony przez pracownicę ingenium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harmonia
Zapraszam na zabiegi depilacji do gabinetu Harmonia na Jeżycach. Depilację intymną wykonuje woskiem twardym Lycon lub pastą cukrową. Zapraszam również mężczyzn. tel. 515 456 898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaLena
A ja przeczytałam tu na forum o tym wax appeal i z ciekawości się tam pofatygowałam, heh :) No i .... polecam polecam polecam - piękny salon, uśmiechnięte Panie - bardzo fajne miejsce. Paszki zostały bez jakiegokolwiek włoska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam skorzystanie z wyszukiwarki http://gai.pl/ Zawsze tak robię, gdy potrzebuję jakiejś usługi kosmetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiteska
tez polecam wax appeal byłam na bikini z groupona i jestem pozytywnie zaskoczona , często jak chodziłam z grupa to panie odwalały fuszere, a ta pani która robiła mi depilację podeszła profesjonalnie do sprawy , cały czas zagadywała, miałam wrażenie, że przejmuje się moim bólem i robi wszystko aby jak najmniej bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargoR
Wax Appeal - tanio, profesjonalnie. Miłe panie, miejsce estetyczne, przyjazne.Świetna atmosfera. Zabiegi faktyczne wykonywane są prawie, że bezboleśnie. Byłam już kilka razy i efekty są zadowalające :) Przede wszystkim łatwy dojazd, bez umawiania krótki czas oczekiwania a po wcześniejszej telefonicznej "rezerwacji" - zerowy. Mają ciekawe promocje - wystarczy śledzić ich stronkę na fb. Jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Panią Olę z Gabinetu Ingenium. Bardzo miła i profesjonalna. Chodzę do Pani Oli na depilację brazylijską i za każdym razem jestem bardzo zadowolona, brak jakichkolwiek podrażnień po zabiegu oraz uszkodzeń naskórka. Pani Ola ma bardzo dużą wprawę w tych zabiegach, ponadto atmosfera w gabinecie jest naprawdę fajna. W pełni polecam również osobom, które wstydzą i krępują się tego typu zabiegów. W tym gabinecie poczujecie się naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luia
Prawie nigdy nie wypowiadam się na forum, ale jestem tak zadowolona, że może komuś pomoże:) depilacja w salonie wax appel w budynku dawnego PKS-u przemiła obsługa, ceny ok, higiena!! mają bidety, płyny do higieny intymnej, chusteczki nawilżające, no rewelacja. Mają też karty do zbierania punktów, któraś tam depilacja gratis. aaa no i nie trzeba się umawiać, dla kogoś, komu cięzko przewidzieć, jak wyjdzie z pracy - rewelacja. Jedyny minus to brak płatności kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie udzielam się na tego typu forach, ale jestem naprawde bardzo mile zaskoczona po wizycie w Wax-zabieg brazyliana,nogi pachy. Pani na którą trafiłam myśle, że jest najlepszą wizytówką tego salonu- po prostu ogrom wiedzy teoretycznej, zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie, szybko i przede wszystkim sterylnie pani z 3 razy zmieniała rękawiczki, zresztą sama na taką wyglądała- estetyczny makijaż, czysta cera, ładnie zrobione paznokcie. Szkoda, że nie wszystkie panie w salonach tak wygladają i taka wiedze oraz umiejętności posiadają. Jedyny minus - musiałam iść wypłacić gotówkę, ponieważ nie mają terminala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś nawiedzone jesteście czy co? Ile razy można to samo miejsce reklamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera9911
Ja depilację woskiem zawsze robiłam w domu ale efekt nie był zadowalający. Teraz chcę iść na depilację do http://estiyoclinique.pl/kosmetyka-estetyczna-twarzy/podstawowa-pielegnacja/depilacja-cieplym-woskiem-2/ Mają dobre ceny i na pewno wydepilowane miejsca będą wyglądać o wiele lepiej niż w przypadku domowej depilacji. Poza tym chcę się trochę odprężyć a nigdzie tak nie odpoczywam jak w salonie kosmetycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaikalowicz
ja osobiscie ciagle chodze do Samui Spa, zawsze tylko i wylacznie do Pani Eweliny, wie co i jak, i zawsze depilacja jest prawie bezbolesna! Sama z siebie, polecam! http://www.samui-spa.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając Wasze komentarze wybrałam się dziś do gabnetu Ingenium (była to moja pierwsza depilacja woskiem). Jestem bardzo rozczarowana-mam zerwany naskórek i to tuż przed wyjazdem na urlop i mnóstwo niewyrwanych włosków... Pani byłą bardzo miła, jdnak od początku wydawała mi się mało doświadczona :( Nie zapytała mnie też na wstępie jak głęboką depilację bikini chciałabym, nie miałam robionej żadnej próby wosku, aby sprawdzić, czy nie jestem na niego uczulona. Nie zapytała mnie również, czy chciałabym na bikini metodę paskową, czy bezpaskową -tylko przeszła od razu do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maraga Strefa Spa przy ul. Mateckiego. ale nie pamiętam numeru :P Używają najlepszej jakości wosku, ja po każde depilacji zauważam wolniejszy wzrost włosków, no i nie rosną one już w takiej ilości jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina9198
nie wiem czy wykonuja akurat ta usluge, ale w poznaniu to tylko http://www.goodtimedayspa.eu/ miejsce wspaniale wiec warto obczaić, moze sie komus przyda do jakis innych zabiegow:) ja tam chodze na zabiegi na twarz i manicure. kiedys tez robilam sobie masaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski dzięki za polecenie gabinetu Ingenium :) byłam na mojej pierwszej brazylianie co prawda nie u pani Kasi ale u Ani i jestem mega zadowolona. Super atmosfera i pełna profeska. Spokojnie polecam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossika
Jeśli szukasz salonu z prawdziwego zdarzenia z dobrym sprzętem i miłą obsługą to polecam http://miastokobietpoznan.pl/ . Bardzo lubię tam chodzić, ponieważ panująca tam atmosfera powoduje, że czuję się odprężona i zadbana. Panie tam pracujące są naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Salon kosmetyczny Specjalnie dla Ciebie Rusa 54 Poznań.www.specjalniedlaciebiepoznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj na wizycie w Wax Apeal, na depilacji bikini french i nóg lycon, depilacja tych dwóch partii zajęła dokładnie 30 min , nie zdążyłam się zorientować a już byłam po :) Gratulacje dla tej pani za takie umiejętności, profesjonalizm i super atmosferę , zero skrępowania dla mam po ciąży, a także duża oszczędność czasu bardzo polecam ,błyskawicznie dokładnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Poznań to w Lenis mają dobre ceny aktualnie na depilację woskiem. I co ważne mają wosk Lycon, który nie powoduje tylu podrażnień co te starsze woski. Tutaj http://lenis.pl/wosk-lycon/ sobie więcej na ten temat poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ja mam dość daleko do Ingenium, ale jest jeden gabinet w mojej okolicy w którym też robią depilacje brazylijska Lycon czy jakoś tak. Zatem - był ktos juz może w Bently Beauty na Plewiskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja depilowałam się woskiem ponad rok. Po tym czasie uznałam, że czas wypróbować laser :) Zaczęłam od bikini pomimo, ze wszycy mówili że podobno boli.. Wcale nie boli jeżeli jest odpowiednio chłodzona skóra, także dziewczyny nie musicie sie bać ;) Jestem po 2 zabiegach depilacji bikini w Poznaniu w Laser Delux. http://www.laserdelux.pl/poznan/depilacja-laserowa Maja kliniki w całej Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×