Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka12

Dobry dermatolog na trądzik

Polecane posty

Gość gość
Daj spokoj z dermatologami na trądzik, idz do kosmetologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizz
a z czym masz problem? pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizz
a z czym masz problem? pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trądzik jest chorobą, którą się leczy - u lekarza, nie u kosmetologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermatolog Ci tradziku nie wyleczy tylko dobra kosmetyczka,a zreszta dlaczego czujesz sie brudna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 11.08.13 - weź przestań takie bzdury pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyczka odpada chodziłam już i na oczyszczanie twarzy jakieś specjalne zabiegi na trądzik i maski glikolowe. Byłam u 4 dermatologów i standardowo albo tetrasyl albo unidox i jakieś maści plus witaminy na jakiś czas spokój ale buzia nigdy nie była idealna. Męczę się już od 5 lat a mam 21 lat czyli powinien być już spokój. Od 5 lat nie jem chipsów czekolady ciastek ketchupu musztardy itd nie pije napojów ani herbat i nic nie skutkuje. Byłam 2 miesiące na diecie bezglutenowej nie piłam kawy(chociaż pije i tak tylko 2 dziennie) bo podobno taka dieta jest skuteczna na trądzik ale nie nie pomaga. Czasami mam duże krosty czasami mniejsze ale zawsze jakieś no i przebarwienia z 5 lat. Chciałam pójść do dermatologa Wrońskiego z Białegostoku. U mojego kuzyna, który miał mega trądzik, odkrył i wyleczył nadnercze nie wiem jak to ma się do trądziku ale chłopak ma czystą buzię i leczy teraz tylko przebarwienia. Będę wdzięczna za jakieś porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxxxxxx
ależ lekarz nie jest od leczenia trądziku. Trądziku pozbędziesz się zmieniąjac dietę, poczytaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxxxxxx
do tego kup sobie w aptece herbatke z piołunu, zaparzaj codziennie jedna trobke i kilka razy czy tam 2 razy dziennie przmywaj tym twarz, zobaczysz efekty bardzo szybko. Polecam tez nalewke piołunowa, przpis znajdziesz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, dokładnie lekarz dermatolog JEST od leczenia trądziku, nie piszcie bzdur. Po drugie, nie udowodniono istotnego wpływu diety na trądzik. Wiem, że niektórym osobom dieta pomogła, ale są to rzadkie, indywidualne przypadki, zazwyczaj powiązane z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi (o których te osoby zwyczajnie nie wiedziały). Spróbować można, ale nie należy przerywać w tym czasie leczenie dermatologicznego! Po trzecie, trądzik jest chorobą przewlekłą, która przebiega z okresami remisji i nawrotów oraz w większości przypadków ustępuje samoistnie. Z tym, że już od dawna nie mówi się o trądziku młodzieńczym, ponieważ w ogromnej ilości przypadków nie mija on wraz z wiekiem nastoletnim, tylko znacznie później Choruje bardzo wiele osób w wieku nawet 30+. Tak więc autorko, ani to że leczysz się już 5 lat ani to że masz 21 lat a nadal zmagasz się z trądzikiem, nie jest - niestety - niczym niezwykłym. Co oczywiście nie znaczy, że powinnaś odpuścić poszukiwania dobrego dermatologa i dalsze leczenie. Prawda jest jednak taka, że poza doustną izotretynoiną, pozostałe leki nie leczą tych najbardziej podstawowych przyczyn trądziku, a więc po odstawieniu problem powraca (o ile w międzyczasie sam nie minie, jak to ma w końcu miejsce w 90% przypadków). Nie oznacza to, że należy przerywać leczenie, bo moze to prowadzić do powikłań i wiekszej ilości trwałych skutków w postaci blizn i przebarwień. Po trzecie - bardzo ważna w przypadku trądziku jest właściwa pielęgnacja skóry, która moze wspomóc leczenie. Przy czym właściwa wcale nie oznacza pielęgnacji typowymi produktami do cery trądzikowej. Postaw na oczyszczanie delikatnymi preparatami do cery wrażliwej, intensywne nawilżanie, peelingi enzymatyczne i naturalne maseczki z glinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie pisz bzdur !!! Trądzik jest efektem nieprawidłowej diety, to wszytsko co wyskakuje na twarzy to nadmiar śmieci z którymi nie potrafi poradzić sobie wątroba. Jelita są zapaskudzone, nosimy tam nawet do 15 kg mas kałowych, myślisz, że nasz organizm czerpie coś dobrego z tego ??? Oczyszczenie organimzu to podstawa, lewatywa, zmiana diety i po trądziku. Sam to przeszedłem więc wiem. LAta biegania po dermatologach, wyrzucanie pieniędzy, a droga była taka prosta, a ja byłem zwykłym głupcem. Teraz na mojej twarzy nie znajdziesz ani jednego syfa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu - nie gorączkuj się tak. Napisałam, że istnieją nieliczne przypadki, w których trądzik jest efektem problemów z układem pokarmowych, widocznie byłeś jednym z nich. Co nie znaczy, że odkryłeś nowe spojrzenie na patogenezę trądziku oraz cudowną receptę na tą chorobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mykgggrt
ja walczę z trądzikiem od 17 roku życia a mam 29...smutas.gif i leczyłam się wszystkimi możliwymi sposobami łącznie z izotekiem i co...i nic, cały problem wracał z nasiloną siłą...dlatego zaczęłam obserwować swoje ciało, czytać książki z dziedziny medycyny naturalnej i zaczęłam wyciągać wnioski...przyczyn może być wiele hormonalne, gronkowiec, alergie pokarmowe, konserwanty, candida, choroby układu pokarmowego etc. mianownik wspólny żeby organizm zaczął sprawnie funkcjonować należy go oczyścić z toksyn...i wyeliminowałam z diety gluten(bo po pieczywie miałam największy wysyp), cukier, mleko(to wszystko sprzyja rozwijaniu się drożdży w układzie pokarmowym), jem ekologiczną żywność bogatą w witaminy i mikroelementy, piję soki wyciskane z marchwi i buraka( oczyszczają z toksyn)...i poprawa jest 100, ludzie nie poznają mojej twarzy, pytają co zrobiłam...jak mnie koleżanka ostatnio, która sama ma problemy z cerą zapytała jak wyleczyłam trądzik to byłam w siódmym niebie...w głębi duszy nadal czuję się trądzikowcem i od czasu do czasu coś wyskoczy...ale to jest nowa twarz...usmiech.gif dla Rafcia inspiracją pewnie też był Tombak Gerson itp. ludzie, głodówki nigdy nie zrobiłam,ale na sokach wytrzymuję 1 dzień, więc raz w tygodniu jest dzień sokówusmiech.gif - nie z kartonu- sok z marchwi i buraka na oczyszczanie krwi oraz na uzupełnienie żelaza i witaminy A. Chciałabym przejść ten cykl z lewatywami- ale nie czułabym się do końca zrozumiała przez rodzineusmiech.gifusmiech.gif a na głodówkę nie mam wytrwałości już na samą myśl o niej czuję się głodna...jedno jest pewne- zdrowy tryb życia ponad wszystko...i nikt mi nie wmówi że dieta nie ma wpływu na stan skórysmutas.gif brałam wszystkie możliwe antybiotyki, hormony, maści, izotek(ostatnia deska ratunku), liść oliwny, zioła, miód manuka, sok noni...:/bez oczyszczonego z toksyn jelita i organizmu całego nawet miód manuka cudów nie zdziała...wiem co mówięusmiech.gif trochę się z tym świństwem namęczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy człowiek jest tym samym, więc leczenie wygląda tak samo. a ty co jesteś jakimś wysłannikiem przmysłu farmaceutycznego, ze piszesz takie bzdury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZYWIŚCIE ZE DERMATOLOG NIE WYLECZY TRADZIKU,to wszystko lezy w psychice ,dlaczego czujesz sie brudna???Ciało fizyczne to jedno a psychika to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31 lat, jestem za stara na tądzika ale do tej pory mnie to męczy. Przez kilka lat był jako taki spokój ale od 2 znowu na twarzy tworzą się ropne krosty. Ostatnio pomógł mi Duac, twarz bez wyprysków ale dalej niemiłosiernie sie przetłuszcza. Wpływu diety nie ma tu żadnego, dowiedziałam się nareszcie po latach, że mam zaburzenia hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinen
Przyłączam się do pytań. Z tym że ja szukam dobrego dermatologa w Gdańsku. Możecie kogoś polecić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssonnn
Jeszcze przed 3 miesiącami moje plecy wyglądały przerażająco i obrzydliwie! Pryszcz na pryszczu ! Od lopatek po ledzwia .Nigdy wcześniej nie mialam z tym problemu... Aż do czasu kiedy zarazilam sie najprawdopodobniej gronkowcem (miałam typowe objawy zatrucia tym świństwem) przez wypicie nieswiezego mleka w pracy.I wtedy zaczął się dramat na moich plecach. Chodzenie do dermatologów, którzy przepisywali masci, kremy i inne specyfiki oczywiście nic nie pomagalo. Nie chcialam Brac antybiotyków bo sieją tylko spustoszenie w organizmie ... I tak postanowiłam przejść na głodówkę w celach oczyszczenia organizmu. fekt po 8 dniach ? Wszystko zniknelo !!!! Plecy gładkie bez zadnych wyprysków ! Moja mama która byla przeciwna moim poczynaniom - nie mogła uwierzyć ze w ciągu 8 dni pokonalam trądzik ! Polecam wszystkim którzy mają z tym problem ! Naprawdę glodowka działa cuda ! Treaz jem bardzo ostrożnie i zdrowo i pryszcze nie wracaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos chce brac leki i wydawac kase to do dermatologa, ale jak przestanie brac leki tradzik pojawi sie znowu. Jak ktos ma ochote zmienic diete, czasem brakuje odpowiednich suplementow to moze to zrobic plus odpowiednia pielegnacja w domu i seria zabiegow z kwasami u kosmetologa. Potem wystarczy jeden zabieg oczyszczajacy w miesiacu, tylko nie zadne ręczne wyciskanie, a np. piling kawitacyjny albo mikrodermabrazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz pierwszego kontaktu
zaburzenia hormonalne są ściśle powiązane z dieta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulinen,ale dermatolog Ci tradziku nie wyleczy,musisz sprawdzic dlaczego czujesz sie gorsza i brudna,kup sobie srebro nanokoloidalne pij i smaruj twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Jak ktos chce brac leki i wydawac kase to do dermatologa, ale jak przestanie brac leki tradzik pojawi sie znowu. Jak ktos ma ochote zmienic diete, czasem brakuje odpowiednich suplementow to moze to zrobic plus odpowiednia pielegnacja w domu i seria zabiegow z kwasami u kosmetologa. Potem wystarczy jeden zabieg oczyszczajacy w miesiacu, tylko nie zadne ręczne wyciskanie, a np. piling kawitacyjny albo mikrodermabrazja. ============================== gdyby to było takie proste, to nie byłoby tylu osób bezskutecznie walczących z trądzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.08.13 gość Paulinen,ale dermatolog Ci tradziku nie wyleczy,musisz sprawdzic dlaczego czujesz sie gorsza i brudna,kup sobie srebro nanokoloidalne pij i smaruj twarz ================== Ty masz wszystko w porządku z głową? O co ci chodzi z tym brudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest prosate,tylko ludzie to komplikuja chodzac do dermatologa a ten i tak nie wyleczy tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajanaa
bo to jest proste, tylko ludzie wolą wierzyć, ze wydajac majatek wylcza sie z róznych chorówb, a w to co maja pod nosem nie wierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.08.13 ,ale Ty nie obrazaj bo to Ty masz tradzik wiec i cos z głowa i emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest takie proste. Też sie dałam złapać na te brednie o dietach i odstawieniu leków od dermatologa i tylko straciłam kupę czasu i nabawiłam sie dodatkowych blizn przez ten czas. Nie pomogły W OGÓLE, w przeciwieństwie do leków. A zabiegi kwasami polecam, ale przy zaleczonym już trądziku i w połączeniu z leczeniem dermatologicznym oraz właściwą pielęgnacją skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×