Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilku

Dziewczyny czy się golicie się w miejscach intymnych?

Polecane posty

Gość kilku

Bo ja nie, tylko się "podgalam" czy jestem sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronki
ja też się podgalam a całkiem na łyso zrobiłam kilka razy ale się sobie nie podobam :P no i rosnące włoski drapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
ja mam haszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-LATKA
Ja się tam nie golę tylko depiluję- efekt trwa dłużej i przynajmniej nie gryzą mnie odrastające włoski bo są coraz cieńsze. Oczywiście zostawiam sobie paseczek, bo dorosła kobieta nie może wyglądać jak dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronki
o to właśnie chodzi "dorosła kobieta to nie dziewczynka" taki paseczek tylko dodaje uroku. A co do depilowania to próbowałam wyrywać włoski ale strasznie mi wrastają i wygląda to okropnie takie krostki później. A o laserze to na razie mogę tylko pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaa
do 20-latka-a czym sie depilujesz?Bo ja raz probowalam kremem ale mam tak twarde i mocne te wlosy ze polowa mi zostala.A po goleniu dostaje pryszczy.Ech...zebym ja miala takie wlosy na glowie jak na....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrowersja
a czy rona wam tez wloski miedzy posladkami,jesli tak to jak sie ich pozbywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaa
Ja sie gole cala i miedzy posladkami tez.Doszlam juz do wprawy ale niestety ja to odrasta to czesto czerwone pryszcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronki
rosną niestety :O ostatnio wypróbowałam krem do depilacji Vipera i efkt super- gładziutka skóra i nic nie drapie nawet "pod włos". No ale efekt krótkotrwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrowersja
powiedzcie mi jak ,czym golic wloski miedzy posladkami ja probowalam kremem do dep., i bylo ok,ale mam strasznie podrazniona skore,szczypie!!!i boje sie ,ze w ten sposob niszcze naturalna flore bakteryjna skory i wydaje mi sie ,ze mam jakies zakazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! A czy któraś z was próbowała depilacji brazylijskiej? czytałam o tym ale nie znam nikogo kto by to robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęsetą skubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cala gole
to trzeba golic cal;y czas cala to nie bedzie drapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog mi powiedziala
ze golenie na lyso jest niezdrowe dla skory tzn w tych miejscach, bo po cos te wlosy tam przeciez rosna. Powiedziala,ze wlasnie duzo kobiet , ktore tak robie maja problemy z pochwa.Golic,ale po bokach,ale nie na wzgorku lonowym np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog mi powiedziala
nieprawda, ja golilam codziennie i chyba musialabym sie do kriw wygolic by nie drapalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uzywam
depilatora elektrycznego i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam depilatora i jest ok do ok tygodnia. Gdy włoski zaczynąją odrastać zaczyna się katorga:( Krostki podrażnienia, wrastające włoski. Wyglądam okromnie, a na dodatek boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda16lalala
Witam. wiele razy, gdy chciałam uprawiać sex z chłopakiem, było mi dziwnie gdyby zobaczył moje owłosienie łonowe. Czy powinnam się golić? i jak to robić, jeśli jest już to konieczne? i czy chłopacy tego nie lubią? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkia P
zalezy od chlopaka ale jesli sam seks to nie musisz golic ale jesli chlopak chce ci zrobic minetke to lepiej ogolic.ja jak gole to zostawiam sobie maly paseczek wlosów na wzgorku łonowym a reszte wygalam.a jesli nie chcesz calych wygalac to przytnij troche zeby ich duzo nie bylo bo to nie ladnie wyglada jak sie ma gaszcz pozdrawiam ;) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyyy
Do kucielegaga. Ja stosuje depilacje brazylijską i jestem bardzo zadowolona. Chodzę do świetnej kosmetyczki, przy której wcale nie czuje się skrępowana. Chodzę na wosk raz na miesiąc lub raz na 3 tygodnie. Włoski czasami wrastają i dlatego trzeba się często pilingować. Te włosy pomiędzy pośladkami też są wyrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadalo
Ja się nie golę ani nie podcinam włosków bo wolę mieć tam kłaki niż pryszcze, wrastające włoski i ciągle się tam drapać. Raz ogoliłam to była tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bee bee
Właśnie, odrastanie i wrastające włoski... Przez to wszystko mam tam mnóstwo blizn, wygląda to strasznie:o. Jak sobie z tym radzicie? A jezeli chodzi o depilację, to włoski na wargach golę, a resztę wyrywam pensetą:D (wiem, głupie i pracochłonne, ale efekt na dłużej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek16
ja gole się na łyso... maszynka i kremem, ale tak na godzinę przed goleniem biore jakis proszek przeciwbólowy np. ibuprom i nic nie czuje rach-ciach i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam
plastrów z woskiem. Włoski odrastają cienkie, mam spokój na co najmniej 3 tygodnie. Paseczek czasem zostawiam, czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalla
mam 16 lat. golę się na zero. robię to codziennie, mimo, że nie uprawiam jeszcze seksu. włoski są (wg mnie!), niehigieniczne, szczególnie w trakcie okresu. nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale mi jest lepiej, kiedy jetem wygolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeziebionaaaaa
ja zostawiam pasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEPSYDRA11
OCZYWIśCIE żE SIE GOLę!DEPIJACJA BIKINI TO PODSTAWA W DZISIEJSZYCH CZASACH:):)RADZE WYPOSAZYCZ SIE W MASZYNKE I USUNAC ZBEDNE OWLOSIENIE POZDRAWIAM-WYGOLONA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm...mmm...mmm....
ja też sobie gole, co drugi dzień. Doszłam do takiej wprawy ze zajmuje mi to dosłownie chwilke. Tylko okolice bikini robie depilatorem bo ten ból to jeszcze zniose, ale nie wyobrazam sobie na moich "płatkach". I nie wyobrażam sobie miec zarostu i koronkowe majtki, bo chyba tylko takie mam w szufladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny bławatek_
ja bym nie mogła depilatorem,nóg nie moge depialtorem bo umieramz bulu co dopiero ci.. kurczak ,zazdroszcze ze mozecie,ja maszynka gole eh,czerwone krostki i wogole szybko rosna.facetowi sie pozwalam dotykac tlyko jak jestem swiezoogolona ,widze sie z nim raz na tydzien wiec wtedy zazwyczaj..choc nie zawsze,ale jak mam odrosty to nie..bo mi glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×