Odpowiedz na ten temat

Jak zyc z depresja?

• gość 2016.10.16 [05:18]
    Najwazniejsze to zrozumieć dlaczego jesteśmy w takim stanie i co należy zrobic aby z niego wyjsć. Na swoim blogu
    depresja-inaczej.pl opisuję psychoterapię na którą uczesczalam i pomogła mi. Minął rok zanim się zdecydowałam ją podjąć. Ciezko mi było zaakceptować fakt, że jestem chora.
    Nic nie reklamuję i nic nie sprzedaję na blogu, ktoś pomógł mńie i Ty moze skorzystasz.
    Jesli ktos ma pytania to odpowiem w miarę mozliwosci.
    Zdrówka wszystkim usmiech.gif
  • widzę słońce 2016.10.16 [05:21]
    Najwazniejsze to zrozumieć dlaczego jesteśmy w takim stanie i co należy zrobic aby z niego wyjsć. Na swoim blogu
    depresja-inaczej.pl opisuję psychoterapię na którą uczesczalam i pomogła mi. Minął rok zanim się zdecydowałam ją podjąć. Ciezko mi było zaakceptować fakt, że jestem chora.
    Nic nie reklamuję i nic nie sprzedaję na blogu, ktoś pomógł mńie i Ty moze skorzystasz.
    Jesli ktos ma pytania to odpowiem w miarę mozliwosci.
    Zdrówka wszystkim usmiech.gif
  • jadzia33 2016.10.29 [21:52]
    Życie z depresją jest straszne. Trzeba się z tego wyleczyć. Właśnie dlatego trzeba zgłosić się do psychiatry. Tutaj http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ są namiary na naprawdę świetną klinikę.
  • gość_Madzia 2016.11.14 [14:20]
    Ja już od dłuższego czasu borykam się z depresją. Leki to już jakoś nic nie pomagają - ciągle wciskają mi coś nowego, a i tak nie ma lepiej. Ostatnio znalazłam artykuł https://arturtopolski.pl/pierzga-pszczela-wla sciwosci/ gdzie piszą o tym, że pierzga pszczela wspomaga leczenie depresji - myślicie, że to faktycznie działa? Próbował ktoś może takiej lub innej naturalnej metody walki z depresją?
  • giggi8 2016.12.01 [20:01]
    Trzeba jak najszybciej w takich przypadkach zgłosić się do specjalistycznego ośrodka. Bardzo dobra placówka jest w Turawie - Mental Relax House.
  • gość 2016.12.19 [10:07]
    Nie ma co zwlekać i czekać aż problem się pogłębi tylko trzeba od razu interweniować. Sama żałuję że tak późno poszłam na terapię a psycholog Maślankowska naprawdę potrafi pomóc, po kilku spotkaniach poczułam poprawę i uwierzyłam że sobie z tym poradzę.
  • gość 2017.01.03 [17:28]
    Up
  • bogusiaz 2017.02.25 [21:44]
    Niestety z depresją bardzo ciężko się żyje dlatego warto pomyśleć o jej leczeniu. Takie leczenie jest bardzo skuteczne i pozwala na powrót do normalnego życia. Wiem, że bardzo dobre leczenie jest prowadzone w tym https://rehab-terapia.pl/kontakt/ ośrodku. Warto zajrzeć do nich lub zadzwonić bo dostaniesz więcej informaci dotyczacych samego leczenia usmiech.gif
  • gość 2017.02.28 [17:01]
    Przede wszystkim to trzeba wyrzucić z głowy założenie ‘Jak żyć z depresją’ tylko wytworzyć sobie ‘Jak żyć bez depresji”. Żeby tak było nieunikniona jest wizyta u psychologa i psychiatry albo samego psychiatry. Grunt żeby wybrać naprawdę prawdziwego specjalistę bo inaczej można sobie zrobić jeszcze większą krzywdę. Ja jestem z Bydgoszczy i przychodzę do Centrum Medycznego Awimedwww.awimed.pl gdzie leczę się u psychiatry. Depresję miałam ciężką bo już z myślami samobójczymi a teraz naprawdę potrafię docenić że ten świat nie jest taki zły a nawet jest całkiem fajny.
  • delicja789 2017.04.25 [21:49]
    Nie żyć z nią, tylko pozbyć się jej. Najlepiej przy pomocy profesjonalisty, czyli dobrego psychologa. Ja szukałam długo, w końcu znalazłam gabinet okrzyknięty najlepszym we Wrocławiu i jakoś poszło-terapia na początku ciężko, później dała owoce i wspaniałe efekty. Moje życie zmieniło się na lepsze. Nie daj się depresji, powodzenia.
  • gość 2017.04.25 [21:52]
    Delicja jakie leki brałas
  • gość 2017.04.26 [16:18]
    Sama walczę z depresja od wielu lat; bardzo mi pomaga psychoterapia, jednak trzeba miec troche cierpliwości i czasu zeby trafic na dobrego psychoterapeutę.
    Oprócz tego, bardzo ważne jest wykluczenie chorób tarczycy bo one maja bardzo podobne objawy co depresja.
    Codziennie biorę wit. d, l-tryptofan, gdzieś czytałam ze bardzo dobre efekty daje suplementacja wit. B complex. Biorę tez extraspasime na noc.
    Oprócz tego, byłam tez u bioenergoterapeutki z Poznania która oczyściła mi aurę i po tym odczulam ulgę.
    Po moich doświadczeniach myślę, ze bardzo wazna jest porządna psychoterapia po to aby moc zmienic sposob myslenia. Osoby w depresji czesto maja bardzo niskie poczucie wlasnej wartosci, najczesciej w dziecinstwie nie czuły sie kochane lub czegoś im brakowalo. Pozniej, w efekcie takich doznan, ida w swiat pograzone w smutku przez ktory nie potrafia dostrzec swoich zalet i sukcesow.
    Sama mialam ciezkie dziecinstwo, moj ojciec jest alkoholikiem a mamy zawsze sie balam bo krzyczala na mnie za byle co. W domu brakowało pieniedzy, wylaczali nam prad i ja jako male dziecko, dorastalam w przekonaniu ze zycie jest pełne strachu, biedy i braku radosci i nadziei, dlatego uważam, ze leki na depresje sa dobre ale nie spowodują ze jak je odstawimy to będziemy inaczej myśleć.
    Bardzo ważne jest tez rozpoznanie tego co nam służy a co nie, odcięcie sie od toksycznych relacji, od złych energii a wszystko po to aby siebie ratować i zacząć zyc bez depresji bo zycie z depresja.. to nie zycie.
    Kiedy jest sie w depresji ważne sa nawet takie detale jak nie oglądanie i nie czytanie złych informacji, nie oglądanie dramatów, katastrof.
    Bardzo fajnie na ten temat pisze Dorota Gromnicka"Depresja. Jak sobie pomoc".
  • gość 2017.05.16 [23:18]
    WARTO PRZECZYTAĆ ! usmiech.gifhttp://www.zlotemysli.pl/new ,ebookstime,http:www.zlotemysli.plnew,ebookstime,1prod13 462depresja-niewidzialny-wrog-joanna-jankiewicz.html/prod/13 462/depresja-niewidzialny-wrog-joanna-jankiewicz.html
  • gość 2017.05.20 [11:28]
    Dzień dobry.
    Nazywam się Natalia Broda. Jestem studentką V roku Psychologii (specjalność: psychologia kliniczna) na Uniwersytecie SWPS. Pisze pracę magisterską pt. "Rodzaje przywiązania a radzenie sobie z rodzicielstwem u osób leczących depresje".
    Celem badania jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie czy sposób budowania relacji z osobami bliskimi ma wpływ na radzenie sobie z rolą rodzicielską przez osoby leczące depresje.
    Dane osobowe są całkowicie poufne.
    Ankieta składa się z trzech kwestionariuszy.
    Badanie przeznaczone jest dla kobiet i mężczyzn leczących się z powodu depresji, posiadających co najmniej jedno dziecko.
    Jeżeli mają Państwo ochotę- bardzo proszę o wypełnienie testów. Będę bardzo wdzięczna.
    Z góry dziękuję!
    docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfterC9h27TvqsHbewLJLJr2 Ri6Q1l2iBnutmYsqA33dk6NpA/viewform?c=0&w=1
  • gość 2017.05.24 [10:18]
    Też mam depresję lecz nie umiem o niej mówić. Próbuję opowiadać o sobie poprzez filmy, wyrażać to co czuję, może to mnie uwolni.
    Czy rozumiecie ten film? Jest mój https://youtu.be/GHceysoQ0pM
  • gość 2017.05.29 [12:10]
    Mój kolega jest profesorem na wydziale ekonomii usmiech.gif Namówiłem go, żeby pojechał ze mną na cykl dyskusyjny mistrza duchowego z oferty www.hippocomos.pl . Już wcześniej byłem i otworzyłem się wewnętrznie na kwestie duchowe. Ten mój kolega to nigdy nie potrafił się zrelaksować. Umysł logiczny, wysoce racjonalny. Po trzech dniach pobytu z mistrzem już zaczął nadawać na innych falach usmiech.gif Niesamowita jest obserwacja przemiany duchowej człowieka na bazie prawdziwej wiedzy płynącej z oświecenia.
  • gość 2017.07.22 [17:51]
    Ja bardzo dobrze się zacząłem czuć jak piję anty depresyjne zioła tybetańskie. Drogie ale bardzo skuteczne.
  • gość 2017.09.13 [16:30]
    Trochę ciekawostek na temat depresji
    http://cyberolesnica.pl/depresja
    Może się komuś przydać

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...