Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kosmetyki bez których nie możecie się obejsć

Polecane posty

Gość gość

Bez jakich kosmetyków nie możecie się obejsc? częściej używacie kolorówki czy kosmetyków do pielęgnacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinadolejwina
Nie mogę obejść się bez kremów do twarzy, płynów micelarnych oraz maseł do ciała. Ostatnio zaopatruję się w www.hurtowniakosmetyczna24.pl :) Mają super ofertę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że kolorówki, kocham podkreślać swoje oczy, szczególnie jak wychodzę na impreze ;DD Dodatkowo szminka bądź błyszczyk na ustach każdego dnia to podstawa! ;) Ja zaopatruję się we wszystkie kosmetyki na internecie na stronie kosmetykizameryki.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
kolorówka : róż do policzków + pomadka nawilżająca z lekkim połyskiem pielęgnacja : balsam do ciała neutrogena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda lawendowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasta do zębów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciapomor
Ja, od momentu gdy poznałam kolagen, to właśnie bez niego! świetnie wpływa na skórę, włosy i stawy! Genialny środek, dzięki, któremu czuję się i wyglądam znacznie młodziej! Ten, który ja stosowałam to http://www.noblemedica.pl/6-noble-medica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam specjalny krem na tradzik który przepisuje mi mój dermatolog http://www.dermalergtrop.com/ . nie mam takiej podobnej w aptekach wiec musze zawsze mieć go przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem pielegnacja to podstawa bo to ona świadczy potem o jakości naszej cery :) . Ja na pewno nie mogę się obejść bez podstaowwych produktów jak : krem nawilżający po którym moja skóra ma się świetnie . Woda Uriage też jest na plus ,odpowiedni plyn micelarny i olej kokosowy to jest to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mydło, szampon do wlosow, pelling, pasta do zebow, sporadycznie krem na suche usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesciej i w wiekszych ilosciach uzywam kosmetykow do pielegnacji :) z kolorowki tylko krem bb, róż i tusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechniętaa
Kupuję kosmetyki w hebe http://www.hebe.pl i zawsze jestem zadowolona z zakupów! :) Czego chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredka i tusz do rzęs, do tego jeszcze lakier do paznokci. Raczej bez podkreślonych oczu się nie ruszam z domu, chociaż bywają wyjątki (plaża, pobliski sklep...). O paznokcie bardzo dbam i zawsze mam pomalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1568B
kosmetyki emolium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziemia egipska Bikor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaufały nam miliony. Zaufaj i Ty. Zostań konsultantką Avon już dziś. Lubisz kosmetyki?Chcesz kupować je taniej?A może chciałabyś podreperować domowy budżet? Zostań konsultantką/Reprezentantem Avonu Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: dodatkowy zarobek bezpłatne dostawy kosmetyki tańsze od 20% do 50% 17 katalogów w roku szanse na rozwój zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek oferty specjalne dla konsultantek bonusy,rabaty itp. Kontakt: 668 535 829 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim ulubionym kosmetykiem jest odżywka LashVolution. Po stosowaniu przez ponad 2 miesiące widać wyraźną różnicę. Rzęsy sa o wiele dłuższe. Wyglądają świetnie. Produkt można kupić w aptece. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu odkrycia liotonu przeciwko wyadaniu włosów nie mogę się z nim rozstać. Na początku nie wierzyłam i myślałam że to kolejny chwyt marketingowy, ale nie . Ten lioton naprawdę jest skuteczny i pomaga. Zauważyłam to po ilości włosów jakie zostawały na szczotce. Teraz ich praktycznie nie ma. Ważne jest tylko to , żeby stosować go regularnie. Naprawdę go polecam http://trena.pl/kuracje/3707-alfa-sd-scalp-care-energizing-lotion-12x10-ml-8022297023236.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mało używam kosmetyków, bo za młodu było ich za dużo i teraz mam spore problemy z cerą. Ale wychodze już na prostą dzieki pomocy mojego lekarza z http://vital-medica.pl . Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniakalna5
wszystko się zmienia ale maybelline push up drama zostaje <3 uwielbiam ten tusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opolanka22
Tusz do rzęs musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boge sie obejsc bez mydla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×