Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bea74

Kto miał operacje plastyczna????

Polecane posty

Gość Bea74

No wlasnie???? kto, jak wrazenia? polecacie czy stanowczo odradzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeekk
kobieto operacjami plastycznymi nazywa sie raczej operacje np odtwrzenia komus ucha, usowanie blizn po poparzeniach, operacje rozszczepow itp. a Tobie chodzi chyba o operacje kosmetyczne z rodzaju powiekszanie biustu,lifting itp ja mialam plastyczna bo musialam :/ jak musisz to polecam, ale mysle ze Tobie o plastyczne nie chodzilo tylko o kosmetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do greeek
Operacja biustu ( obojetnie czy powiekszenie czy zmniejszenie) to jest operacja PLASTYCZNA a nie kosmetyczna ! Lifting twarzy to takze operacja plastyczna. Nie masz pojecia o czyms ,a wypowiadasz sie.Uprawnienia do wykonywanie tego rodzaju zabiegow maja tylko chirurdzy plastyczni ,a nie lekarze medycyny estetycznej.Ci moga pracowac w gabinetach gdzie nie wykonuje sie operacji tylko zabiegi poprawiajace stan skory przy uzyciu np. mezoterapii lub innych nie chirurgicznych metod. Operacji kosmetycznych nie ma ! Skad takie pojecie wogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio..nio
też jestem zainteresowana wypowiedziami pań które zdecydowały się na operacje plastyczną. Czy są zadowolone , gdzie robiły, ile kosztowała i.t.p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluska
Też jestem zainteresowana wypowiedziami pań które zdecydowały się na operacje plastyczną a zwłaszcza lifting.Czy są zadowolone, gdzie robiły, ile kosztowało, jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaaaaa
ja mialam operacja plastyczna nosa. 3 tys, ale nie jestem zadowolona roznicy prawie nie ma o:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamiałam2lata temu
2 lata temu miałam operacje plastyczną jednego mocno odstającego ucha, zapłaciłam 850 zł, jestem zadowolona,pozbyłam się mojego wielkiego komplexu, szybko sie zagoiło, efekt jest zadowalający, co prawda to uszko nie wygląda zupełnie naturalnie (chociaż moze to mi sie tylko tak wydaje bo ja mu sie ciągle przyglądam) ale jak dla mnie jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam oper. platyczną uszu pół roku temu, jestem bardzo zadowolona :) (koszt 2.500) w wakacje zamierzam delikatnie powiększyć usta i na tym koniec............przynajmniej w ciągu najbliższych 5 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamiałam2lata temu
kiedyś tak sobie myślałam nad moimi ustami że są jakby nierówne, ale żeby tej nierówności nie było widać stosuje tylko jasne błyszczyki które tez optycznie powiększają usta, bo niestety ciemne pomadki bardzo mocno podkreślają wszelkie nierówności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku
paula gdzie mialas ta operacje uszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Trzy lata temu zdecydowałam się na operacje nosa. Tuż po operacji wydawało mi się, że drugi raz nie podjęłabym się tego. Cała operacja poszła gładko i bardzo sprawnie, ale to jeszcze nie zapewnia 100% sukcesu. Gips na nosie nosi się do 3 tygodni, przez ten czas trzeba uważac, żeby nie zasnąć na którymś boku, bo nos może się przekrzywić.Cały czas trzeba spać na plecach.Bardzo mnie to stresowało i prawie nie spałam. Po paru dniach następuje wyciągnięcie sączków z nosa (do tego czasu oddychać można tylko przez usta) i to wspominam jako najbardziej bolesne. Trwa chwile, ale wydawało mi się, że przez nos wyciągają mi również mózg. Po zdjęciu gipsu nos wygląda jak wielka bombka, co normuje się do paru dni, ale dopiero po roku ma on swój ostateczny kształ i opuchlizna schodzi całkowice. Całości nie wspominam zbyt miło, ale przecież żadna operacja nie jest przyjemna. Po dłuższym okresie stwierdziłam, że jednak to była słuszna decyzja. Nos był zawsze moim kompleksem, a pozbywając się go, stałam się inną osobą. Do tego wyglądam również dużo bardziej korzystnie, więc gra warta świeczki:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maratika
też miałam uszy, w listopadzie 2004, łaczny koszt 2300, u Bieńkowskiego w Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newyork
Lillo. u kogo robilas nosek?;) Pozdraawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dwie operacje nosa.dwie-po pierwsza byla nie udana.druga miala wszystko naprawic.nie naprawila NIC!nos-to nadal mój kompleks.robilam to w Bytomiu.Dziewczyny dajcie namiary na naprawde fachowych lekarzy-bo jesli zrobie trzecią ktora nic nie poprawi to juz sama nie wiem....i unikajcie Bytomia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula900
oper. uszu miałam w Warszawie u dr. Szczyta znany i dobry chirurg, polecam (ul. Grzybowska 5) jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też z nosem
cześć. ja tez się zbieram z nosem. mam jakieś 3000 plenów. nie wiem czy tyle wystarczy. ceny podane w euro są, najdrożej wychodzi koło 5000. ale to taka najbardziej skomplikowana ( dzielą się na kostną i chrzęstną) jakoś tak chyba. jeszcze chwile i ide na ten nosek bo on mi naprawde spędza sen z powiek. normalnie nie moge stac do kogoś bokiem. ale jak tu nie stać bokiem, zawsze się do kogoś stio bokiem :( troche mnie przeraża to spanie na plecach. nie potrafie tak spać. na boku tylko. o matko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pati_p
Trzecia operacja tez nie naprawi Twojego niezadowolenia. Zawsze bedziesz niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do newyork
Operacje miałam w Tarnowskich Górach ale jak się pani chirurg nazywała juz nie pamiętam. Może uda mi się to sprawdzić popołudniu. Pozdrawiam:)) Lillo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pati_p
Pati, a czemu dwie pierwsze operacje były nieudane? Ty byłaś niezadowolona z kształtu nosa czy poprostu były schrzanione? Bo tak jak pisałam wcześniej, może się nos przekrzywić jeśli się nie przestrzega pewnych zasad, nie wolno wstawać po operacji, ani spać inaczej niż na plecach. Jeśli chodzi o kształt nosa to u mnie nie wyglądało to jak u amerykańskich aktorek, że komputerowo dobierają Ci nos i Ty wybierasz, który Ci najbardziej pasuje. Poprostu, ma być mały?To mały-i chirurg ciął. Nikt nie wiedział czy się udało, dopóki nie zdjęto gipsu, i nie miałam wpływu na kształt nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pati_p
I na dodatek jestem pełna podziwu, po dwóch operacjach, chcesz się decydowac na trzecią. Albo Ci to okropnie doskwiera albo jesteś bardzo silna, mnie jedna wykończyła.. Pozdrawiam Lillo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej lillo
gdzie miałaś swoją operacje i ile zapłaciłas? bede wdzieczna za info i namiar bo ja też się zbieram na to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operacje, tak jak pisałam miałam w Tarnowskich Górach ale niestety nie pamiętam nazwiska chirurga. Dobrze jest pójść do takiego, ktory jest znany w środowisku, ja byłam u mojej Pani chirurg z polecenia osoby, która też u niej przechodziła operacje i jestem zadowolona. Kosztowało mnie to jakieś 3 000 zł + pobyt w szpitalu, chyba 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej lillo
jestem z gdańska i mam namiar na lekarza który robi operację za 2000-4000 w zalezności od zakresu!! a z tego co czytałam to operacje kosztuja powyzej 4000!! wiec co jest tu grane?? dziewczyny pomózcie! Hej lillo nie masz nigdzie napisane jaki to był lekarz? jak wybrac dobrego lekarza? chce wydac te pieniądze, ale nie chce sie też wkopać i wyglądać gorzej ;( dziewczyny pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jesteś z Gdańska to na śląsk i tak nie opłaca Ci się przyjeżdżać, chociażby dlatego, że pare dni musisz zostać w szpitalu, i dobrze jak ktoś będzie Cię odwiedział bo przez pierwsze dni ktoś musi Ci pomóc w toalecie czy jedzeniu. Może ktoś inny poleci Ci jakiegoś chirurga bliżej. Jeżeli zdecydujesz się na tego, do którego masz namiar, spróbuj skontaktowac się z osobami, które przeszły u niego taką operacje, albo poszukaj na necie jakiś informacji. O dobrych chirurgach zawsze coś znajdziesz. Koszt o ile pamietam, wahał się własnie w granicach 2000 do 4000 więc jest to normalna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam cycatka
Zmiejszylam biust kakies 4 lata temu. To na prawde zmienilo mi zycie, pewnie gdybym miala podjac jeszcze raz taka decyzje to zrobilabym to bez wahania; Jednak jest to bardzo powazna operacja i dlugo jeszcze po niej dochodzi sie do siebie. Za to rezultaty rewelacyjne- mowie to tym co biust maja za duzy albo wiszacy , przezylam to wiem jak sie czujecie.Ale jeszcze raz powtorze : trzeba sie dokladnie przygotowac na "po". Na prawde ciezko sobie dac rade fizycznie przez jakis czas. No i trzeba zaakceptowac dosc duze blizny, wiec nie jest to pewnie dla striptiserek ;) i pan opalajacych sie topless..;ale czy te z opadajacymi cycuszkami opalaja sie bez biustonosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a _ja
Wie ktos moze ile kosztuje operacja powiekszenia biustu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 oper. kolezanki były troszkę w szoku, oczywiście powiedziałam najbliższym, pojawiły się komentarze a po co ci to itp, ale zaakceptowały to ze chcę się zmienić i było ok, poza tym ci którzy nie wiedzieli o oper. nawet nic nie podejrzewali bo było to łatwo ukryc, ale musiałam zrobic tą oper. uszu, bo było to dla mnie krępujące i nie mogłam związać włosów. jesli chodzi o usta to juz nie jest koniecznść ale moja \"zachcianka\", mam wąkie usta, ale chcę je troszeczkę powiększyć. obawiam się reakcji kolezanek, bo dla polaków ktos kto miał oper. plast. jest z kosmosu. polki nie robią sobie takich zabiegów, bo [powiedzmy sobie szczerze] nie kazdego na to stać i zaraz pojawiają się komentarze ze jest to głupota \"ja bym sobie tego nie zrobiła, co za idiotyzm\" itp. najcześciej mówią to z zazdrości. to ze powiększe usta zobaczą wszyscy i każdemu będę musiała sie jakoś wytłumaczyc, ale mam to gdzies ze ktoś jest zazdrosny, bo ja robie to dla siebie :) a zdanie innych mnie nie interesuje, nikomu nie robie tym krzywdy, poza tym długo zbierałam na 1 oper. i zaczynam na nastepną ludzi boli to ze nie moga sobie na to pozwolić i wiedzą ze nie odwarzą się na zabieg.... ja mimo ze nie zyje w luksusach, a wręcz przeciwnie zdarza się ze jest cieżko, potrafiłam uzbierac na taką oper. i wiem ze uda mi się zebrac 1500 na usta...jeśli ktoś tego nie akceptuje to juz jego problem, nie mój :) bo ja się cieszę ze po 22 latach mogę związać włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cichą nadzieję ze po polskiej wersji \"chcę być piękna\" ludzie troszkę inaczej na to spojrzą... tak jak mówię moim zdaniem ludzie to mówią z czystej zazdrości, ze sami nie mogą sobie na to pozwolic....mnie na przykład nie obchodzi to ze ktos robi sobie tatuaz na całym ciele, albo 100 -tny kolczyk na twarzy, jak chce to ma do tego prawo. to jest tylko zazdrośc ze \"ja nie moge tego miec, bo mnie nie stac\" ludzie muszą jakoś obczernic bo za bardzo by im zal d*** ściskał :D takie jest moje zdanie, sama widziałam takie zachowanie, jesli nawet chodzi o to ze jakąś dziewczynę stać na Vesace, D&G itp. ludzie od razu zaczynają krytykowac, ze pusta, ze pewnie zarabia w agencji na te ubrania, kosmetyki itp. dlaczego? bo nigdy nie będą tego miec i muszą jakoś zareagowac....smutne to ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiekszanie biustu
czy ktos powiekszyl sobie biust. chcialabym dowiedziec sie cos o efekcie koncowym. ja mam miec opercje 19. stycznia i tzese sie ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku
paula prosze napisz jak dlugo nosilas opaske na uszach i jak dlugo sie goily.............mam zamiar wybrac sie do skupina....nie chce aby ktos wiedzial o operacji i ciekawi mnie jak dlugo ewentualnie musialabum sie ukrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×