Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bea74

Kto miał operacje plastyczna????

Polecane posty

Gość Martynika z Indonezji
Temat torchę umiera, ale co mogę o sobie powiedziec. Jeszcze nie miałam operacji dopiero będę mieć w sierpniu (operacja nosa). Napiszę wam jak poszło:D. Karolina Carla - nie wiem czy to przeczytasz, bo już czasu troche minęło, ale może dla kogoś innego się przyda informacjia. Ja jak byłam u lekarza na pierwszej konsultacji, to powiedział, że jestem młoda (jestem tegoroczną maturzystką, także 19 lat) powiedział, żebym poczekała do grudnia czy listopada (może też nie tylko ze wzgledu na wiek, ale lepiej się goi jak jest chłodno), ale mu poweidziałam, że wyjeżdzam na studia i to nie wchodzi w grę, i się go spytałam czy mam jeszcze rok czekać do następnych wakacji. Powiedział, że nie trzeba. No, ale ja mam już 19 lat. Tak naprawdę kościec u kobiet rozwija się jeszcze okolo 3-4 lata po pierwszej miesiączce, ale to indywidualna sprawa. Ogólnie dobry lekarz, nie pozwoli ci zrobić operacji plastycznej nosa póki nie skończysz tych 18 lat. U mężczyzn podobno lepiej poczekać jak skonczą 19-20 lat. Nie mogę się już doczekaćzabiegu:) Nos mam coprawda szczupły z przodu wygląda dość dobrze, ale z profilu jest duży i mam wysokiego garba, naprawdę dużego. Tak naprawdę, wierzcie mi żadko spotyka się ludzi z takim garbem. Nie powiem, że operacja jest koniecznością. Bo przeciez ten nos nie zagraża mojemu życiu, oddychać też mogę, bo o dziwo nie mam krzywej przegordy. Ale te kompleksy :D:D Nigdy nie zapomnę jak przez moje kompeksy puściłam kantem tego fajnego gościa - a on się tak kochał we mnie :D Oczywiście na błędach się uczę i już więcej tego nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Carla
Martyniko z Indonezji - dzięki wielkie za odpowiedź :D podjęłam decyzję, że już w styczniu 2010r. poddam się zabiegowi ^^ co prawda będę miała za sobą niespełna lat 17 i pół, ale lekarz się zgodził ^^ ja również nie mogę się doczekać - również ze względu na ogromny kompleks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala19
mam okropną bliznę pooperacyną na przedramieniu długość 13cm szerokość 1 cm, o podkoszlkach na ramiaczkach mogę zapomnieć, mam pytanko ile może kosztować operacja plastyczna. któraś wspominała o nfz-ecie czy oni za to zapłacą ewentualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka222
Ja mialam zabieg plastyczny korekty uszu w Katowicach zaplacjlam 3200 ze wszystkim jestem bardzo zadowolona bo wreszcie pozbylam sie kompleksow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammamama
MARTYNIKA Z INDONEZJI nie moge sie doczekasz kiedy napiszesz o tej operacji... sama bym taka chciala.. :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia25
fifka222 proszę daj namiary i powiedz gdzie co i jak. zdecydowałam się na operacje nosa , jestem z Katowic i szukam kliniki, proszę o kontakt na adres : stokrocia20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka 1
witam dziewczyny, Chciałabym poddać sie operacji powiększenia piersi. Czy jest ktos kto może jest aktualnie po takim zabiegu ew. niebawem ma sie poddac. Mogłabym prosic o polecenie lekarza oraz aktulalne ceny takiego zabiegu? Będe bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1107
Jestem po zabiegu powiekszenia biustu i naprawde byla to najlepsza decyzja w moim zyciu!!!Operowal mnie dr.Checinski w Warszawie .Bardzo odpowiedzialny i profesjonalny lekarz a do tego mily czlowiek .Klinika sliczna i bardzo kameralna .POlecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z macrolane?
Dziewczyny czy Wy musicie sie az tak katowac operacaja cyków-która niedosc ze jest poniekad niezdrowa to jest doskonałą alterantywa pozostaje teraz metoda Macrolane. Nie myslałyście nigdy o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bowa81
PROŚBA do Pań, które poddały się operacji... Witam serdecznie, Nazywam się Bożena. Jestem doktorantką i pracuję na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Przygotowuję pracę doktorską z socjologii poświęconą zjawisku chirurgii plastycznej. Chciałabym porozmawiać z Paniami, kobietami, dziewczynami (rire , które poddały się kiedykolwiek zabiegowi z zakresu chirurgii estetycznej. Jeśli, któraś z Pań chciałaby opowiedzieć o swoich odczuciach i doświadczeniach związanych z operację, będę niezmiernie wdzięczna. GŁÓWNIE POSZUKUJĘ PAŃ Z ŁODZI I OKOLIC! Bez takich rozmów moja praca NIE POWSTANIE, natomiast Panie, które zgodzą się ze mną porozmawiać przyczynią się nie tylko do rozwoju wiedzy naukowej, ale przede wszystkim przekażą swoje bezcenne doświadczenia. Dodam jeszcze, że na Zachodzie, np. w USA kobiety bardzo chętnie biorą udział w takich badaniach. Zapewniam całkowitą anonimowość, nie potrzebuję żadnych danych osobowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mail: bowa81@o2.pl W odpowiedzi podam dalsze szczegóły. Z góry serdecznie dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiak_kozz
powiekszane usta u dr Zdzitowieckiego - zadowolona bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie miałam operacji plastycznej ale coraz częściej się nad tym zastanawiam. A powiem wam drogie panie, że najchętniej zrobiłabym sobie uszy i piersi. Nie będę mówić dlaczego, bo to jest dość oczywiste. Lekko się boję, ale mam nadzieję, że wkrótce przełamię swój strach znalazłam klinikę ( IQ Medica ), gdzie można poddać się takim zabiegom tylko mam do was jeszcze drogie panie pytanie, czy możecie mi powiedzieć ( to pytanie do tych, które zrobiły sobie operację uszu ), czy trzeba się w jakiś specjalny sposób przygotować, czy to bardzo boli i najważniejsze, czy jesteście zadowolone z efektów?? Za wszelkie informacje będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laikowa
A miał ktoś z Pan lifting albo coś w tym rodzaju.. Ja chialabym zorbić sobie operacje.. ponieważ jestem po zabiegu. zmniejszającym worku pod oczami..nadmiar skóry.. ale to gówno dało nie koniecznie myśle o operacji.. w najblizszym czasie.. chociaz chce chce sobie ją kiedys w odległym czasie zrobić. doradź proszę.. mi coś o innyc zbaiegach.. na worki. genetyczne.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S
Dokładnie 6 dni temu w ostatni poniedziałek (6.12) dr . Artur Gromadziński robił mi operacje plastyczną noska. Uważam że jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Widziałam swój nosek raz 4 dni po zabiegu ( wczoraj) i mimo to że był spuchnięty wyglądał wspaniale. Opieka po zabiegowa w klinice również wspaniała. Polecam bardzo ! I nie słuchajcie jakiś dziwnym komentarzy na temat nieudanych operacji. Dr. zrobił ich miliony a oczywiście pisze sie tylko o 2,3,4tych nieudanych oktorych ni emamy pojęcia. Mój nos był bardzo połamany gdy byłam dzieckiem i bardzo krzywo mi sie pozrastał mimo to dr. Gromadziński podołał. Uważam że jest najcudwniejszym lekarzem pod słońcem !! Bardzo polecam !! Pragnę dodać że nic ABSOLUTNIE nic mnie nie boli a miałam robioną chrząstkę , łamaną kość i usówanie garba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiałam się się jakiś czas nad operacją. Póki co to wybrałam się na konsultacje do dr Osucha. Wytłumaczył mi po kolei - przedstawił wszystkie za i przeciw. W sumie to chyba najlepszą opcją jest wg mnie póki co na próbę zastrzyk z własnego tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szot.kas
ja miałam powiększane usta u dr Zdzitowieckiego, jestem zadowolona, pozbyłam sie kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleopatra, jestem ciekawa, jak będzie po zabiegu, opowiedz mi, bo ja się tez przymierzam do Wrocławia z tym noskiem moim jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleopatra, jestem ciekawa, jak będzie po zabiegu, opowiedz mi, bo ja się tez przymierzam do Wrocławia z tym noskiem moim jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni22
Bardzo proszę o kontakt osoby ktore miały korektę nosa lub poprawkę u prof Kobusa .Jestem po 2 nieudanej operacji i mysle o poprawce u prof.Moj email zebra2206@wp.pl PROSZE O KONTAKT;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashmer
ja miałam właśnie operację plastyczną. Wspominam póki co dobrze, 7 dzień po plastyce brzucha. Chyba lepiej bedzie po prostu poczytać: ww.surplast.wordpress.com Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto miał operację plastyczną face lift- bardzo proszę o kontakt. Jestem po spartaczone j operacji i tyle piszę , ale jak ktoś odezwie się do mnie na e-maila i poleci mi gdzie zrobić poprawkę to go chyba ozłocę. Chodzi o kontakt z osobą, która jest zadowolona z operacji, i napisze u kogo robiła, lub jeżeli chciałaby mnie przestrzec przed następnym partaczem to też niech to zrobi. Błagam, bardzo chcę rozmawiać z kimś kto to przeszedł, o jego odczuciach po operacji i efekcie ostatecznym Będę bardzo wdzięczna za kontakt mój adres teresa.chmiel@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto miał operację plastyczną face lift- bardzo proszę o kontakt. Jestem po spartaczone j operacji i tyle piszę , ale jak ktoś odezwie się do mnie na e-maila i poleci mi gdzie zrobić poprawkę to go chyba ozłocę. Chodzi o kontakt z osobą, która jest zadowolona z operacji, i napisze u kogo robiła, lub jeżeli chciałaby mnie przestrzec przed następnym partaczem to też niech to zrobi. Błagam, bardzo chcę rozmawiać z kimś kto to przeszedł, o jego odczuciach po operacji i efekcie ostatecznym Będę bardzo wdzięczna za kontakt mój adres agnieszkadu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos z państwa poprawial uszy u prof. Kobusa ,to znaczy robił u niego poprawke uszu po wcześniejszym zzabiegu ,którego efektem byly poprzecinane ostro chrząstki ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega uszy miał stojące i był zrobić 4 tyś go kosztował zabieg bardzo bolało go przez tydzień był na lekach przeciwbólowych, Fakt ma teraz ładnie przylegające 3 mieś musiał spać w opasce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam operację plastyczną uszu w Art Medical Center u dra Śliwińskiego. Efekt niesamowity, to że trzeba sobie dać trochę czasu na dojście do siebie to jedyny minus, ale uważam, że warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwierz w marzenia
Wspomżecie mnie? Zbieram na operację plastyczną piersi. Po drugiej ciąży juz zupełnie przestałam czuc się kobietą. Nie moge patrzeć w lustro :( Jestem juz po konsultacji telefonicznej z chirurgiem i spotykamy się w kwietniu na konsultacje face to face. https://www.facebook.com/uwierzwmarzenia/ Pomóżcie, każdy lajk i kazda złotówka mi się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii modelowania ciała to bym pana Mateusza Knakiewicza podpowiadała z klinika przy Rydygiera. Robił mi brzuch i uda. Najbardziej się cieszę że po operacjach cała rekonwalescencja przebiegła sprawnie, planowo tak jak doktor zakładał, nie było jakiś powikłań, nadmiernego bólu i tak dalej, a wiem że chirurdzy to potrafią na milion sposobów zepsuć zabieg co się potem odczuwa przez długie miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zdecydowałam się na lifting twarzy u dr Łątkowskiego i jestem z tego bardzo zadowolona. Nie zostały mi żadne widoczne blizny. Poza tym każdy mówi, że wyglądam faktycznie młodziej i lepiej. Dr Łątkowski jest naprawdę świetnym chirurgiem! Nie przypuszczałam, ze kiedykolwiek jeszcze będę wyglądać tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Ja miałam operację plastyczną :) Doktor Pabiańczyk poprawił mi usta i pośladki i wcale tego nie żałuję. Nawet powiedziałabym, że się z tego cieszę - w swoich oczach jestem o wiele bardziej atrakcyjna niż byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola

Korzystałam już dwukrotnie z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i jestem zachwycona - lifting twarzy i korekta powiek pozwoliły mi na wyraźne odmłodzenie, a mimo zabiegów całość wygląda naturalnie. Jestem zachwycona z dzieła dr Boligłowy! Świetny ekspert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×