Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga2015

LumiLash efekty i opinie

Polecane posty

Gość Kinga2015

Ostatnio w gazecie dla kobiet zauważyłam LumiLash-preparat wydłużający rzęsy. Używa go ktoś? Mam problem ze znalezieniem skutecznego produktu, dlatego zależy mi na Waszej opinie. Liczę na Waszą pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaWizowska
ostatnio mówiła o tym prezenterka tvn style:) a twórcami tego środka biochemicznego są ludzie, którzy stworzyli lek na jaskrę. Jak spróbuję to dam wam znać czy się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze dziala bo moja kolezanka zawodowo ich reklamowala. Ona mnie by nigdy nie oklamala zebym zakupila jakis badziew. Wlasciwosci skladu podobno udowodnione naukowo. Nalezaloby wiecej o tym poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i popsuło mi linka. Chodziło mi o serum Oceanic Long 4 Lashes - zawiera właśnie tę substancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś od konkurencji to nie pisz na temat innych produktow negatywnie bo i tak nikt Ci nie uwierzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy artykuł. swoją drogą wiem, że te preparaty o ktorych mowa działają i to w 100%... I nie słyszałam tego od ludzi na forum co tylko krytykują i wkładają wszystkich do jednego wora... Są marki które latami zdobywają zaufanie i nie należy ich szykanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go nie znam ale widziałam ze na fb ma duzo fanow. poza tym o markach ktorych rozmawiamy wiadomo, że twórca jest kto inny starszy duzo. Revitalash ma kobieta około 40-50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam i przedłuzyłam sobie o prawie 100% niestety cena w aptece to 200 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne oszustwo KAszubskiego... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellinaaa
Stosowałam przez 3 tygodnie i byłam bardzo zadowolona z efektów:) niestety później musiałam odstawić ponieważ planowałam zajść w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVioleta
Zamawiałam ok. pół roku temu z zagranicy. Pudełko przyszło pogniecione :/ natomiast sam preparat jak najbardziej działa. Potwierdzam z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1989a
Skład trochę podobny do innych środków dla rzęs tylko dużo bardziej stężony i inna droga działania. Omijając najważniejsze narządy receptorowe. Dla tych, którzy nie znają proszę poczytać więcej na stronie producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvona33
Preparat zakupiłam w Salonie piękności w Poznaniu :) a producentem jest na pewno ktoś inny. moja ocena 9/10 prosty w aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa :) nie mam zastrzeżeń. niestety jest to chemia nie wiem czy zdrowa. Skutków ubocznych na szczęście nie zauważyłem, ponieważ stosowałam zgodnie z ulotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxLusiaxX
Środek do rzęs skuteczny w 99% ! niestety po jakims czasie trzeba znowu powtarzać. ja jestem miesiąc po cyklu i jak na razie dalej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementya
Skład pozyskiwany z natury więc nie powinno być żadnych skutków ubocznych jeżeli korzystasz z umiarem. Co do efektów każda dziewczyna powinna indywidualnie przetestować. Na mnie zadziałało nawet lepiej niż się spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiaa1
MImo ceny to warto kupić.. część salonów kosmetycznych posiada w sprzedaży, sprawdź bo może jest akurat w Twoim zasięgu i tam zaczerpniesz opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakowa
Slyszalam ze niszczy konkurencje ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE ma żadnej strony producenta!!! Ani w Polsce ani za granicą. W żadnym poważnym obiegu (apteki!) tego NIE MA! A wszystkie "opinie" wyżej to jest jeden wielki spam, bo nikt nie może testować od miesiąca czy pół roku czegoś, co się 2 dni temu pojawiło w reklamach! I dokładnie tak właśnie wyglądały tematy Kaszubskiego, które na Kafeterii ciągle wiszą (bo jakoś to m0deracji nie przeszkadzało i dalej nie przeszkadza... widać, jak wiarygodne to jest forum...), więc można sobie posprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa00
O bio składzie wszystkie srodki musza byc bezpieczne dla zdrowia i zatwierdzone badaniami. Z tego co widze jest bezpieczny, a czy skuteczny... roznie moze byc na kazdą kobietę działa inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie sprawdz jestesmy uczciwa firma i prosze nas do nikogo nie przypisywac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIIlena
To , że ludzie reklamują swoje produkty to normalne każdy to robi. Każda firma i kazdy biznes działa tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska69sto
Używałam i zakupiłam to w salonie kosmetycznym, z który jest jednym z dystrybutorów. Sieci aptek są różne więc się nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XKaroooX
Jest tylko trzeba korzystać z normalnej przeglądarki, a nie pierdzieć w stołek i się czepiać ludzi którzy robią normalną reklamę. Celowo ktos o tym napisał na innej stronie żeby ludzie mogli zobaczyć i kupić. Jeżeli Ty Szanowny "gościu" całe zycie przeznaczasz na pisanie komentarzy to życzę Tobie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszkowa22
Uzywam od tygodnia i działa! Na prawdę tylko trzeba pilnować godzin i stosować systematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś się nudzi i lubi wypisywac taki glupi spam to porozmawiaj ze mna zatrudnie Cię do pisania reklam. stoprocent_firma@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0Marlenaa
IDz idiotko lepiej puknij się w głowe. Do każdego zamówienia jest paragon. Poza tym reklamo biorcy gdzie jest reklamowany produkt współpracują tylko i wyłącznie z podatnikami. Legalnie działającymi firmami. Skład jest opisany i działa w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzeenka
Ja polecam stosujac pierwsze kilka dni małe przyrosty , pozniej coraz lepsze. Zakonczylam cykl na 80% wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×