Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacekWrocław

Szczoteczka PHILIPS DIAMOND CLEAN

Polecane posty

Gość JacekWrocław

Jak myślicie czy warto?? czy zakupić któregoś z niższych modeli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Model korpusu może być niższy, do wielu pasują różne główki (diamond clean są fajne, bo są niewielkie i dobrze się nimi wszędzie dociera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_123
Niewielkie są diamond clean mini :) standard troszkę większe. Zależy czy chodzi Ci o design+wysoka jakość i 5 trybów pracy i dodatkowe gadżety w postaci etui ładującego,czy bardziej funkcjonalność i praktyczność i taka sama jakosć.. Ja używam FlexCare+ i jestem bardzo zadowolony posiada on dodatkowo sanitazer uv do odkażania końcówek oraz również 5 trybów pracy i tak samo akumulator wytrzymuje 3 tygodnie pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka919
Ja korzystam z najprostszego modelu Philipsa "EasyClean", ma jeden tryb pracy ale w moim przekonaniu czyści tak samo jak reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno super ale tak naprawde nie wiemy :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekWrocław
a jeśli chodzi o samą rękojeść z jakiego materiału jest wykonana? no i gdzie kupić bo przez allegro boję się, że będą jakieś chińskie podróbki. Wiem, że większość jest made in China ale to sporo pieniędzy więc potrzebuje zaufane strony. Model Easy Clean odpada (moja żona będzie mi marudzić że wygląda średnio a chce zrobić jej niespodziankę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaO
Hej, ja swój model kupiłam na szczoteczka-elektryczna.pl, wspaniały kontakt i szybki dowóz, jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekWrocław
ok dziękuje wszystkim za odpowiedzi, myślę, że się zdecyduję i opiszę swoje odczucia z używaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka295
Ja akurat kupowałam na stronce shop-dentu i również polecam, sprawdzone jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataOp
Lepszej szczoteczki nie mogłam sobie wymarzyć, dostałam ją od męża na dzień kobiet i jestem pełna zachwytu. Wspaniale dba o jame ustną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekWrocław
no już kupiłem:) powiem szczerze, że design jest pierwsza klasa. Na żywo ma się wrażanie, że obcujemy z czymś drogim i wyjątkowym (a to jakby nie patrzeć szczoteczka tylko;)). Samo użytkowanie?? czuć, że ma moc, zęby są bardzo gładkie po szczotkowaniu. Wiem, że cena troszkę odstrasza ale ja często kompletuje gadżety, już tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się zdecydowałam na ten model :) tylko nad kolorem się zastanawiam :) Specjalnie czekałam na weekend darmowej dostawy w www.shop-dent.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loteriada
Słyszałam, że warto i też chciałam ją kupić mamie w prezencie świątecznym, ale prawie wszędzie były wykupione. W ostateczności znalazłam je na http://www.gardent.pl w bardzo atrakcyjnej cenie. Mają tam bardzo duży wybór takiego asortymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×