Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o kurcze blade...

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA

Polecane posty

Gość o kurcze blade...

mam pytanie dotyczace kosztow. ile kosztuje takie badanie prywatnie, i ile trzeba czekac na wolny termin. i czy moze lekarz pierwszego kontaktu skierowanie dac, i ile wtedy trzeba czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tomogafię to raczej
specjalista i wtedy się nie płaci ale się czeka, można ze skieowaniem iść prywatnie ale wtedy kilka stów trzeba mieć ale się nie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze blade...
o ja nie moge, kilka miesiecy nawet????? a fizjoterapia, albo laser? tez to wszystko tak dlugo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tomogafię to raczej
jak zapłacisz to nie trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze blade...
a wiecie moze ile tych stow mniej wiecej trzeba miec na prywatna tomografie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tomogafię to raczej
ok 300 kosztuje rezonans , tomograf jest chyba trochę tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze blade...
na pewno nie rezonans magnetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialem robiony tydzien temu rezonans magnetyczny jest dokladniejszy od tomografu prywatne bez kontrastu kosztuje od 600-800zl i czeka sie od 2 tygodni do miesiaca ale wkurzylem sie poszedlem do lekarza dal mi skierowanie na NFOZ i czekalemna badanie tylko 3 dni na opis ok 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze blade...
ja slyszalam, ze rezonans to okolo 500 zl. mam nadzieje ze tomografia jest chociaz troche tansza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze blade...
najlepiej bedzie jak w poniedzialek "zaatakuje" lekarza:) i ona mi wszystko (mam nadzieje) powie. dzieki za odp.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko najlepiej jak bedziesz miala skierowanie od lekarza spevjalisty nie rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo od rodzinnego jak bedziesz miala skierowanie to mozesz poczekac a jak masz skierowanie od lekarza specjalisty to szybciej bedziesz miala zrobione badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezonans magnetyczny z kontrastem kosztuje ok.600zł. a tomograf też z kontrastem ok.200zł.pozdrawiam! A czeka się w zależności od miejscowości, bo u nas tylko 2 tyg. i za każdą razą trzeba byc naczczo!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris87
[url=http://www.medicover.pl/szpital/405,tomograf-komputerowy.htm]tomografia komputerowa kosztuje teraz 250 zł badanie to jest z kontrastem. A i trzeba by było przyjechać z jakimś kierowcą bo nieraz po kontraście występują zawroty głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota_44
Ja zdecydowałam, że tomografię zrobię prywatnie. Na NFZ długo się czeka niestety, zwłaszcza jak jest druga połowa roku :/. Robiłam w szpitalu w Słubicach, ale prywatnie, w Starmedice. Szybko, solidnie, opis już na drugi dzień. Polecam, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze trzeba czekać. Ja zadzwoniłam do 3 szpitali i w tym trzecim okazało się, że jest termin za 3 dni (pacjent zszedł??:O). Zdecydowałam się od razu, zrobiłam potrzebne badania krwi i po krzyku. Skierowanie musi wydać specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaś co do badania prywatnego musisz wiedzieć, że tomografia dzieli ciało na wiele części i każdą wycenia się osobno. Np. tułów to 3 części;klatka piersiowa, jama brzuszna i miednica mniejsza więc trzeba wiedzieć co badać.I jest co podliczać płacąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrapka
Ja też robiłam TK prywatnie i cena wcale nie była zastraszająca. Tak jak pisał "gość" płaci się za wybraną, badaną "partię" ciała. Plus ewentualnie kontrast, a nie podają go każdemu. Ja tam wolę zapłacić i mieć zrobione szybko, niż prosić i płaszczyć się, żeby dostać to, co mi się tak naprawdę należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Concreto
Ja też jeśli robię tego typu badania to idę zazwyczaj prywatnie. Tak jak i do dentysty na przykład. Z wypróbowanych i sprawdzonych placówek to mam akurat Stermedicę w Stargardzie. Szybko, zawsze na czas i profesjonalnie. Gdyby ktoś potrzebował skorzystać to polecam. Dobry, nowoczesny sprzęt, miły personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabio_o
Skierowanie na TK musi wydać specjalista. Nawet jeśli idzie się prywatnie to skierowanie trzeba mieć. Cena zależna jest od tego co badasz. Jeśli chodzi o czekanie to różnie - prywatnie nawet na drugi/trzeci dzień, a na NFZ to raczej troszkę poważniejsza sprawa. Ja robiłem w szpitalu powiatowym w Słubicach. Polecam, mają dobry sprzęt a obsługa - widać, że kompetentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buenooo
Ja też robiłem w Słubicach w powiatowym w Starmedice. Szybko (prywatnie), dobry sprzęt, no i to jednak w szpitalu, więc jest ta pewność, że zrobią Ci to badanie porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EgoAlter
Skierowanie na TK to tylko od specjalisty niestety... A z czekaniem na NFZ to poezja. Chociaż czasem trafi się termin szybko... Ja miałem w prywatnej przychodni robioną tomografię i wyrobiłem się w ciągu trzech dni łącznie z odbiorem opisu. W Stargardzie robiłem na Walczaka 25/20. Polecam jeśli komuś zależy na czasie i jest z okolic. Dobre ceny mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helioss
a nie ma problemu by w słubicach sie tam dostać jako nie pacjent szpitala? na jakiej zasadzie działa tam tomograf, to jest dla pacjentów, "nie pacjentów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buenooo
W szpitalu w Słubicach działa prywatna placówka która wykonuje TK. I robią tam badanie zarówno pacjenci szpitala (wtedy na NFZ) jak i osoby z zewnątrz - zwykłe szaraki. :) Zwykłe szaraki robią po prostu prywatnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buenooo
Starmedica - tak się nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokoono1986
Ja nie wiem skąd te długie terminy oczekiwania - ze skierowaniem od neurologa dostałam się do poleconej przez lekarza placówki Helimed w Katowicach przy ul. Medyków w Centralnym szpitalu Klinicznym i badanie było niemal od razu a wyniki tego samego dnia! Czytałam w necie, że niektórzy w jakichś innych ośrodkach czekali nawet tydzień na wynik, brrrr. A tu proszę, ekspresowo robi się tomografię i nawet obsługa jest miła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokoono1986
Ja nie wiem skąd te długie terminy oczekiwania - ze skierowaniem od neurologa dostałam się do poleconej przez lekarza placówki Helimed w Katowicach przy ul. Medyków w Centralnym szpitalu Klinicznym i badanie było niemal od razu a wyniki tego samego dnia! Czytałam w necie, że niektórzy w jakichś innych ośrodkach czekali nawet tydzień na wynik, brrrr. A tu proszę, ekspresowo robi się tomografię i nawet obsługa jest miła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackline
chyba polega to na tym ze prywatne placówki nawet jak maja kontrakt z nfz sa mniej oblegane niz np. szpitale, bo szpital jednak sie wydaje pewny. Ale jak też trzeba mieć troche szczescia jesli chce sie isc z ubezpieczenia, bo mozna zrobic to tez szybko. ALe jesli ktos ma kase to w przychodniach prywatnych zrobi sie to zawsze bez kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×