Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matyldaaa1

Zabieg odmładzający skórę twarzy (bez okresu rekonwalescencji)

Polecane posty

Gość Matyldaaa1

Poszukuję zabiegu, który poprawi wygląd mojej skóry. Mam 37 lat i przyda mi się zabieg, który lekko wygładzi zmarszczki i ujędrni skórę, ale w bardzo naturalny sposób. Zależy mi też na tym, żeby znajomi i współpracownicy widzieli, że coś robiłam (wiem, że to może głupie, ale tak po prostu mam), odpadają więc zabiegi, po których długo będę opuchnięta itp. Czytałam ostatnio o zabiegu Scarlet RF (mikroigły + fale radiowe) i wygląda na to, że tam jedynym "skutkiem ubocznym" jest zaczerwienienie, które znika po max 3h, to byłoby więc idealnie dla mnie rozwiązanie. Jestem ciekawa opinii osób, które były na tym zabiegu. A może polecacie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirkaa122
Ja co prawda sama nie robiłam tego zabiegu, ale ostatnio rozglądam się za czymś podobnym i też trafiłam na scarlet i z tego, co czytałąm to powinno mieć sens ;) także sama chętnie podpytam o szczegóły osoby, które już go robiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam niedawno zabieg z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Nie chciałam mieć w jednym zabiegu fal radiowych i nakłuwania. Na mikroiglówkę umówiłam się na osobny zabieg - będę miała robiony derma penem. Po falach radiowych lifting widać od razu, ale potrzebna jest seria zabiegów żeby efekt był dugotrwały. W salonie w Poznaniu za twarz i szyję płaciłam 190 zł, w tym było serum i maseczka na koniec. Salon znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, fale radiowe to bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można samemu sobie robić zabieg kolagenem naturalnym. Wiele salonów używa go - za zabieg płaci się nawet 200zł a sam kolagen 50ml mniej kosztuje i przy stosowaniu go 2x dziennie codziennie starcza na jakieś 2-2,5 miesiąca . Więcej możesz poczytać na: https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie jestem fanką zabiegów robionych samodzielnie, można sie na nich nieźle przejechać :/ co do wcześniejszych wypowiedzi to właśnie połączenie fal z nakłuwaniem jest bardzo dobre, w przypadku scarlet efekt jest świetny. Chodzi tu chyba o odpowiednie parametry, głębokości itp. Z tego co mówiła mi pani doktor, podczas zabuegu impulsy docierają i do skóry właściwej i do naskórka, działając tam, gdzie powinny, co widac po efektach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie jestem fanką zabiegów a kupiłam jakiś czas temu mamie kolagen naturalny i znacznie poprawił jej się stan skóry, zmarszczki wypłyciły i ogólnie dużo młodziej wygląda :D Ja sama teraz go używam żeby opóźnić starzenie się skóry :)) Poczytaj sobie może jakieś opinie na temat kolagenu :) Tu masz więcej info lub jakbyś chciała kupić: https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam ten zabieg w studiu urody Angel w Krakowie i mogę polecić. Nie jest jakoś drogi, a efekty robią swoje :) Ich cennik można znaleźć na stronie http://www.studioangel.pl/gid-140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sobie ostatnio maskę algową liftingującą, ciekawe czy mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaa13
Hej dziewczyny. Również jestem zainteresowana zabiegiem Scarlet Rf. Ciekawi mnie, czy można go wykonać po tym, jak poddam się zabiegowi z osocza bogatopłytkowego? Jestem już umówiona na wizytę z ostrzyknięciem twarzy osoczem i chciałabym tez wykonać w krótkim czasie Scarlet. Czy po takim zabiegu mogę poddać się zabiegowi Scarlet czy lepiej trochę odczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo ciekawych zabiegów takich nieinwazyjnych, ale skutecznych jest w Yasumi Legnica polecam, bo korzystałam więc wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyłaś na ofertę enelmed estell? Ostatnio moja koleżanka mi bardzo polecała, bo poprawiała u nich nos i była zachwycona i tak mi się teraz nasunęło to na mysl. Na pewno mają sporo do zaoferowania jeśli chodzi o odmlodzanie wyglądu skóry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci po prostu botox :) Na zmarszczki jest niezastąpiony :) Poczytaj więcej o zabiegu http://www.klinikasfera.pl/botox, zobaczysz, jak przebiega i jakie mogą być efekty. No i na pewno nie kieruj się stereotypami i mitami z nim związanymi, tylko sięgnij do źródła i poszukaj merytorycznej wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry polecam zastrzyki kwasem hialuronowym. Przede wszystkim ten wypełniacz www.techderm.pl . Efekt jest widoczny natychmiast a opuchlizna po igle szybko schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja nawet nie sądziłam , że tak fajnie wyjdzie zabieg laserem Emerge. Moje zmarszczki sa teraz bardzo spłycone i skóra twarzy wygląda idelanie. Zabieg rewelacja i polecam klinikę gdzie robiłam Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii NUVU Kraków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×