Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

biustonosz

Polecane posty

Gość gość

Witam mam pytanie jaki rozmiar biustonoszu dla kobiety o wymiarch 74 cm pod biustem 85 w biuście *mierzone bez stanika na gołym ciele , bez nacisku na pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wymiary na uczciwe 70B. Tylko uważaj kupując staniki, bo choć tak naprawdę to rzadki rozmiar (mało kobiet go potrzebuje), to staników w tym rozmiarze masa, tylko większość ma koszmarne niedopracowaną jakość i konstrukcje. Polecam firmy Ewa Michalak, Onlyher, Change, Agio, Audelle, Comexim, zobacz też na Balkonetce co noszą dziewczyny w zbliżonych rozmiarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję ! za pomoc Oczywiście dziś bd rozglądać sie za czymś. Kupiłam ostatnio stanik z Kalvin Klein 70b i idealnie pasuje, lecz w nim nie mam piersi :P chce zakupić z push up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest ważne jaka firma trzeba mierzyć dotąd az trafi się na takie jaki spełnia swoje funkcje i ładnie prezentuje biust,wiele polskich firm ma n dobre biustonosze ale wcale rozmiarówka nie jest taka równoznaczna te 74 powinnaś zaokrąglić w dół,czyli pod biustem rozmiar 70 a miseczka B albo C ,ale być moze jakaś firma ma inną rozmiarówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie masz w okolicy któregoś ze sklepów ze "stanikowej mapy"? tam najlepiej doradzą... jak chcesz coś lepiej uwydatniającego biust to szukałabym wspomnianego Agio, i usztywniane z dodawanymi wkładkami Ewy Michalak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka84
warto też odwiedzić sklepy Allesa, oni tam porządnie doradzają, tylko sprawdź sobie czy w Twoim mieście mają sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o Nie spamuj tym sraaalesem!!! :o v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja może napisze o swoim sklepie widze ze kobiety go tutaj czesto polecaja co jest dla mnie milym zaskoczeniem www.sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×