Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lampa

Anglia- Jak wam mieszka się w HULL ???

Polecane posty

Gość Lampa

Witajcie, mój mąż cięzko pracuje w fabryce i zamierzam do niego się dołączyć we wrzesniu, właśnie do miasta Hull , czy ktoś z was wie jak tam jest? czy wam podoba się to miasto? A jak tam jest z pracą? jeśli nie znam języka to mam szansę na jakąś pracę? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VitaVita
A gdzie jest w Uk Hull??? Ja jade do Walii :) Tez na poczatek fabryka, przyslowiowa tasma, ale potem wyzsze perpektywy. Otwieram dzialalnosc wlasna, bo mam typ czlowieka lubiacego pracowac niezaleznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
Popatrz się na mapę to zobaczysz gdzie jest :) Zdradzę Ci że nad morzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VitaVita
Lampa popatrze. :) Morze ;) Moim zdaniem dobrze znac podstawy angielskiego. NIemozna na to liczyc ze bez anglika znajdziesz szybko prace. Zreszta bedziesz sie denerwowac wszedzie na ulicy, w sklepie, banku co mowia do ciebie, co ty co ty chcesz powiedziec. To tak jakby sie bylo niemowa i gluchoniemym :) Jesli chcesz moge pomoc ci troche w angliku 🌻 P.s a maz zna angielski? i jak dlugo tam jest? ja jade juz w lipcu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
Tak masz rację że lepiej znac podstawy , dlatego pomału zaczynam wkuwać słówka i cieszę się ze jak dojadę to będę mogła liczyć na pomoc męża w wkuwaniu słówek bo on zna j. angielski bardzo dobrze a nawet super bo wiele razy anglicy nie chcą mu uwierzyć że on nie jest anglikiem ale polakiem. Nawet kierownik go ładnie pochwalił za język;) A jak im nie pasuje jego akcent to mówią że pewnie mieszkał w Londynie... Jestem z niego bardzo dumna bo nauczył sie go sam w domu. Ale to pewnie zasługa tego że on jest bardzo dokładny...;) Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
W pazdzierniku minie 2 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
Dziękuję.... w moim sercu zawsze będzie Polska ;) A Ty do jakiego miasta się wybierasz, jeśli to nie tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
Wiem że Walia.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
A więc...nikogo nie ma tu z Hull?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglia to nie Walia
to dwa rozne kraje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka_1981
Hej !! Ja obecnie mieszkam w Grimsby niedaleko Hull moze jakas godzinke autobusem. Niebylam jeszcze w Hull ale sie wybieram zaniedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VitaVita
Ja wybieram sie do Walii do miasta Wrexham dosc blisko jest do Chester dalej Manchaster a potem Liverpool. Do morza bedzie nawet blisko :) Bylabym szczesliwa gdyby jakas polka polak odezwal sie tu z forum ktora tam przebywa :) W sumie najtrudniesze beda te pierwsze tygodnie, pozniej bedzie lepiej. Najpierw trzeba bedzie sie oswoic z tym wszystkim. No ale dosc czesto sie przeprowadzalam i zmienialam miejsca zamieszkania wiec nie bedzie problemu z zaklimatyzowaniem sie gdzies w Walii w pewnym Wrexham :) Juz niemoge sie doczekac wyjazdu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
Czyżby nikogo nie było z Hull? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
A może ktoś się odezwie i opisze mi jak jest w Hull?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spedzilam jeden dzien w tym miescie. Nie mialo to zwiazku z praca wiec moge ci napisac tylko tyle ze to bardzo ladne na pierwszy rzut oka miasteczko (wioska?) ale w rzeczywistosci dziura zabita dechami. Zadnych miejsc rozrywek poza pubem. Kiedy weszlam do Lidla nie moglam uwierzyc- wszyscy mowili po polsku! To jakas polska wioska... :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam tam kilka miesięcy...paskudne i nudne miasto...o prace było wtedy(ponad rok temu) ciężko i wątpię, żeby coś się zmieniło do dzisiaj. Praca zazwyczaj w fabrykach i głównie przez agencje. Ja szukałam pracy z 2 tygodnie, mimo iż angielski znam dobrze....a potem pakowałam mięso. Bez żalu zmieniłam Hull na Szkocję. Zajrzyj może tutaj http://www.hull.pl/ . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
Za wszystkie informacje wam dziękuję....może jeszcze ktoś z was wyrazi opinię??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VitaVita
Ja na ktoryms z Portali odnosnie miast w UK czytalam ze lepszy jest Wrexham od Hull. Hull ponoc miasto ubogie ale pod jakim wzgledem tego niejestem w stanie odpowiedziec :) Ale jedz zobacz jak ci niebedzie pasowac zawsze mozesz sie przeprowadzic do innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te miasteczka sa tak blisko siebie usytuowane, ze jak jest samochod - a pewni maz ma, to nie ma zadnego problemu mieszkac w jednym a pracowac w innym Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
Widzę że nikt więcej nie chce się podzielić ze swoją opinią na temat miasta Hull a podobno jest tam najwięcej "nas" polaków... więc ...?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miasto jest fajne dosyc, podoba mi sie centrum.. a czy moze ktos wie gdzie znajde prace w Hull bo ciagla szukam a jest tu juz miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Hull od dwóch lat. Jest dobrze, uczę się, miasto jest w porzadku choc chcialam kursu tanca, czegos ambitnego w teatrze czy w kinie - nie ma... Malo rozwinieta kultura, ale na imprezy i do pracy pierwsza klasa, a jesli ktos nie imprezuje to mozna zwariować w dni wolne od pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertooooooo
sorki podnosze sympatyczny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaaaaaa
Mój tata mieszka tam od roku. Byłam tam w sierpniu i bardzo mi się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc ...
macie jakieś namiary na pracę ,najlepiej sprzatanie np w hotelu lub gdziekolwiek dla pary..komunikatywny angielski,referencje z poprzedniej pracy,doswiadczenie,mozliwosc wyjazdu od zaraz(z pl)i jakieś namiary na zakwaterowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzyneczka5
mieszkałam tam prawie 2 lata,tęskniłam do domu,a teraz jestem w polsce i tęsknię za hull. na początku zawsze jest ciężko, ale jak sie człowiek przyzwyczaji to można mieszkać.W pierwszej chwili bardzo mi się tam nie podobało z tego względu że jest bardzo brudno,wszędzie leżą smici,ale są też i ładne miejsca za którymi tęsknie np.zatoka nad którą często bywałam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×