Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy spotkaliście się z nienawiścią Brytyjczyków, Francuzów, Niemców do Polaków ?

Polecane posty

Gość gość

bo tajemnicą poliszynela jest że tubylcy w UK gardzą polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda! Traktują nas tak jak na to zasługujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To codziennosc. Dlatego pracuje w pl i jestem u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna nienawiść jaka jest to innych Polaków do ciebie za granicą. Jestem w Anglii od 8 lat i ani razu nie spotkałem się z rasizmem czy uprzedzeniami w stosunku do mnie. Cała ta jakąś propaganda o tym że Anglii nienawidzą Polaków jaka szerszą w Polsce (ostatnio pytała się mnie siostra czy to prawda bo w TVNach trąbią). Dlatego ludzie emigracja bo w innych krajach jest kultura. Zdarzy ci się chamski na ulicy czy pijaczyno ale ekhm,.... tak jest wszędzie na całym świecie. A te komentarze co tutaj się rozpisuja na temat uprzedzeń to wystarczy przeczytać komentarze, wulgarne i chamskie, pełne jadu i nienawiści. Ci którzy się skarżą nie odczuli uprzedzenia w stosunku do Polaków tylko uprzedzenia w stosunku do nich konkretnie bo są niewychowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z powyzszym. W Angli od 12l, pracuje miedzy ludzmi, w sluzbie zdrowia i ani razu nikt sie nie skrzywil ani negatywnie skomentowal mego pochodzenia. Moze mialam szczescie, nie wiem. Ludzie chamscy zdarzaja sie wszedzie, wsrod Polakow rowniez (wystarczy poczytac to forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 12.11 zgadzam się, bardzo trafne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjezdzaja sami nieudacznicy lenie i nieroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieroby tacy jak ty zostala w pl i mieszkaja u mamusi bo nie potrafia sobie zycia zorganizowac. Zawod przynies, podaj bez znajomosci jezyka wiec siedza w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak sobie tłumacz emigracyjna pi/zdo po wsbzdecie :D gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie musi sobie nic tlumaczyc :) To ty biedaku zaklinasz swoja rzeczywistosc.... I jak widac na tym forum z najwieksza nienawiscia mozna spodkac sie jedynie od rodakow :D Spodkalam sie kiedys z niechecia, nie nienawiscia od Irlandczyka.. Coz, zazdrosc z sukcesow nie ma nacji.. Nie mogl biedak pojac czemu to ja dostalam to stanowisko, a nie on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie; to polskiej tv i w mediach trabia jak to polacy sa zle traktowani. po pierwsze jesli zachowuja sie chamsko to inni maja prawo tez ich zle traktowac; Mnie osobicie tez drznia polscy janusze z budowy chlajacy piwo na ulicach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś spotkałem się z nienawiścią ze strony Niemców, ale tych wschodnich. Na zachodzie jest normalnie. Zaznaczam że nienawiść tylko z powodu narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu nie spotkałam się z nienawiścią ze strony obcokrajowców. Chociaż czasami niektórzy Brytyjczycy są zaskoczeni tym, że pochodzę z Polski, bo ich zdaniem nie wyglądam i nie zachowuję się jak Polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze faktycznie to Polacy nienawidza innych, ciagle im sie wpaja ze powinni nie lubic Niemcow, Rosjan, nie wspomne ze to wlasie Polacy sa okropnymi rasistami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczycy to napewno nie. Ktoś sobie coś wymyślił i tak się durnie powtarza. Nie mogę natomiast powiedzieć ze Anglicy nie maja nas za pijaków ale za kogo maja mieć jak Polacy w Uk to głównie alkoholicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uważają nas też za bardzo dobrych fachowców. Robię teraz remont w domu, znajomi przyszli, obejrzeli i padło "Pięknie zrobione, od razu widać, że Polacy robią." Czyli nie jest tak źle. Prawda jest taka, że każda nacja ma taką opinię, na jaką zapracowała. Jeśli ktoś miał za sąsiadów awanturujących się, pijanych Polaków na benefitach, to nie będzie ich lubił i będzie uprzedzony do wszystkich. Na szczęście za granicę wyjechali też normalni, porządni, ciężko pracujący ludzie, za których nie trzeba się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechali nieudacznicy lenie i nieroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polandii zostały dwie kategorie ludzi. Pierwsza to ludzie z konkretny zawodem i praca w tym zawodzie . To są np nauczyciele , inżynierowie, biznesmeni .nie muszą wyjeżdżać . A druga kategoria to nieudacznicy tacy co skończone mają byle jakie szkoły i też mają c*****a pracę za psie pieniądze nie znają języków i są mało operatyrni . I ci najwięcej krzyczą to są ci lokalni patrioci wylewajacy swe zale na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To polacy nienawidza wszystkich ...sąsiada,psa sąsiada ,szwagierke,Niemca ,francuza ,Anglika ....wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co prawda w norwegii i udało mi się wyjechać z zapleczem pomocy norlink i powiem Wam że żyje tu i żyje i nie spotkałam się z jakąś nagonką ale spotkałam się z zachowaniem polaków... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się spotykam z nienawiścią Polaków do mnie :D i w Polsce i zagranicą. Polacy wyciągali stare info o mnie z Polski i gadali Angolom. Mam zniszczoną reputację, no ale z pomocą znajomych Polacy już maja buzie na kłódkę :) Angole mają wyebane, obgadują za plecami (każdy każdego) , a tak to są mili, natomiast Polacy są jacyś yebnięci, ciągną jakieś intrygi, Polak nie odpuści jak mu ktoś w ryja nie da ? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nigdzie nie lubia hehe Ale na Zachodzie trzepie lepsza kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wyszło na jaw, to polaczki wykańczają Polaków haha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
Nigdy i nigdzie. A wiecie dlaczego? Każdy z nas świadczy i jest reprezentantem danego Kraju. Jeśli jesteśmy porządnymi ludźmi to i osoby stykające się z nami maja o naszym kraju dobre zdanie. Np w Anglii mamy bardzo dobra opinie. I kropka. W Niemczech już mniej ale to tez zależy gdzie i kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W anglii macie dobroa opinie? Haha! Macie tam opinie parasites (ang. pasozyt) co zabiera prace anglikom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:20 Kazdy mierzy własna miara :) Angole to nas maja w doopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@19.20 to że ciebie tak nazywali to świadczy tylko o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybciej mozna sie spotkac z nienawiscia polaczkow do polaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie w prymitywnym srodowisku sie obracasz, skoro spotkales sie z nienawiscia zwiazana jedynie z przynaleznoscia panstwowa. Taka nienawisc jedt uniwersalna w pewnych kregach i nie jest zalezna od narodowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawisc polaczkow Angole / Niemcy maja nas w doopie i czasem ich wkurza ze tyle sie nas najechalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×