Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj widziałem w PL emigracyjnych ciuli.

Polecane posty

Gość gość

Szedłem na obiad do restauracji i widziałem na dworcu emigracyjnych ciuli. Ciągnęli te swoje śmieszne walizki z głowami spuszczonymi w dół. Urlop sie skończył i cały emigracyjny czar o bogactwie prysł. Od jutra znów bedą musieli kible czyścić po brytyjskiej kupie. Dobrze ze juz nie mieszkam w syfie zwanym uka. Hurrrraaaaaa. Gnijcie tam smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciul się odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japa emigracyjny chamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Glowy spuszczone w dol" bueheheheaaaaahahaha dobre :D jeden z jego lepszych tekstow :D a mnie sie morda nie przestaje usmiechac na lotniskach, bo po pierwsze kocham latac a po drugie lubie latac do PLu ale tylko na kilka dni, pozniej powrot do domu jest zaje/bisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cirszysz sie ze kase zostawili w pl, zeby jeszcze ten kraik sie jakos trzymal... Bo z tych waszych smieci a nie wyplat, to biznesiki sie dlugo nie utrzymaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasza kasę sobie w dopę mozecie wsadzić śmiecie. Polska ma najwyższy wskaźnik wzrostu PKB w całej Europie. Śmiecie, sprzedajemy solarisa, pese. Przemysł stoczniowy należy do jednych z największych w Europie. Nasze jachty są jednymi z najlepszych w świecie. Wydobywamy miedź w Chile. Poszukujemy rope w Norwegii i Afryce. Mamy stacje paliwowe i rafinerie na Litwie, w Niemczech i Czechach. Banki na Ukrainie i w Gruzji. Sprzedajemy najwięcej mebli w Europie i jabłek na świecie. Jesteśmy jednym z głównych wytwórców łososia, pieczarek, wódki i wieprzowiny na swiecie. Mamy sukcesy w grafenie, medycynie, grach komputerowych. Tutaj odbylo sie Euro, Mistrzostwa Swiata w siatkowce, mistrzostwa Europy w reczna. Tutaj po raz kolejny odbeda sie Dni Mlodziezy. I to wszystko po dwoch wojnach swiatowych, potopie, rozbiorach i komunizmie. Jednak co wy smierdzace pegerusy z malych miasteczek i wsi mozecie o tym wiedziec. Wasz ojciec to alkobolik, a wy jestecie marne niedojdy po wsbzdetach. Wasze smierdzace funty nic nie znaczą, nieudacznicy z jukeju. Gnijcie tam uchodźcy zarobkowi. Jutro znów trzeba kibel ładnie wyczyscic po porannej kupie Brytoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 2 godzinki temu wyczyściłam wc po mojej kupie, cwianiaczku - a i nie mam minimalnej ale zarabiam 1700 netto miesięcznie, pracując jakoś 110- max 120 godzin/mies. funtów, oczywiście, nie złotych - i nie w Londynie ani okolicy a nawet jak ktoś zarabia national minimum czyszcząc toalety , to i tak lepiej niż Ty, nieudaczniku który nie ma pracy bo całymi dniami na forum siedzi i pisze w kółko to samo papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurfa rzeczywiście majątek 1700 funtów. Tam listonosz więcej zarabia. Kurfa nie mogę z tych emigracyjnych poyebanców. buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez juz spierd/alaj, nikt cie tu nie chce i nikogo nie obchodza twoje wypociny, idz wydobywac miedz w chile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź czyścić ukowskie g****a smieciu emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, co to jest £1700, przeciez za 1700 zl to w Polsce Eldorado -- wszytsko mozna kupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kto pisze ze pensja 1700 netto to nic, nie był w UK :) dla osoby nie mieszkajacej w Londynie ani innym podobnie drogim mieście, to jest baaaardzo fajna pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się składa że partner mojej koleżanki jest listonoszem w UK, pracuje full time już prawie 5 lat jako listonosz i netto ma jakoś 1400, więc - jesli się znasz na matematyce - jest to mniej niż 1700 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista cwel to oczywisty troll. I na pewno nigdy nie zarabial wiecej niz minimalna no chyba ze na nocki gdzie dostawal te 50p na godzine wiecej. :D nie zapominajmy tez ze gnil z 3ma kumplami w pokoiku w Londynie, sam sie kiedys tym chwalil. :D co za zero :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osoby nie mieszkajacej w Londynie, to nawet minimalna jest baaardzo ok, tym bardziej jak np mieszka z partnerem/ka , czyli maja 2 minimalne. Nawet w Londynie w takiej sytuacji mozna odkladac kilka 100wek i wynajmowac fajne mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie. Mam 1200 (nie w pelnym wymiarze godzin) i jest to wygodne zycie choc nie powiem zebym byla bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1700 funtow. Co sobie poyeby za to kupicie? No co kurfa? Nawet kredytu na chatę nie dostaniecie. Posrane przygłupy emigracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to samo robi, ale w PL. to juz lepiej to robic zagranica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kilku latach mozna kupic wszysto sieroto. Np dom bez kredytu. No chyba ze wszystko przepalasz i przepijasz jak taki alkon jak ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki tempy jestes czy udajesz ? zostan w tym brudnym UK myj te talerze widzę źe to jest szczyt twoich marzen bajeczna praca buuuha ha ha ha za 10 lat będziesz dalej zapierdalał na zmywaku zero perspektyw o awansie Jedno co ci zostalo to bujna fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty bierz kase za jasnowidzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wyj****e na twoje txty prostaku z Uk jestec cienki jak wiązka laseru Szkoda czasu i brak słow na odizolowanny przypadek Żal mi cię jak to jest żyć bez mozgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono mozesz miec wyje/bane tak jak ja na ciebie prostaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj na szczaw synku z U k *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze nie musze mieszkac w tym samym kraju co ten debil powyzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostak to cię zrobił weź się ogarnij chłopku z U k *-* ha ha ha *-*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mamy z ciebie w Polsce bassy że takiego debila ziemia nos buu ha ha ha ha ha ha ha co za miernota nieudacznik *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol idz juz spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Txt dla miernoty z UK S********j *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro dostaniesz więcej txtow f******u itp w promocji masz jak w banku .100% Cycu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×