Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przelew do Polski

Polecane posty

Gość gość

Czy przelewanie pieniędzy do Polski inaczej niż przez bank jest bezpieczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przez pewne firmy to raczej tak nie ma sie czego obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, istnieją bezpieczne firmy transferowe. One też muszą spełniac normy prawne :) zobacz Sami Swoi - oni na stronie mają podane "REGULATED BY THE FINANCIAL CONDUCT AUTHORITY" + dostali nagrodę polsko-brytyjskiej izby handlowej, więc na bank nie jest to firma krzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z WesternUnion i jest zawsze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TransferWise - bezpiecznie, gwarantuję bo często używam i bardzo niskie opłaty. np rzędu 1-2,50 f za przelew zależy od wysokości .pieniadze są na miejscu w ciągu dwóch dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transfer24 polecam - 59p za przelew i kasa w ten sam dzień Jak wyślesz powyżej 50 gbp to 1,3% Transfer24 działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego na podstawie zezwolenia na świadczenie usług płatniczych w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Sami Swoi jest za 99p teraz - stałe przelewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a transfer24 ma chyba najgorszy kurs na rynku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wysylalem ostatnio 30 funtow to po przeliczeniu z oplatami wyszlo mi najtaniej z transfer24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu nie przez bank? Nie masz konta, żeby przelew przez SEPA wysłać? Przelew bankowy zawsze jest najtańszy, tylko w Polsce musisz uważać, bo niektóre banki pobierają prowizję od przelewów wpływających i to wcale nie małą. Najkorzystniej jest chyba do ING.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez bank jest dobre jak ma się konto walutowe, a i tak trzeba uważać bo banki w Polsce czasami pobierają opłaty... Jak ktoś nie ma walutowego tylko w złotówkach to ma problem i często dużo taniej jest właśnie nie przez bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie jest taniej nie przez bank. Ja mam konto w banku, któremu reklamy nie będę robić (nie czerwony ani nie zielony) i przy tym koncie rachunek walutowy mam za darmo. Ten bank też nie pobiera żadnych prowizji, jeśli przelew idzie przez SEPA (ten 23 cyfrowy numer zaczynający się od dwóch literek). Za przelew Euro z Niemiec do Polski płacę niezależnie od sumy przelewu 24 centy przez internet (przy wypisaniu przelewu jest to 50 centów). No to gdzie jest taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się nie ma konta walutowego tylko złotówkowe to już nie jest tak kolorowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu się nie ma? Przecież przy złotówkowym możesz mieć walutowa często za darmo. Z lenistwa, czy z niewiedzy się nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odbieram z moneygram, zawsze bez problemu. Raz w nazwisku w USA zrobili błąd,ale zaraz była korekta i wszystko git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze z niewiedzy sie nie ma, moze z lenistwa fakt jest taki, ze bardzo duzo osob wysyla na konta zlotowkowe przez bank a to bardzo duzo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×