Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rafal97

Szukam pracy dla mnie i dwóch kolegów.

Polecane posty

A wiec szukam pracy za granica dla 3 osób na miesiąc jeden kolega może zostać dłużej(ma skończone 20lat). Od 13 stycznia 2017 zaczynają nam się ferie i możemy zostać dwa tygodnie dłużej. Kto ma jechać ja 20lat skończone: angielski(podstawowy) doświadczenie(mechanika, tapicer meblowy, kostka brukowa, prace polowe zbiory) Kolega 20lat skończone: angielski(średni) doświadczenie(praca w meblach 2lata, kostka brukowa, prace polowe zbiory) Drugi kolega 19lat skończone: angielski(podstawowy) doświadczenie(mechanika,budowa domów,ocieplenia, kostka brukowa, prace polowe zbiory) Szukamy pracy od miesiąca niestety bez skutecznie liczę na waszą pomoc :) kraje jakie nas interesują(Belgia, Holandia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo sie uczyc w PL i myslec co sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie do wuefisty. On z wami pojedzie i razem wynajmiecie pokoik z jednym lozkiem i w nocy orgie zrobicie, roochanko w dooopale. Wuefista jest mistrzem w tym. :D no i przy okazji zaoszczedzicie na wynajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto cos umie to praca sama go szuka w PL. A teraz won szorowac angielskie kible nieuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że to poważne forum. Na razie na ferie na miesiąc potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Rafal97 na tym forum niestety od dawna szaleje jakiś psychopata, nieudacznik zyciowy,który ubliża ludziom, wypisuje bzdury i w kółko wkleja te same posty - zwłaszcza, gdy ktoś go zagnie jakims argumentem a on nie ma kontrargumentu. Nie przejmuj się nim (bo to na stówę on pisał do Ciebie o "kiblach"). ja mieszkam w UK, więc nie pomogę Ci co do krajów, jakei Ciebie interesują. powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wielki mistrz doopczenia kupy kumpli, ja wuefista mowie wam uk jepane ze nie macie takich artakcji w ukeju jak my, dzisiaj np robimy ognisko i bedzie orgia, w poopki bedziemy siem ladowac hohoho bendzie codofnie ;) a na deser herbata ze sperma kumpli hohoho jyz mi slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6996
Ziomek mój znajomek znający biegle cztery języki, mając tytuł doktora z zakresu budowy dróg i mostów miał problem ze znalezieniem pracy. Ostatecznie po kilku latach pracy na zmywaku znalazł prace w zawodzie i zarabia kupę kasy. Eldorado na zachodzie się już dawno skończyło. Bez jakichkolwiek znajomości, punktu zaczepienia za granicą może być Wam ciężko. Nie znając "rdzennego" języka kraju do którego jedziecie to już w ogóle lipa, a znajomość angielskiego na niskim poziomie nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jechać i lokalnie szukać, innaczej zapomnijcie, ja mieszkam na zachodzie od wielu lat, mam tu szkołe i nawet w innm mieście mam problem coś złapać, firmy wolą lokalnych na miejscu a nie z innych miast, krajów, bo kto jest lokalnie jest postrzegany jako lepszy kandydat, nawet jak jest debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darjankor
Hejka wszystkim:) myślę, że mogę pomóc. Mój bratanek wysłał CV do firmy z Opola Weegree i zaoferowali mu pełno ofert pracy w kraju i za granicą. Jest bardzo zadowolony i osobiście też słyszałam o nich, że są wiarygodni i dają zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×