Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zobaczcie do prostej pracy w uk

Polecane posty

Gość gość
Hahahahaha UK mlekiem i miodem płynące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 niewolników za NMW, cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Londku przybywa 1000 ludzi dziennie z całego świata i łapią wszystko jak leci, trzeba być debilem pakując się do tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
175 debili którzy chcą żyć jak szczury, gratulacje debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest smutne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn to SYF
Nie smutne tylko żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty dopiero wczoraj się urodziłeś ze taki zdziwiony? Najwięcej jest ludzi niewyksztalconych (lub studentów) którzy mogą wykonywać proste prace. Jest masa chętnych to i są wymagania z kosmosu i niska płaca. Mam ci wysłać chusteczki żebyś sobie popłakał jak to jest źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk zarobisz 1500f i wszystko wydasz na zycie. W pl zarobisz 4000zl i duzo zostaje bo wszystko tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie zarabiasz pięć razy tyle co w PL a ceny są nieznacznie wyższe. Każdy dzień w PL to dzień bezpowrotnie stracony. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet prawde pisze. Praca jest no chyba ze jestes niekumaty matol, masz dwie lewe rece i po angielsku ani me ani be. Takich tutaj nie potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:13 zarabiasz 5 razy tyle? chyba jako bankowiec w city :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK zarabiasz te minimalna , 800 za pokój zapłacisz minimum 350 w jakiejś pipidówce żarcie 200 jak zresz najgorsze g****o transport , lunch 100 lekarz , dentysta , fryzjer itp cokolwiek następne 50 - 100 g****o ci zostaje jak cokolwiek ci zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w PL też nie zarobisz kokosow, ale wyjazd do UK to niepotrzebne zawracanie sobie doopy na Polaków tam teraz bardzo krzywo patrzą , chca żeby wszyscy się ulotnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być straszne jak robisz cały miesiąc a na koncie widzisz marne 800-1000. Ja tyle na samo jedzenie dla mnie samej wydaję :O a gdzie wynajem, rachunki, rozrywka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla patologii z Polski to jest kupa szmalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś UK zarabiasz te minimalna , 800 za pokój zapłacisz minimum 350 w jakiejś pipidówce żarcie 200 jak zresz najgorsze g****o transport , lunch 100 lekarz , dentysta , fryzjer itp cokolwiek następne 50 - 100 g****o ci zostaje jak cokolwiek ci zostanie xxx tak??? to spróbuj w Warszawie z 1500 zł wynająć pokój, kupić jedzenie, opłacić transport, lunch, lekarza, dentystę, fryzjera itp no i gdzie łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, ale chyba nikt normalny nie robi za 800 na full time? Chyba że tak sobie dorabia (np żona robotnika sprząta 3 dni w tyg). Ja 850 dostawałam kilka lat temu jak pracowałam 2 dni po 8h dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej pracy jaka podjalem w GB mialem 2.000L/mies na czysto. Znalem tylko podstawy angielskiego. Teraz mam przeszlo 3.200L. Jestem operatorem koparki. Nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:20 Na full time tak dają. Moja znajoma pracuje w councilu , jakaś mało ważna praca, full time £1200. jakie kokosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie peezda, pokurcze jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahmedy najmądrzejsze, siedzą na socjalu i z durnych polaków się śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak płaca , 800-1200 W większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.200£ to my Brytyjczycy zarabiamy w tydzień. No, ale my jesteśmy u siebie więc tak musi być. Żaden Polak nie ma prawa zarabiać tyle co my. To by było absurdalne. Jak chcecie dobrze zarabiać to jedzcie do PL i pokażcie co potraficie u siebie. Tam jest wasze miejsce. My was polaczki do niczego nie potrzebujemy chyba że do wykonywania podrzędnych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.200£ to my Brytyjczycy zarabiamy w tydzień. No, ale my jesteśmy u siebie więc tak musi być. Żaden Polak nie ma prawa zarabiać tyle co my. To by było absurdalne. Jak chcecie dobrze zarabiać to jedzcie do PL i pokażcie co potraficie u siebie. Tam jest wasze miejsce. My was polaczki do niczego nie potrzebujemy chyba że do wykonywania podrzędnych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość prawdę pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczycy zarabiaja to samo. Slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprobuj w Londynie za 800-1200 oplacic wynajem, rachunki, transport, jedzenie, dentyste, fryzjera itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu skad Ty bierzesz te 800 funtow za caly miesiac pracy? Najnizsza stawka dla osob w wieku 25 lat (i wiecej) to jest 7,20 f/h brutto. Caly etat w UK 37,5 godz tyg. Majac ten pelny etat (37.5-40 godz) dostajesz ok 244-256 funtow tygodniowo juz "do reki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×