Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjejmosc

co zrobić z tym? !

Polecane posty

Gość gośćjejmosc

Cześć. Moja historia może nie jest wyjątkiem, ale nie jest też łatwa. Byłam z chłopakiem, no narzeczonym. Prawie 4 lata. Miał być ślub, ale nie doszło do niego. Jego rodzina psy na mnie wieszala, nie lubili mnie. On pozbył się mnie z dnia na dzień przez sms. Nigdy tego nie zapomnę. Potem spotkaliśmy się 2 razy. Teraz pisać zaczął, że żałuje że tak postąpił, że tęskni ale nie chce wracać do mnie. Nie wiem co o tym myśleć. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie mial szacunku to nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjejmosc
To nie takie proste. Ja go kocham, a on najwidoczniej chciał ze mnie teraz zrobić koleżankę-pocieszanke. Niby pisał, że teskni i codziennie o mnie myśli. Ale wracać nie chce do mnie. I stwierdził, że podjął pochopną decyzję. ..nie rozumiem tego. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego nie rozumiesz,jesli jasno pisze,żw wracac nie chce ? reszta to pustosłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym tu myśleć, jak chcesz to daj mu rowa bo o to mu chodzi. Chcesz zostać sexualnym pogotowiem twoja sprawa, tylko potem nie piszcz że cię wykorzystał bo mówi ci jasno że nie chce z tobą być ale by chętnie zamoczył kija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha chociaż jedna kobieta przekonała sie jak to fajnie być wpierdzielony do friendzone :D Zawsze możesz zostać żeńskim orbiterkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety faceci złapani w frendzone sobie nie pociupciają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×