Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Biała masajka

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Czytalyscie kiedys ta ksiazke albo ogladalyscie film? Wie ktos moze jak skonczyly sie jej losy jak powrocila po 14 latach do Kenii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
...bohaterka wraca z córką do Kenii i po pewnym czasie przeprowadzają się z Lemalianem do Mombasy żeby spróbować żyć od nowa. Tam otwierają sklep z pamiątkami, ale sytuacja tylko się pogarsza co doprowadza do tego, że bohaterka ucieka z córką do Szwajcarii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
film dobry acz kol wiek wole osobiście książkę dużo ciekawsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antaaaaaaaaaaaa
Czytałam książkę i ogladałam film. Film kiczowaty.Nic w nim sie ogolnie nie dzieje,Nie odzwierciedla ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczyło mnie ,że chciała mieszkać w wiosce bez wody , prądu. Podziwiam jej odwagę i siłę, poszła za głosem serca, nie przemyślała swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
racja, film rzeczywiście nie oddaje tego co książka... powiedziała bym nawet że jeśli ktoś wcześniej nie czytał książki może się trochę przy nim nudzić ...zastanawiam się jak można tak się zakochać ? poświecić wszystko ...to faktycznie wymaga wielkiej odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by ktos był zainteresowany filmem to mozna go bez problemu obejżec na www.youtube.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie obejrzę. tym bardziej, że jestem na etapie wrażeń po książce/ reportażu pt."Trzy filiżanki herbaty", w której opisany jest los Amerykanina- Grega Mortensona, który mieszkał w innym miejscu, ale równie mało ucywilizowanym- w biednej pakistańskiej wiosce, gdzie wybudował szkołę jej mieszkańcom. Z resztą na tym nie kończy się jego historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film Miasto radości, jest o doktorze amerykańskim ,który jedzie do Indii, pomaga ludziom chorym na trąd, przeżywa dramatyczne zdarzenia, zaprzyjaźnia się z rodziną hinduską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasasasasyt
Film bardzo fajny ,myslalam ,ze sie im uda ,ale roznica w zwyczajach ,kulturze byla za duza zeby to przetrwac . uciekla chyba w ostatnim momencie do szwajcarii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×