Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Relattywista

Bo monogamia to monotonia!

Polecane posty

Gość Relattywista

Tyle jest na swiecie pieknych kobiet, a kazda inna. Trzeba chyba byc niespelna rozumu, zeby ograniczyc sie do tylko jednej. I to na cale zycie. Bo rozumiem, rok, moze dwa to mozna z jedna, w stanie goracego zakochania. Bo i seks jest wtedy fajniejszy. Ale pozniej, gdzy szal przygasa, trzeba ta pozegnac i rozejrzec sie za nastepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz to do pravika i dziewicy?ha ha ha wszystko z czasem jest monotonne mysza w jednej dziurze zdycha:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś przystojny to masz szansę. Jak nie to masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumaczysz to żonie jak zażąda od ciebie rozwodu i wysokich alimentów na całe życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla ciebie czlowiek to dziura to nie ma nawet o czym rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nikt inny jak Rescator, czyli tępy gość znany z tego typu wątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezyc co dla kogo jest ważne ,to kogoś sprawa ja się kocha,to monogamia nie stanowi żadnego problemu,ani ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relattywista
gość dziś >>Jak jesteś przystojny to masz szansę. Jak nie to masz problem. Zgłoś› << Wystarczajaco przystojny i na razie nie mam problemow. gość dziś >>Wytłumaczysz to żonie jak zażąda od ciebie rozwodu i wysokich alimentów na całe życie Zgłoś›<< Czyjej zonie ? gość dziś >>Jak dla ciebie czlowiek to dziura to nie ma nawet o czym rozmawiac << Nie czlowiek, meskie dziury mnie nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli się puszczasz,jesteś kur...rzem i świnią?! Tak by była zwyzwana kobieta na kafe!!A wracając do Ciebie,teraz jest moda na monogamię, najbardziej seksowni mężczyźni to Ci, którzy kochają i szanują, a tacy jak Ty to śmiecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o zadna mode głupcy!! Monogamia była jest i bedzie ..zwyczajkne zakochanie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescator555 zakulisi.cz cała prawda o autorze I z jego "przystojnością" to bujda, bo na kafe Aisha zna typa i mówiła coś dokładnie odwrotnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak dla ciebie czlowiek to dziura to nie ma nawet o czym rozmawiac xx Ale za to jaka jest fajna ta dziura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relatywisto wracając do meritum to mamy całkiem odmienne zdania na temat bycia niespełna rozumu w temacie monogamii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relattywista
pulchny dziś Relatywisto wracając do meritum to mamy całkiem odmienne zdania na temat bycia niespełna rozumu w temacie monogamii xx Zdarza sie, ale po to wlasnie sa fora dyskusyjne, zeby pogadac o takiej odmiennosci zdan. To moze sprecyzujesz dokladniej, co ty sadzisz na taen temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to nie powinno się twierdzić, że ktoś ma do tyłu pod kopułką tylko dlatego, że ma inne zdanie w jakiejś kwestii. Po drugie zmieniając partnera/kę nigdy nie masz pewności, że ta kolejna będzie lepsza od poprzedniej. Po trzecie zakładając, że ,,kobieta to tylko dziura" to nam jako osobnikom leniwym (mężczyźni żeby nie było) po prostu nie powinno się chcieć. Po czwarte ja już tak dawno jestem monogamistą, że chyba nie byłoby sensu tego zmieniać. I wreszcie po piąte i najważniejsze po co oswajać nowego wroga jeśli w domu czeka już oswojony. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem. Żeby coś nie wygasło to trzeba podkładać na ogień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież top ten debil RESCATOR zmienił nik :D:D dajcie spokój, to oszołom i szowinista, który jest za islamizacją polski i za powrotem patriarchatu jedna osoba namierzyła tego kretyna, więc wstyd mu było i zmienił nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relattywista
pulchny dziś Po pierwsze to nie powinno się twierdzić, że ktoś ma do tyłu pod kopułką tylko dlatego, że ma inne zdanie w jakiejś kwestii. x Tu masz racje, no ale to po prostu taka przenosnia uzywana w polemice. Przeciez mowi sie czesto "czys ty zwariowal" i nikt tego nie bierze doslownie. xxx Po drugie zmieniając partnera/kę nigdy nie masz pewności, że ta kolejna będzie lepsza od poprzedniej. x To, ze jest inna to juz czesto oznacza lepsza w tym przypadku xxx Po trzecie zakładając, że ,,kobieta to tylko dziura" to nam jako osobnikom leniwym (mężczyźni żeby nie było) po prostu nie powinno się chcieć. x Jesli juz pozostaniemy przy metaforyce dziury (ktora nie ja tu wprowadzilem), to dziura dziurze nie rowna, kazda jest inna, a poza tym wazne jest tez w czym jest ta dziura. Kto jest leniwy i mu sie nie chce, to nie ma przymusu. xxx Po czwarte ja już tak dawno jestem monogamistą, że chyba nie byłoby sensu tego zmieniać. I wreszcie po piąte i najważniejsze po co oswajać nowego wroga jeśli w domu czeka już oswojony xxx Czwarte to juz twoja sprawa. A piate: adrenalina, nowe wyzwania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty naiwnie myślisz,że przeżyć całe życie z jedną kobietą to brak wyzwań i adrenaliny? To mi tylko współczuć wypada. Narka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś No to czekamy na jakim czeskim czy innym portalu pojawia sie zdjecia twojego siurka, podpisane jako "relattywista". No i na nowa niedopchnieta babe i jej rewelacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescatorka traktorka juz przegonili zewszad jak ryzego psa na ero tez ma prze/je/ba/ne:D nie warto z tym zje/bem pisac marny z niego trol:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten szmaciarz ma niezłą czelność wchodzić na kobiece forum z tematami typu "suki niedajki", "zdradzajcie je chłopy", "kobiety to szmaty" itp. to tylko niektóre z kwiatków na jego wątkach. Gdzie jest admin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto tak pisze jest chory albo nigdy nie kochał szczerze śni jego nikt nie kochał.BIEDNY jest czlowiek bez miłości,stale szukający,biegający za kimś,nie mający miejsca w życiu,nie umiejący kochac bo prawdziwa milość przychodzi raz i zdarza sie RAZ na cale życie i wtedy nie ma nudy ani monotoni jest glebokie,piękne uczucie i pragnienie bycia stale z ta osobą,a seks stale sie urozmaica i to potęguje pożądanie.Tylko ludzie którzy nic nie przeżyli,nie zaznali miłości prawdziwej,szalonej,bezinteresownej skaczą z kwiatka na kwiatek bo tak naprawdę nic nie czują,NiE ZNAJĄ tego odczucia- w moim rozumieniu SĄ BIEDNI i UBodzy duchowo.Zal mi ich.To cudowne kochac,pragnąć, i byc kochanym-ze ktoś drugi żyć beze mnie nie moze dosłownie.A takie zwiazki na chwile to są wśród ludzi zwykle b.samotnych i upośledzonych duchowo bo co oni maja zrobić,tłumacza to nuda ale PRAWDA jest zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ,czy tu nie ma osób które są odpowiedzialne za forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relattywista
gość dziś Ktoś kto tak pisze jest chory albo nigdy nie kochał szczerze śni jego nikt nie kochał.BIEDNY jest czlowiek bez miłości,stale szukający,biegający za kimś,nie mający miejsca w życiu,nie umiejący kochac bo prawdziwa milość przychodzi raz i zdarza sie RAZ na cale życie i wtedy nie ma nudy ani monotoni jest glebokie,piękne uczucie i pragnienie bycia stale z ta osobą,a seks stale sie urozmaica i to potęguje pożądanie.Tylko ludzie którzy nic nie przeżyli,nie zaznali miłości prawdziwej,szalonej,bezinteresownej skaczą z kwiatka na kwiatek bo tak naprawdę nic nie czują,NiE ZNAJĄ tego odczucia- w moim rozumieniu SĄ BIEDNI i UBodzy duchowo.Zal mi ich.To cudowne kochac,pragnąć, i byc kochanym-ze ktoś drugi żyć beze mnie nie moze dosłownie.A takie zwiazki na chwile to są wśród ludzi zwykle b.samotnych i upośledzonych duchowo bo co oni maja zrobić,tłumacza to nuda ale PRAWDA jest zupełnie inna. xx Ktos, kto tak pisze jak ty gosciu, to naczytal sie romansow imysli, ze w zyciu jest tak jak w ksiazkach. Chocby to, ze milosc zdarza sie RAZ na cale zycie. W takie cos, to moga wierzyc dziewczyny z podstawowki, bo te z gimnazjum, to juz sa madrzejsze. I mniej wiecej takie cos jak ty piszesz, to slyszalem od czarnych, tylko, ze oni mowili o wierze i milosci do ich boga, a nie o milosci damsko- meskiej (pomijajac seks). Oczywiscie nikt nie broni wierzyc komus w te bzdury. Ja wiem, ze zyje tylko raz i odpowiednio do tego postepuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadze ze masz jakas traumę z dzieciństwa,nie doświadczyłeś miłości od rodzicow,malo sie tobą zajmowali i przejmowali i teraz to ma skutek w dorosłym życiu.Żyj sobie jak chcesz kogo to obchodzi tylko zal mi ludzi którzy nie zaznali prawdziwego szczescia jakim jest milość,nie chwilowe zauroczenie ale taka milość ze dla drugiej osoby skoczyłbyś w ogien,dałbyś sobie rękę uciąć.Kto tego nie zaznał jest biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora.: Warto mieć swoje zdanie, ale naprawdę opłaca się uszanować zdanie innych. Jeśli tobie odpowiada taki tryb życia, to tobie on odpowiada i kropka. Wiemy krzysiu, że tak masz i nic tego nie zmieni. Niepokoi natomiast fakt, że chcesz narzucić taki sposób życia innym. Zarówno o gustach, jak i życiowych wyborach, nie dyskutuje się bo to jest twój wybór i twój gust. Wszyscy wiemy, że życie jest jedno, wszyscy też wiemy jak chcemy żyć bez narzucania nam twojego stylu życia. Sayonara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha!i nie naczytałam sie romansów.Jestem w szczęśliwym zwiazku i swiata nie widzę poza swoim partnerem życiowym,kocham go tak samo jak pierwszego dnia,pragnę i nie wyobrazam sobie życia bez niego,dla niego zrobiłabym wszystko co tylko czlowiek moze zrobić.Z jego strony jest tak samo,codziennie mi to okazuje i utwierdza w przekonaniu ze nic sie z jego strony nie zmieniło,codziennie mi powtarza ze chce bysmy byli razem do końca naszych dni,to jest takie piękne ,ale skąd taki ktoś jak ty moze o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweBo monogamia to monotonia! Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Bo monogamia to monotonia! Poprzednie 1 2 Następne gość dziś Aha!i nie naczytałam sie romansów.Jestem w szczęśliwym zwiazku i swiata nie widzę poza swoim partnerem życiowym,kocham go tak samo jak pierwszego dnia,pragnę i nie wyobrazam sobie życia bez niego,dla niego zrobiłabym wszystko co tylko czlowiek moze zrobić.Z jego strony jest tak samo,codziennie mi to okazuje i utwierdza w przekonaniu ze nic sie z jego strony nie zmieniło,codziennie mi powtarza ze chce bysmy byli razem do końca naszych dni,to jest takie piękne ,ale skąd taki ktoś jak ty moze o tym wiedzieć. Inne tematy z tej kategorii Sposoby trzymania za rekę na wakacjach zakochal sie w innej Relattywista dziś gość dziś Do autora.: Warto mieć swoje zdanie, ale naprawdę opłaca się uszanować zdanie innych. Jeśli tobie odpowiada taki tryb życia, to tobie on odpowiada i kropka. Wiemy krzysiu, że tak masz i nic tego nie zmieni. Niepokoi natomiast fakt, że chcesz narzucić taki sposób życia innym. Zarówno o gustach, jak i życiowych wyborach, nie dyskutuje się bo to jest twój wybór i twój gust. Wszyscy wiemy, że życie jest jedno, wszyscy też wiemy jak chcemy żyć bez narzucania nam twojego stylu życia xxx Czy ja komukolwiek cos narzucam, zreszta w jaki sposob moglbym to zrobic? Chyba nie sadzisz, ze bede dazyl do wprowadzenia zakazu malzenstw. Ja co najwyzej chwale lub mowiac inaczej reklamuje taki wlasnie sposob zycia. To chyba kazdy moze robic, to podobno wolny kraj. A dyskutowac mozna o wszystkim, ja tam dyskusji na takie temat sie nie boje. Nie wiem czy to samo mozna powiedziec o tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile lat jestes w tym swoim szczesliwym zwiazku? Mezczyznom zwykle ten entuzjazm przechodzi w miare uplywu lat i nabierania doswiadczenia. xxxx A 27 po ślubie i kobietą nie jestem i nic mi nie przeszło.:P Ale będę śledził ten topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×