Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoras z was pozno stracila dziewictwo i czy mezczyzni robili uwagi

Polecane posty

Gość gość

Bo panuje poglad i pewnie to prawda, ze dziewica to problem, bo sie przywiaze, bo nieobyta w zwiazkach i nie wie jak zrobic dobrze facetowi. Czy ktoras z was miala takiego pecha, ze naprawde pozno trafil jej sie facet? Zostawil was od razu? Wyszly wasze braki zwiazkowo-seksualne? Prosze, napiszcie. (I nie, 22 lata to nie jest "naprawde pozno")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmałgosia
Ja straciłam dziewictwo w wieku 28 lat. Gdy mój facet się o tym dowiedział to się zdziwił trochę, ale i był miło zaskoczony. ;) Trochę się wtedy bałam, zwłaszcza że mój facet miał 40 lat, więc wszystko właściwie wiedział. Ale było cudownie i nie zostawił mnie. Jesteśmy teraz małżeństwem, ja mam już 36 lat, i cały czas jest wspaniale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 25 lat (nadal mam 25 lat :) ) i jak powiedziałam o tym facetowi to był zaskoczony ale dobrze, bardzo pozytywnie zareagował. Był dumny, że jest moim pierwszym mężczyzną w łóżku. O moim "niedoświadczeniu" zawsze wyrażał się bardzo ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, to pocieszajace :) tzn... ogolnie, bo mnie konkretnie chyba nie, ja mam 31 i nawet nie wyobrazam sobie poznac mezczyzny dla siebie, a co dopiero takiego, ktory by wzial na siebie taki ciezar i ryzykowal iepskim seksem. Moglam zmarnowac zycie inaczej, np zawalic studia, byc narkomanka albo bezrobotna, a wyszlo tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam parę lat po 30.trochę się zdziwił. Ale spoko. Wcześniej chciałam, ale albo faceci mnie nie chcieli bo mieli swoje kobiety,albo ja nie chciałamam, bo nic do nich nie czułam. A na sile to bez sensu. Tak więc żyje i mam się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ten Twoj mezczyzna Ci sie podobal, czy wybralas jakiegos "bo wypadalo" i chcialas po prostu w koncu sie tego pozbyc? nie wypowiadal sei jakos cynicznie o tym? nie narzekal, ze nie odstawiasz kamasutry? (chyba ze odstawialas ;) ) Upieral sie przy oralu od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze do dziś Bylo Ci bardzo szkoda straconych lat? bo ja mam ten sam przypadek co u Ciebie byl - albo ja nic nie czulam albo oni mnie nie chcieli/byli zajeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie był przypadkowy.byliśmy para. Nie,od razu nie poszliśmy na całość. Wszystko było stopniowo.ale było bardzo miło. Do niczego mnie nie zmuszał, dlaczego miałby to robić. Z resztą mówiłam, ja na sile nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niczego mnie nie zmuszał, dlaczego miałby to robić. xx Bo moj eks tak robil :( A ile czekaliscie z pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co i szkoda i nie szkoda.szkoda bo seks jest przyjemny.ale nie szkoda bo nie miałam z kim.tzn osoby która bym kochała. Bez uczucia nie umiem i tyle,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie o samo dziewictwo chodzi, tylko o brak doświadczenia, jak zadowolić partnera i jak funkcjonować z drugą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz?hmm chyba tak po 4 miesiącach, czy coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:23 Okazuje się, że dosyć szybko się uczyłam; ) Z resztą zawsze można wymyślić coś nowego.seks to nie schemat jeśli masz fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno mi sobie wyobrazic mezczyzne, ktory by uslyszal taka wiadomosc , zachowal sie na poziomie i nie uciekl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E czemu od razu uciekł. To jakiś niedorosly mentalnie musiałby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 29 mialam faceta ale nie zrobilismy nic przez rok, tak sie balam ;/ i teraz placze, ze juz inny sie nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu się balas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balam sie ze wpadniemy, ze ból (norma raczej), ze bede kiepska (norma), ze on bedzie niezadowolony, ze potem od razu bede musiala to robic codziennie jak juz zaczniemy, on mial duze libido. Z reszta po kilku miesiacach zrobil sie na mnie zly i zamiast sie otwierac to sie zamykalam w sobie. teraz placz pozostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam już wyżej (25-latka :) ). Od poczatku jakoś tak swobodnie mi się z nim rozmawiało na intymne tematy. Zanim jeszcze zaczęliśmy współżyć to mówiłam mu o swoich obawach, o tym że nigdy tego nie robiłam i chyba nie będę wiedziała co robić żeby było mu ze mną przyjemnie. Zawsze mnie uspokajał i obiecywał, że będzie mi w trakcie mówić co i jak i że na pewno wszystko szybko załapie :) Inteligentny facet rozumie, że jak czegoś nigdy nie robiłaś to od razu mistrzynią w tym nie będziesz - trzeba próbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałaś ochote a tylko strach był większy tak? Czy ochoty za bardzo też nie czułas? Te leki to raczej normalne są na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale 25 to nie 31:( ja tak do 40stki i dalej bede pewnie zyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam prawie35 więc i tak mnie nie pokonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak do 40stki dozyje, wstyd jak nie wiem, wstyd i pech, bo nie jestem najbrzydsza na ziemi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łam się s a gorsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale ile zycia zmarnowane... i szanse na zadowolenie przyszlego partnera marne :( Ciekawe czy faceci wyczuwaja, ze kobieta nie ma doswiadczenia albo jest kiepska, glupie ale sie zastanawiam, czy to widac jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moze byc tez, ze faceta tez moze byc pierwszy raz. Znam takich którzy tez czekają na ta jedyna wiec dziewczyny nie łamać sie. Dziewictwo to moze byc nasza duma, a nie żaden wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet nie wymagają doświadczenia od kobiety. Mężczyźni często właśnie wolą dziewice a kobiety pragną roochaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i wola dziewice, ale takie do 22-23 lat a nie 30coś :/ A wymagania co do seksu wsrod panow poszly w gore jak wszystko inne. Dzis kobieta po prostu wiele rzeczy musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×