Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoras z was pozno stracila dziewictwo i czy mezczyzni robili uwagi

Polecane posty

Gość gość
Jebaki też się wkrótce wypstrykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek1990
Autorko, a może zainteresowałby Cię 26-letni prawiczek? Jeśli tylko Tobie nie przeszkadzałby mój brak doświadczenia, to mnie Twój tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe, z rozmówek tutaj wynika, że szansę na ożenek, chłopa mają głównie superlaski, same wczesne 20, koniecznie chude, długie nogi, twarz jak laleczka. A kiedy tak poogląda się materiały informacyjne np 500 plus itp., to widać jakie "laski" stoją, zwykłe, przeciętne, nawet wręcz brzydkie z 3, 5 dzieci. Czyli ktoś je chce walić i komuś przy nich staje, mimo że nie mają 20 lat i twarzy lolitki. Większość moich znajomych jest obiektywnie nieładna, a 99% ma męża, czy chłopa. Zresztą jakby odrzucić makijaż, ubrania itp., to w Polsce jest na prawdę mało urodziwych kobiet o szlachetnych rysach, a same Polki są raczej nijaki i bezbarwne i dlatego łatwo je "podstylizować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak dobrze zauwazylas one maja po 3 czy 5 dzieci wiec pewnie umieja sie dobrze bzykac i facetom to odpowiada. nie krzywiamsiemjak trzeba zrobic loda itd. a taka dziewica to roznie moze byc i minus taki ze juz ma swoje lata, a te laski z dziecmi to poznaly swoich menow pewnie wczesnie, moze ladniejsze byly. ma sens nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale próbujecie laski wciskać kit i to równo. Kobieta chce doświadczonego a mężczyzna weźmie nawet 40 letnią dziewicę bo mężczyźnie to nie przeszkadza byle kobieta była chętna do "nauki". To Wy macie wymagania tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a mężczyzna weźmie nawet 40 letnią dziewicę" oj no nie wiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile facet by poczekal az taka si przelamie? przeciez jak tyle czasu nic nie robila to pewnie nie bedzie hop siup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę miała niedługo 40 i nie mam takich dylematów. Nie jestem zwierzakiem, co jak mu się chce to musi. Chodzę do Kościoła i traktuję to poważnie. Obecnie cieszę się, że w najbardziej podatnym wieku, w którym miałam najwięcej okazji nie korzystałam z nich. Pewnie Was na tym forum to zszokuje, ale co mnie to obchodzi, co myślą o mnie nieznane mi osoby ? Czemu wiec w ogóle piszę ? Bo szokuje mnie, że często ludzie traktują się jak przedmioty i jeszcze płaczą z żalu jak ktoś kto mógł ich tak potraktować (jak przedmiot )obraził się i sobie poszedł. LUDZIE!!! Naprawdę nie potrzebujecie miłości ? Gdybyście potrzebowali to nie byłoby takich tematów jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam 36lat, z wibrat przed 30 z facetem 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie mialyscie ochoty wczesniej sprobowac, balyscie sie czegos czy nie bylo najnormalniej w swiecie z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli NIE pojdziesz do lozka z jakims przypadkowym facetem, poznanym w klubie czy na wakacjach, tylko z takim, z ktorym cie juz duzo laczy, to masz 100% pewnosci, ze facet to baaaaardzo doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaAmar
Szczerze mówiąc nie rozumiem waszego problemu. Naprawdę uważacie dziewictwo ważniejsze od znalezienia odpowiedniego partnera. Normalna kobieta na seks zgodzi się tylko z miłości, a facet napewno doceni, że się szanowala. Ja miałam 24, mój 30. Może to nie aż tak późno ale oboje czekaliśmy na odpowiednią osobę, no i ślub bo jesteśmy religijni. Ja bym się na waszym miejscu dziewictwem tak nie przejmował jak znajdziecie odpowiedniego faceta to on to zaakceptuje i nauczy wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz seks uprawiałam z moim mężczyzną, teraz mężem w wieku 27 lat i był tym faktem zachwycony. Natomiast uwagi i wręcz wyśmianie z powodu dziewictwa spotkało mnie uwaga... w szpitalu. Poważnie. Byłam w szoku i dlatego nic z tym nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jedna ginekolog tez wysmiala ;/ ogolnie byla chamska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.12 Jesli NIE pojdziesz do lozka z jakims przypadkowym facetem, poznanym w klubie czy na wakacjach, tylko z takim, z ktorym cie juz duzo laczy, to masz 100% pewnosci, ze facet to baaaaardzo doceni. xxxx Mój był na mnie zły, że mu nie chcę dać. Faktem jest, że zwlekałam długo, ale z presji nie mogłam. I mam 31, bez faceta i z błoną, hura ;( Już nie liczę na miłość w życiu. Z resztą pewnie aseksualna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi wstyd za to, ze tak pokierowalam i ulozylo mi sie zycie. Naprawde zaczynam siebie nienawidziec, zeby w tym wieku... a dla starszych kobiet nie ma juz nie wiadomo ilu kandydatow i szczerej milosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie ginekolog na szczescie nie wysmial, mam starszego, bardzo sympatycznego ginekologa, wlasnie dlatego zapisuje sie do mezczyzn bo oni chyba sa bardziej tolerancyjni wobec dziewic. W zyciu rowniez mnie jakies szykany nie spotykaja, innym obojetne jest to, czy mam blone czy nie, tylko troche niektorych to dziwi, traktuja mnie jak doswiadczona kobiete, a jak raz wyznalam kolezanka przy piwku ze ja dziewica to byly mocno w szoku... ale szanuja to i sie nie czepiaja. Nie odczuwam wielkiej presji spolecznej, moge sobie byc i dziewica do 30, nikt nie zaglada dzisiaj nikomu do majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę uważacie dziewictwo ważniejsze od znalezienia odpowiedniego partnera. xx Ja sie obawiam, ze juz odpowiedniego nigdy nie poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem dziewica ale jakby mnie ginekolog wyśmiał to by yla moja ostatnia wizyta u niego.jeszcze bym skargę napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B000
No dobra a jak to działa w drugą stronę? Jakbyscie zareagowały na fakt ze facet nigdy nie uprawiał seksu bo nie chciał z byle kim i z kobietą której nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat ma ten facet?samo prawictwo by mnie nie odstraszylo ,ale ewentualne dwie rzeczy 1.że nigdy nie stworzył związku, w wieku 20,nawet 30 lat to ok.ale już 40 i więcej dałoby do myslenia 2.bała bym się że jak już posmakuje seksu to mnie rzuci bo będzie chciał spróbować z jakąś inną,potem jeszcze inna i jeszcze inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
b00 bardzo dobrze,bo ja sama tak mam. Też nie chce z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w wieku 29l. kilkanascie, moze -dziesiat razy spalismy ze soba az ktorego ranka powiedzial, ze to koniec:( ze to nie to, ze tyle czekal, ze myslal ze teraz bedzie super, a nie jest, ze moze cos sie wypalilo, ze nie daje mu satysfakcji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.21 ja w wieku 29l. kilkanascie, moze -dziesiat razy spalismy ze soba az ktorego ranka powiedzial, ze to koniecsmutas.gif ze to nie to, ze tyle czekal, ze myslal ze teraz bedzie super, a nie jest, ze moze cos sie wypalilo, ze nie daje mu satysfakcjismutas.gif xxxx Ano wlasnie i ja dlatego do konca juz pozostane nietknieta. Dzis to kazdy facet ma takie wymagania co do seksu, ze glowa mala. A wiadomo ze jak nie uprawialam, to skad mam umiec? Albo by mnie zdradzal. Eh sa na swiecie psychopaci, to dla rownowagi jestem i ja dziwna :( Ale powiem wam, ze ja to widze, ze to najgorsze co moglo spotkac kobiete, ze sie urodzila taka dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie prowo 0/10 mezczyzni nie maja nic do dziewic ale za to kobiety pragna dymaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prowo, mam problem i nie umiem sobie poradzic, nienawidze mojego zycia przez to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×