Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoras z was pozno stracila dziewictwo i czy mezczyzni robili uwagi

Polecane posty

Gość gość
Mam 41 lat i jestem taką starą dziewicą. Nie dlatego, że mi się nie chciało nigdy seksu, bo chciało, a teraz chce jeszcze bardziej (te cholerne hormony...), tylko dlatego, że jestem zakompleksiona i nieśmiała i nie umiałam nic z tym głupim podejściem do samej siebie zrobić. Chętni byli i od czasu do czasu jeszcze się zdarzają, ale to już na nic. Źle mi z tym, że taka umrę :-), ale nie wyobrażam już sobie, że jeszcze mogłabym kogoś fajnego spotkać, zachcieć z nim bzykanka i wyznać, że seksu nie znam-chyba bym histerii dostała ze wstydu i zażenowania. Okropne uczucie-jakby to była jakaś "wina". Ale Wy dziewczyny po 30tce i w jej okolicach macie jeszcze szansę, naprawdę. Nie rozmyślajcie o tym swoim "defekcie" za dużo, tylko szukajcie fajnego faceta (wiem, że to nie takie łatwe, ale próbować trzeba). Żebyście nie żałowały za parę lat jak ja, jak będzie już naprawdę za późno. Pozdrawiam wszystkich w piękną niedzielę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ja seksu nie potrzebuje to tez mam szukac? Bo to tragedia marnowac facetowi zycie, jednemu juz rok zmarnowalam kiedys. I w ogole czuje sie tak beznadziejnie ze soba, ze siedze od rana i lzy leca :( 32 lata gdzie szukac faceta ktory by jeszcze chcial niedoswiadczona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co płakać porządnych facetów jest mnóstwo i wkoncu się trafi ten jedyny a dla tych co szukają doświadczonej to mają ich do koloru i wyboru więc mogli by darować sobie uwagi pod waszym adresem bo są jeszcze faceci którzy doceniają taką postawę która prezentujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doceniaja nawet jesli to juz stara baba a nie mlodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiej 30+ sie w lozku nic juz nie nauczy, wiec lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadziwiające jest co innego jak facet skacze z kwiatka na kwiatek, bajeruje, flirtuje, oszukuje, zalicza, zdradza, bawi się, porzuca, wykorzystuje, to nazywacie go łajdakiem - a on zdobywa tylko doświadczenie, którego potem oczekujecie od swoich facetów, no bo taki to potrafi postępować z kobietą... nie to co śmieszny, zakompleksiony i przestraszony prawiczek czujecie ten paradoks, pewnie nie mało kto dostrzega ten fakt ale wybaczam wam, nie ma co oczekiwać przejawów człowieczeństwa od wypaczonego społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym zrobila sonde na ulicy co panowie mysla o takich kobietach jak ja, to bym musiala sobie w leb strzelic. NIKT by takiej nie chcial ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wy znajdujecie tych "chłopaków" 40-letnich ? I co razem robicie ? Chodzicie na dyskoteki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona straciła dziewictwo w wieku 28 lat, ze mną. Ona była niedoświadczona, ja też. Doświadczenie zdobywa się z czasem. Im dłużej współżyjecie,tym lepiej wam idzie. Nie ma w tym żadnej filozofii. Przyznają to wszyscy, którzy tak samo zaczynali. Po pewnym czasie seks jest dojrzalszy i przebiega zdecydowanie sprawniej niż na samym początku np. nie ma prób wcelowania w dziurkę i odbywa się to płynnie i gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo seks to wielka filozofia osły ,króliki się pieprzą a wy robicie z tego nie wiadomo co,jeszcze uważacie to za powód to chwalenia ,stado baranów i baranic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polskim społeczeństwie przyjęło się ,ze to kobieta ma być dziewica a mężczyzna doświadczony, dlatego kobiety tolerują łajdactwo mężczyzn. Tak matki wychowują swoich synów wiec pretensje i żale kobiety mogą mieć same do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko taki mit, że kobiety tolerują łajdactwo mężczyzn. Wiele kobiet woli być sama niż być z takim "doświadczonym". Ponieważ jednak sporo kobiet chce kogoś mieć, to przymykają oko na takich, którzy dobrze rokują w sprawach wierności, chociaż są od nich bardziej doświadczeni . Oczywiście myślę tutaj o ludziach reprezentujących pewien etyczny poziom., a nie o wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up pocieszcie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze, ze takie kobiety istnieja w realu. To zaprzecza wsystkiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to uwierz, bo nikt nie klamie w takiej sprawie dla zabawy, wiedzac jaki to dzisiaj wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety chca wlasnie takich roochaczy a prawiczkow czekajacych na ta jedyna wyzywaja i olewaja. Mezczyzni robia przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym mogla porownac do calowania, ale wiem, ze to bedzie glupi przyklad. Pozno sie pocalowalam z facetem po raz pierwszy. Wczesniej myslalam, ze to bedzie cos wielkiego, wow i w ogole magia i mialam kompleksy ze ja nigdy... ze to nic takiego a ja nigdy. A potem sie z kims spotykalam i kiedy sie pocalowalsmy na 1 spotkaniu to nie bylo wielkiego wow. I kolejne razy wspominam milo, ale nie tak, ze mi sie ziemia usnela spod nog czy cos takiego. Petting tez byl ok, ale bez szalu. Seksu nie uprawialam co prawda i raczej juz taka umre, ale moze to tez nie jest cos takiego, nad czym warto sobie wyplakiwac oczy? Nie wiem. Wiem natomiast, ze niektore moje kolezanki, malo ale znam takie, nie calowaly sie nigdy z nikim, nie trzymaly za reke itd. ale jak o nich mysle to wcale nie uwazam je za gorsze. A moze sie pocieszam i zle to widze? Zal moze byc milosci i swiadomosci, ze komus na nas zalezy ale cielesnosci? Ja sie nawet po tym smyraniu nie czulam jakso super... Meczy tylko swiadomosc, ze trzeba sie czasami do tego przyznawac, np. u ginekologa. Bo nie wierze, ze spotkam mezczyzne, ktoremu bym musiala sie z tego zwierzac. Piszcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat i jetsem dziewicą kolezanki sie czasami ze mnie nabijaja , a ja tego nie rozumiem czego niby mam sie wstydzic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 22 lata i wstydziłam się przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż dziewicy
Dziewczyny to glupie forum promuje durne postawy. Dziewictwo to powód do dumy!!!! To niesamowity prezent dla mężczyzny!!! Każdy będąc w zwiazku z taką kobietą będzie zachwycony!!! Nie doceni tego tylko ten, który chce "zaliczyć" bo mu bez różnicy kogo zalicza. Nie oddajcie tego bezmyślnie jak większość, która uległa zgniłym trendom!!! Poczytajcie ilu mężczyzn ma zrujnowaną psychikę z powodu wcześniejszych partnerów seksualnych żony. To może wyjść nawet po wielu latach i ZAWSZE odbije się na związku. Trzymajcie się życzę dużo miłości i sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MoE to i jest jakas mala zaleta ale u mlodej, a u starej??? Zaden chlop sie nie ucieszy. To nawet nie chidzi o to, zebt sie cieszyl ale zeby nie zwial. Bo pomysli ze zaden jego wybranki nje chcial wiec ze ona jest taka ostatnia ze i on jej bie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dylematów. Kwestią główną tutaj jest motywacja. Ja "kościelną" dziewicą nie byłym zainteresowany. Seks po ślubie, dla prokreacji, po misjonarsku, tylko waginalnie... Dzięki serdeczne. Jeśli zaś kobieta szuka odpowiedniego mężczyzny, cóż, jej wola. Może nie znajdzie takiego, a może znajdzie i mężczyzna będzie to bardzo cenił. Dziewictwo to podśmiechujka wśród gówniarzy co szukają łatwego ********* Dlatego jeśli kobieta ma lat 20parę +niech poszuka sobie partnera (trochę) starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×