Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość była...

CZY PRZYZNAC SIE DO GRZECHU PRZESZŁOSCI?

Polecane posty

Gość była...

Spotykałam sie kiedyś potajemnie z zonatym mężczyzną. Mówiąc wprost - byłam jego kochanką. To było kiedys.... Teraz jestem w normalnym związku z kimś innym a o tamtym juz zapomniałam. Czasem kusi mnie jemu to wyznać (nie mamy przed soba tajemnic i wszystko sobie mówimy). Zastanawiam sie jednak czy nie popełnie błedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonawodnika
mozesz popełnic błąd, i to bardzo prawdopodobne, ja swojemu obecnemu mężowi dużo opowiadałam o swojej bujnej przeszłości jeszcze przed ślubem, i teraz to wykorzystuje przy awanturach i w sadzie pewnie też, bo rozwód wisi w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była...
Macie racje....... to bedzie moja tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonawodnika
no chyba, że ktos inny mógłby jemu opowiedzieć o twojej przeszłosci. np. ten żonaty, albo ktoś z jego otoczenia, rozwaz taką ewentualność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiedziałam...
i nie żałuję...ale wszystko zależy od was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była...
Nie nie.. on sie napewno nie dowie, bo nikt z mojego otoczenia nie wiem o mojej przeszłosci, a moj kochanek był tez z innego miasta. Nie szans ze sie dowie Chodzi mi to po głowie zeby sie przyznac, bo on mnie ma za strasznie swiętą i porządną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie...
nic nie mow,ja popelnilam ten blad i tego zaluje,chociaz nie bylo to nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami....
jest tak, że nikt o niczym nie wie, a nagle okazuje się że wszyscy o wszystkim wiedzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była...
czasmai... nie to wykluczone. Bankowo sie nie dowie, to wiem napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami...
to lepiej zachowaj to dla siebie, jeśli nie chcesz wysłuchiwać tekstów "dlaczego to zrobiłaś?" Jak mogłaś? Po co? itd.. itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mów
ja powiedziałam i miałam to wypominane przy każdej awanturze,rozeszliśmi się między innymi przez to.Do dziś dostaję maile w których mnie szantażuje ze powie o moim ex kochanku jego żonie.Debil.......................!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaaaa
ja tez powiedzialam (juz mojemu bylemu) teraz zaluje,nic strasznego sie nie stalo,ale jednak lepiej byloby nie mowic, i tak obecnemu niepowiedzialm i nie powiem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była...
Po Waszych wypowiedziach wiem juz ze nie powiem.... Dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×