Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladny

DAJCIE JAKIS POMYSL

Polecane posty

wszedlem na to forum bo akurat mysle ze wszyscy ktorzy tu sa to to juz przeszli, mianowicie chce poprosic moja dziewczyne o reke i nie wiem jak to zrobic, chce zeby to bylo jakies fajne oryginalne, dajcie jakies rady, pomysly. dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekswietojanski
ladny - po pierwsze na ktoryms z topikow pisales, ze masz zone, to moze najpierw sie rozwiedz:D po drugie - juz zakladales ten topic, wroc do starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o ladnego, jestem jego znajomym, i kozystam z jego komputera, on ma juz zone. a ja probuje sie zareczyc i prosze tylko o kilka pomyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mi wierzyc, chce poprostu tylko kilka rad, pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i tak
zarezerwuj salę w restauracji przyjedz po nia pod dom ekstra samochodem i kup bardzo ładny drogi pierscionek aa musi byc muzyka na zywo moze jakis skrzypek?:-) aa a po kolacji noc w ładnym milym pokoiku szampan do łózka rano i takie z nienacka oswiadczyny? sam cos wymysl abo zapros cała rodzinke swoja i jej na kolacje i oswiadcz sie jej przy wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie jest glupi pomysl nawet spoko, jak jeszcze cos wam przyjdzie do glowy to napiszcie, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oświadczaj się przy wszystkich!!!! Ja bym tak nie chciała - w końcu to ma być Wasze przeżycie a nie Waszej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no raczej mysle ze sie oswiadcze jak bedziemy tylko we dwoje przy rodzinie raczej bym nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co ci chodzi
???? jak widzisz nikomu nie chce sie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,nie oświadczaj się przy wszystkich. to może być krępujące dla twojej wybranki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×