Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

daleko, coraz dalej... SKARBIE... (2)

Polecane posty

wiosna... nie, to nie jej wina... nie ma co na nią zwalać... że jest taka czy owaka... nawet najpiękniejsza niczego by nie zmieniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeca... dopala się... trzeba będzie zorganizować wyprawę do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leonard cohen- In my secret life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat... nowy... rozsądne rozwiązanie... chociaż jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to COŚ... widzisz że było coś... gdy zaczyna tego brakować... dostrzegasz wtedy... coś się zmieniło... tylko co to było?... a teraz tak trochę głupio... podejść i zapytać... co to miało być?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to COŚ... coś już na zawsze pozostanie... i przekonanie że wszystko można zniszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam każde Twoje słowo... każde spojrzenie... uśmiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś... analizowałem... próbowałem dopatrzyć się jakichś dwuznaczności, ukrytych treści... wyczytać coś między wierszami... dziś wiem że to była tylko moja chora wyobraźnia... ale dostrzec to co chcielibyśmy widzieć... trudno się temu oprzeć... nic to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak często spotykacie się ze swoimi kochankami?... co drugi dzień? raz w tygodniu, miesiącu... czy może od okazji do okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie jest doskonały... no pewnie... ludzką rzeczą jest błądzić... a przecież ciągle słyszymy... bądź człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś... tak przyznaję kiedyś jeszcze niedawno myślałem że ten temat to będzie blisko, coraz bliżej... SKARBIE... nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silna, stanowcza, zdecydowana... a jednak nie zawsze... nie musisz już zakładać tej maski... nie jest Ci w niej do twarzy... bądź sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morze radości... wieża samotności... ocean szczęścia... uwielbiałem słuchać jak opowiadałaś... o tych wszystkich sprawach... małych smuteczkach... i dużych radościach... może jeszcze kiedyś się spotkamy... może będziemy umieli znowu z sobą rozmawiać... jak kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yey...ladnie napisane... Eric Clapton- tears in heaven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiałam Ci opowiadać o sobie. I słuchać o Tobie. O tym czego nie wiedziałam. Otwierałeś się przede mną. Powoli. I nagle ...koniec. I nagle ...oddalenie. I zimno... Między nami zima..... ....chociaż wiosna za oknem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
no... co z tym Eryckiem ... Dziubku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może inaczej to odczuwam... ...najpierw bliskość,budowana zażyłość... ....małe zwierzenia i otwieranie się... i nagle unikanie... omijanie jesteśmy obok siebie i zawsze już tak będzie To najrozsądniejsze rozwiązanie tego "problemu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eric Clapton- tears in heaven - znam piękna piosenka... skomponowana po tragicznej śmierci synka Eric'a dla tego małego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabrakło uczciwości z twojej strony ut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może rozumiem twojego skarba nie zdobyłeś jej zaufania bo nie byłeś z nią szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×