Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

daleko, coraz dalej... SKARBIE... (2)

Polecane posty

Gość gość
albo zawiódł jej zaufanie i stąd "daleko coraz dalej..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest bo nie pisałby tutaj tylko z nią my o jego uczuciach wiemy więcej niż ona a to nie jest fair wobec "skarba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
Clapton... dla mnie to Layla... i historia jej nieszczęśliwej miłości... i jego miłości do Patty... https://www.youtube.com/watch?v=fX5USg8_1gA oczywiście można dyskutować jak to się ma do oryginału sprzed lat, jak znajdę wkleję, to też rewelacyjne wykonanie... i Co zrobisz gdy będziesz samotna I nikt nie będzie czekał przy twym boku? Tak długo uciekałaś i ukrywałaś się. Wiesz że to tylko twoja durna duma. Layla, upadłem na kolana, Layla, błagam, kochanie proszę. Layla, kochanie, nie złagodzisz mojego umartwionego umysłu? Próbowałem cię pocieszyć Gdy twój były zwiódł cię. Jak głupiec zakochałem się w tobie, Przewróciłem mój cały świat do góry nogami. Zróbmy co możemy w tej sytuacji Zanim zupełnie zwariuję. Proszę, nie mów że nigdy nie znajdziemy drogi I że cała moja miłość jest na próżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.24... 10.08 nie ma sensu dorabiać tu żadnej głębszej ideologi... a już szczególnie teorii krzywd czy wykorzystań... ten temat nie jest o tym... nikt nikogo tutaj nie zawiódł... nikt nie miał żadnych zobowiązań... ani żadnych oczekiwań... nikt nikogo nie skrzywdził i nie został pokrzywdzony... to nie ta bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Ty... nazwę Cię Pani Enter... piszesz tak... dokładnie tak jak gdybyś wiedziała o mnie wszystko... ale postanowiłem... żadnych złudzeń... interpretacji... nadinterpretacji... nie to miejsce... nie ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie pisz 'problem'... proszę... ja też nie potrafię tego nazwać... tak ostatecznie... to COŚ... świat jeszcze się nie skończył... nawet jeżeli czasem wydaje się nam że tak... proszę, nie staraj się niczego rozwiązywać... czas i intuicja to dobrana para...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie ut świat już sie skończył jesteś martwy za życia uczuciowy trup czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak przyznaję kiedyś jeszcze niedawno myślałem że ten temat to będzie blisko, coraz bliżej... SKARBIE... nie będzie... to twoje słowa i nikt nie miał żadnych oczekiwań? w relacji damsko męskiej zawsze są oczekiwania a może ty zwyczajnie nie wiesz czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisanie tutaj ut to nie jest prawdziwe życie ale ty lubisz być trupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
chcesz coś wykazać, udowodnić?... czy szukasz komu by tu dowalić... napisz o co Ci chodzi... bo sama krytyka inegacja to mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie znajdziemy drogi twoja miłość jest na próżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum służy wyrażaniu opinii ut nikt w tym temacie nikomu nie dowala a że nie jest to po twojej myśli trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może pisz pamiętnik nie będzie niewygodnych uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
rzeczywiście... pamiętnik... świetny pomysł... dzięki Ci dobra wróżko... że też o tym wcześniej nie pomyślałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajmij sie dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem wale sie z mezem a ty powinienes z tej co jej nie tak dawno zrobiłes dowody milosci, wiec...bilans jest na zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilku wyrazów nie potrafisz napisać poprawnie tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to nie przeszkadza jemu tez wiec jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to COŚ było tylko w mojej wyobraźni... ...nie wydarzyło się naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie , wiec zajmij sie zyciem albo wez wiecej tabletek na subiektywne COSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabrakło ci odwagi aby poznać prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,zabrakło mi odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że też COŚ czujesz... ...patrzyłam w oczy i widziałam zainteresowanie widziałam,że Cię fascynuję na tyle,że w innych okolicznościach zaprosiłbyś mnie na randkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz udajesz dziewczynke? najs. rozwazales kiedys fakt czestszego odwiedzania psychiatry, bo zdaje sie ta wizyta sprzed lat zaczyna byc niewystarczajaco jak na twoje problemy rozdwojenia jazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiasz się UT jak to jest mieć kochankę. :-) Mam nadzieję, że się w końcu odważysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy kiedy się w końcu odważysz na wyznanie w cztery oczy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×