Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci latają za wulgarnymi lalami a układają sobie życie ze spokojnymi

Polecane posty

Gość gość

szarymi myszkami? Może mi ktoś to wytłumaczyć??? Czy potem jak są z szarymi myszkami to nie brakuje im odrobiny szaleństwa i spontaniczności ? A jak latają za wulgarnymi, wytapetowanymi lalkami to nie chcą czasem pogadać z szarą myszką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety dzielą się na te to używania i kochania. Wulgarne lale są do użycia i zdobycia doświadczenia, którego wymagają kobiety a szare myszki są lepsze do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a czy potem facet jak zwiąże się z szarą myszką to jej nie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są różni faceci, są dziw/karze i są pantoflarze więc nie da się odpowiedzieć na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat dzi/wkarze mogą być bardzo porządnymi mężczyznami. Niektórzy spotykają się z prostytutką bo innej opcji nie mają ale traktują ją bardzo dobrze i szanują bardziej niż niektórzy mężowie swoje żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś pomiędzy autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest coś pomiędzy, ale fajni faceci wiążą się z mychami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę jeszcze tego nie wiesz dziecko , że co innego się ru...a, a z kim innym się żeni? Do łożka bierzesz pannę , która szybko i łatwo da z każdej strony, ale żonę chcesz taką która nie daje od razy- taka wiara, ze jak była porzadna to i potem nie zdradzi. A poza tym łożko to chwila i zabawa, a na życie to inne cechy się liczą- żeby obiad był, żeby dzieci dobrze wychowała itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, zgodzę się, ale czy np. atrakcyjna kobieta nie może być jednocześnie dobrą żoną i matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo np. zauważyłam, że faceci atrakcyjne kobiety od razu skreślają jeśli szukają związku. A jeśli jeszcze ta atrakcyjna jest niezależna finansowo to już w ogóle porażka. Facet od razu myśli, że nie będzie umiała gotować, ani zająć się dziećmi a do tego będzie zdradzała na lewo i prawo. A prawdę mówiąc atrakcyjne kobiety także potrafią się wykazać w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerabiali lale i w końcu okazuje się, że jednak fajniejsze są szare myszki. Które tak naprawdę wcale nimi nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, zgodzę się, ale czy np. atrakcyjna kobieta nie może być jednocześnie dobrą żoną i matką? może być, ale może też być bardziej skupiona na sobie, poza tym atrakcyjna ma zawsze jakichś adoratorów, to i ryzyko że ktoś ją wreszcie poderwie jest większe. No i atrakcyjna może mieć większe wymagania- ty jej nie dasz to może pójść sprzedać swoją urodę lepszemu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim w takim razie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wynika, że nie warto dbać o siebie jeśli szuka się kogoś na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobity spokojne o siebie nie dbają? A dlaczego faceci do związku wolą te spokojne,z dość prostej przyczyny... taka kobieta jest pewniejsza i lojalniejsza, ryzyko zdrady jest znacznie mniejsze niż w przypadku kobiety pewnej siebie i imprezowej. Kobiety postępują prawie identycznie, po urodzenia dziecka stają się dojrzalsze, bardzie odpowiedzialne i spokojniejsze, od faceta wymagają wtedy podobnego zachowania... a użyłem określenia prawie identycznie, bo kobiety popełniają jeden zasadniczy błąd... one nie szukają facetów spokojnych, tylko wiążą się z tymi bardziej imprezowymi, a potem starają się ich zmienić w potulnych i grzecznych chłopców, co nigdy się im nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to się znacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie uogolnianie, ja z mężem jestem 11 lat, nie zdradził, a poszlismy do lozka od razu :O po 2 dniach znajomosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oczywiscie uogolnianie, ja z mężem jestem 11 lat, nie zdradził, a poszlismy do lozka od razu pechowiec.gif po 2 dniach znajomosci . x Dla większości tu piszacych jesteś nieszanującą się kobietą. Problem nie w tym,ze on Cie nie zdradził tylko ,ze ty go kiedyś zdradzisz bo jesteś łatwa, takie wnioski wyciągną tu ludzie. Dla mnie nie ma to znaczenia bo seks jest seksem i czasami wie się od początku ,ze to ten/ta i nie ma znaczenia kiedy ten seks jest. Jeżeli człowiek jest poukładany , dobry i zaiskrzyło mocno to jakie ma to znaczenie kiedy pójdziemy do łózka przecież nie iskrzy co miesiąc z innym/inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli jestem dobra , poukładana a zaiskrzyło między mną a facetem żonatym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co jeśli jestem dobra , poukładana a zaiskrzyło między mną a facetem żonatym? x Żonaty to inna sprawa. Taki facet powinien najpierw rozejść się z zona jeżeli jest mu źle a nie szukać kochanki. W większości przypadków jest tak, ze wykorzysta to ,ze jesteś dobra i wróci do zony. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden facet ni rozchodzi się najpierw z żoną. Najpierw szuka nowego gniazda gdzie mógły osiąść i potem dopiero się rozwodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, to tak jakby kobiety też najpierw nie szukały nowej stabilizacji, a potem sie rozwodziły. Oczywiście faceci szukając nowych kobiet nigdy nie biorą mężatek, bo przecież mężatki nie zdradzają. oj ludzie, co wy wiecie qrwa o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja wyobraznia tak pracuje w zwiazkach widze i piekne i brzydkie szare myszki jak to ujelas. Mezczyzni nie uganiaja sie za byle czym jestem facetem i szara myszka czy kobieta atrakcyjna obojetnie nie musi by byc w zwiazku akurat z szara kobieta czy zwiazek malzenski. Liczy sie chemia dla faceta i to cos kobieta ktora sprawi ze facet chce ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupoty glupoty i glupoty:-) nic sie niema do zycia. Ludzie nie dobieraja sie jak trzeba. Szara myszka nie atrakcyjna, spokojna... do czasu:-) bo niestety te szare myszki nie sa tak spokojne:-) z wiekiem maja na swoim wygladzie edypa i kompleks. Maz szuka innej atrakcyjniejszej bo juz znudzony. Kiedys moj kolega powiedzial. Kobieta ideal to taka piekna, atrakcyjna, zadbana, inteligentna zarazem spokojna pelna dama .a w lozku wulkan i dzuwkaaa:-) cos to daje do myslenia z tymi walorami znalazl kobiete z ktora jest szczesliwy. I innych nie widzi chociaz jak o sobie mowi to spokojny facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś lata za "wulgarnymi" to za takimi będzie latał nawet mając szarą myszkę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli do przyjemnosc***ewne siebie a do obowiazkow- prowadzenia domu i rodzenia- nudne i spokojne. czy sa w ogole na swiecie takie idiotki ktore ciesza sie ze facet sie wyszalal ale to je wybral na matke dzieci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś sobie wmawiać trzeba, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno wmawiaja sobie ze byly wspaniale a nie dlatego ze ulegle i nudne- w sam raz na matke kure domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie są faceci którzy gustują w spokojnych kobietach. Tylko, że tymi facetami nie są ci sami którzy gubili mózg i majtki w pędzie za tymi "wulgarnymi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×