Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie warto wiazac sie z prawiczkiem? wasze propozycje

Polecane posty

Gość gość

1. Jest niedoswiadczony nigdy nie bedziecie miec z nim orgazmow 2. Jest biedny inaczej poszedlby do prostytutki 3. Jest fanatykiem romantykiem bedzie wam gledzil o tym jak mocno was kocha jak zacieta plyta Jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzi kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie związałabym się tylko z prawiczkiem, którym obraża kobiety, który obwinie je o to, że jest prawiczkiem, to jest chore i powinno się leczyć. Rozumiem tych, którzy pozostają nimi, ze względu na wiarę jak najbardziej to szanuję, ale wtedy polecam szukanie tak samo uduchowionej dziewicy, a nie wylewanie jadu na kobiety, które już dziewicami nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latwo powiedziec szukaj dziewicy tylko ze one wystepuja w 99% jako nieletnie ponizej 12 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pełnoletnia a jestem dziewica. Wiec o czym mowa,ze jakies 12 latki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Portale religijne, różne koła przy kościołach, nie tak trudno o dziewicę. Ale jeśli chcesz taką, nie z powodu swojej wiary, a 'widzimisię', to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suka zawsze może kłamać, że jest dziewicą... a do kościoła specjalnie łazi, żeby księdzu jaja pomieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja związałam się z prawiczkiem sama będąc dziewicą, uczyliśmy się siebie wzajemnie i za każdym razem mam orgazm, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma zahamowania ma niski poped ma niski poziom testosteronu ewentualnie jest brzydki, bo przeciez inaczej jakas kobieta by sie nim zainteresowala wyraznie jest z nim cos nie tak mogl miec traume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś warto kretynko x obraza na kazdym kroku kobiety, NIE WARTO🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obraza bo ma bul d**y za to ze nie dostal seksu w zyciu, mysli niedojrzale ze to cos co mu sie nalezy, skoro wszyscy inni "dostali", a prawda jest taka ze jest kiepem, nieudacznikiem, zapuszczonym niewysportowanym brzydalem, do tego zle odzywiajacym sie i bez zaintereoswan i dlatego nie tylko kobiety an niego pluja ale i zwykli ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś latwo powiedziec szukaj dziewicy tylko ze one wystepuja w 99% jako nieletnie ponizej 12 roku zycia x takie prwiki jak ty wzdychaja do hot lasek z internetu, radze zejsc na ziemie to znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak spotkasz gdzie jakiegos bluzgajacego kolesia na miescie, w parku, gdziekolwiek to na 99,9% prawik albo nie po prostu nie ma dziewczyny i bluzga na wszystkie za to ze nie ma laski, zapewniam ze to sie sprawdza! faceci bez seksu chamieja i agresywnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś warto kretynko x pierwsza wypowiedz prawika i juz wszystko powinno rozwiac twoje watpliwosci, mysle ze nia ma sie nad czym zastanawiac i to co tutaj zostalo napisane to niestety prawda, taki koles to chodzacy sfrustrowany przez brak seksu wulgarny bluzniacy nienawidzacy kobiet agresor, chcesz takiego? watpie! poczytaj sobie topiki chociazby na tym forum co wypisuja tutaj prawiki o kobietach i w jaki sposob!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik = zero szacunku dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
InterferonAlfa dziś dziś serio? sfrustrowani ludzie sa agresywni? x ludzie niekoniecznie, faceci juz tak, bo musza odreagowac z kobietami jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:52 nie zgodzę się z Tobą. Ja nie uprawialem seksu i nikogo o to nie obwiniam kobiet. Szanuję każdego kto mnie szanuje to proste. Nie mam tak jak większość osłów na tym forum ze sycze, jecze na kobiety bo mi się nie wiedzie w miłości. Może kiedyś mi się uda zakochać z wzajemnością :) Tego życzę Wam jak i sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam poped i ogromną ochotę :D Ale nie zrobie tego w ten sposób ze "bzykne i zostawię". Nie potrafię tego tak zrobić. Może to głupie i odchodzi od normy męskiej ale tak już mam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnielubieprawiczków
bo nie szanuje kobiet zwłaszcza tych doświadczonych,wyzywa je od szmat i puszczalskich,wypomina przeszlosc,jest sknerą która uważa ze kobieta powinna zarabiać na siebie a nie uwieszać się na facecie,zachowuje się idiotycznie,debilnie i głupkowato i w*****a kobietę która mu się podoba,,,no chyba ze sa jacyś którzy nie są tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczki maja to do siebie ze szanuja swoje ciala a nie tak jak wy puszczalskie niedziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscktorynielubiniedziewice
bo nie szanujecie ciał i k***icie należy wspomnieć, że 50% młodych kobiet chodzi do kościoła ? a ile trzyma cnotę ? tylko 5%! precz z puszczalstwem i nie trzymaniem cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×