Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teskniaca

Jak odzyskać dawną miłość?

Polecane posty

Gość teskniaca

Bylismy razem 2 lata temu,gdy byliśmy w pierwsze klasie liceum,jednak rozstaliśmy się ponieważ myślałam że kocham kogoś innego,a ten ktoś inny mnie oszukał,okłamał. Później różnie to bywało ja się spotykałam z innymi,ale nie mogłam nikogo znaleść.On był ponad rok z jedna dziewczyna(ale nawet wtedy potrafil sie wypytywac czy sopotykam sie z tym ,czy to byl moj chlopak etc ).Teraz jest z jeszcze inna. W kazdym wypadku ,ostatnimi czasy, powoli zaczynam sobei uswiadamiac ze cos czuje, ze wtedy jak bylismy razem popelnialam wiele bledow,ze zalezy mi na nim. Niemoge powiedziec ze to jest milosc-nie rzucam takich slow na wiatr.Jednak chcialabym moc sprobowac ... nie wiem jak sprawdzic czy on tez cos nadal czuje? Czy tez by chcial sprobowac.Nie chce go uwodzic,flirtowac etc... ale boje sie szczerze porozmowiac.Co mu powiedziec?W jakich okolicznosciach?...Prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bedzie jak najzwyczajniesz do niego zadzwonisz (jeżeli masz numer) i zapytasz czy miałby ochotę spotkać się i pogadać, ot tak zwyczajnie. Rozwiazania najprostrze są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×