Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość becia1888

JAK ROZPOZNAC GEJA????

Polecane posty

Gość becia1888

od kilku lat znam pewnego chlopaka, a od kilku miesiecy on mi sie podoba. od jakiegos czasu zaczynam miec watpliwosci- czy on jest gejem? nigdy nie mial dziewczyny, wogole nie widac po nim fizycznego zainteresowania nimi (seksualnego). co dziwne trzyma sie glownie z dziewczynami.nie jest jakos przesadnie zadbany ani nie mowi ani nie chodzi jak gej :) no ale ma 18 lat i jest jakis dziwny. nie stara sie zeby jakas zdobyc. jak zachowuja sie faceci geje? ale nie tacy stereotypowi-z torebka w rozowej bluzce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia1888
ej no dawajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiop
moj pedagg tez jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjyogi
Jak rozpoznać? Bardzo prosto. Zadbany fajnie ubrany facet za którym oglądają się kobiety na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia1888
le sa jakies konkretne cechy homoseksualistow czy oni tak normlanie wygladaja i wogole? ja nie wiem co o nim myslec...jest tez troche niesmialy i plochliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala co jej odwala
np podstawowe cechy gejów to: -odraza do kobiet ,sprawdz czy sie kwalifikujesz -pejsy -blond loki -długie czerwone paznokcie hm i co by tu doadac i 2 metrowe penisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia1888
;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem nie poznasz
znam kilku i wcale po nich nie widac, laski tak na nich leca ze az mi ich troche zal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia1888
naprawde?? ja jestem teraz zalamana bo on mi sie podoba, ostatnio bylismy na imprezie i po alkoholu wiadomo on powiedzial mojej kolezance ze mnie kocha (od jakichs 3 mies piszemy ze soba na gadu i smsy coedziennie) ale on juz byl ostro wstawiony. od tej imprezy unika mnie! a ja mam cosraz wieksze podstawy zeby myslec ze on jest gejem...moze on szukal tylko kolezanki, na tej imprezie ja tez sie do niego "przystawialam" i teraz ucieka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem nie poznasz
jak wstawiony powiedzial ze Cie kocha to czym sie martwisz? :) moze zdal sobie sprawe z tego, co powiedzial, stwierdzil ze sie zblaznil albo cos w tym stylu, a ze jest niesmialy (jak sama powiedzialas) to zaszyl sie bidula.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia1888
no wlasnie niby powiedzial ze mnie kocha ale ja juz nie wiem co myslec...czy jest taki plochliwy czy moze ta milosc to sciema a on jest gejem...18 lat bez dziewczyny i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia1888
ale dzieki wielkie za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz jest takie topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama piszesz, że jest nieśmiały i płochliwy wiec sprawa rozwiązana jeżeli jest na tyle nieśmiały że to widać ty wiadomo czemu nie lata za dziewczynami i czemu raczej ma koleżanki niż kolegów :D niesmiały chłopak raczej nie będzie miał wysokiej pozycji w męskich grupach więc wiadomo czemu woli koleżanki :classic_cool: zagadka rozwiązana a rozwiązanie z gejem to rozumiem, że teak w remach trendy prania mózgu? bo wcale nie jest logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiąż mu dzwoneczek na fiuta i sie rozbierz,jak zadzwoni dzwonek to znaczy ze nie jest gejem a jak będzie cisza to znaczy że jest!!o to prosty test na geja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek_gay
zwykły facet a gej czasem sie nie rózni niczym.. tak wiec jesli chodzi o rozpoznawanie po jakiś cechach czy zachowaniach to jest błędne.. Jest jedna prosta zasada jeśli jest gejem to gdy go zaczniesz całować, przytulać i dotykać w czułe miejsce to mu nie stanie i tyle.. sam jestem gejem i wiem jak jest. a jeśli chodzi o rozkminianie o co mu chodzi czy cie kocha, czy cie nie kocha, to tego nikt nie wie tylko sam on, może chce pokazać kolegom że potrafi sobie znaleźć dziewczyne, ale jednak widzi że w tym fachu jest kiepski i dlatego wezmie sie w końcu w poszukiwanie faceta, zazwyczaj geje są odrzucani przez środowisko, muszą się ukrywać, kombinować, ogólnie przesrane.. Dopiero jak znajdą sobie partnera to wtedy mogą zyć spokojnie chociaż i tak nie do końca... możesz go sprawdzić, albo wprost zapytać czy nie jest np. biseksualistą.. dlaczego biseksualistą? bo uraziła byś go mówiąc mu że domyślasz sie ze jest gejem, bo może faktycznie jest hetero....a dla faceta hetero określeniem go że jest gejem nieźle mogło by go to urazić. pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figo fago23
Jeżeli wrzucę zdjęcie faceta, o ktorym mam podejrzenie ze może byc gejem, czy ktos z was homoseksualistów pomoże mi rozwiązać tę zagadkę? Podobno potraficie po wyglądzie rozpoznać takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabet morsa 123
dajesz. rozpoznam. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam zwykly
spróbuje rozpoznac chociaz nie daję gwarancji :] niby swój pozna swego..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gay
To i ja wtrace swoje 3 grosze wedug mnie jest tak: czasami facet ma swoje idealy kobietet i nie wyjdzie poza granice- dletego decyduje sie byc gayem- jak ja. zwlaszcza jezeli na prawde ciezko o taka pieknosc urojona w glowie- doslownie urojona!no i trzeba tez wziac pod uwage ze gaye sa wrazliwsi i bardzo potrzebuja czulosci- dlatego ich ratunkiem sa faceci- a jest na prawde wielu ladnych:Dz czasme gay godzi sie z tym, ale ja np wolalbym normalnie zyc- nie kombinujac ale trudno...nie spotkalem takiej kobiety i watpie zebym spotkal. a w gayu mozna znalez oparcie- tez nie latwo bo jeden juz mnie zdazyl zranic ale ogolnie sa cool:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gay
To i ja wtrace swoje 3 grosze wedug mnie jest tak: czasami facet ma swoje idealy kobietet i nie wyjdzie poza granice- dletego decyduje sie byc gayem- jak ja. zwlaszcza jezeli na prawde ciezko o taka pieknosc urojona w glowie- doslownie urojona!no i trzeba tez wziac pod uwage ze gaye sa wrazliwsi i bardzo potrzebuja czulosci- dlatego ich ratunkiem sa faceci- a jest na prawde wielu ladnych:Dz czasme gay godzi sie z tym, ale ja np wolalbym normalnie zyc- nie kombinujac ale trudno...nie spotkalem takiej kobiety i watpie zebym spotkal. a w gayu mozna znalez oparcie- tez nie latwo bo jeden juz mnie zdazyl zranic ale ogolnie sa cool:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami to na pierwszy rzut oka widac ze ktos jest gejem,mam jednego kumpla ktory jest gejem ale kompletnie nie pasuje do tego stereotypu geja,ktory jest powszechny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej.ixiński
Po charakterystycznym, delikatnym uśmiechu, po patrzeniu kątem oka na innych facetów często uda nam się poznać jednego z naszych, tzw. "branżowych". I po charakterystycznym "syndromie giętkich nadgarstków. Oczywiście na 100% rozpoznać orientacji sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej ukryty
nie rozpoznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winternight
Ciężko rozpoznać i bardzo łatwo się pomylić; w mojej klasie jest chłopak, którego dziewczyny (czyli 28/32 klasy) go uwielbia ze względu na swoje babskie (i często infantylne) zachowanie. Pozwala sobie prostować włosy, kitki robić etc. Ale gejem nie jest - ma dziewczynę. Czy udaje? Nie wiem, ale niespecjalnie ciągnie go do facetów; (jak już to zmacanie mojego tyłka bo facebook tak powiedział, że niby jest dzień macania męskich tyłków ale to pewnie wynika z jego poczucia humoru). Zamiast się bawić w obserwacje lepiej zadawać mu podchwytliwe pytania np. zaczynam rozmowę od czegoś neutralnego, następne o dla przykładu pytam "Gdzie spędzisz sylwka?". Stwierdza że w domu. To ja w odpowiedzi "Przynajmniej dziewczyna cię nie okrzyczy za szlajanie się po pijaku". Po stwierdzeniu tego typu odpowiada automatycznie czy ma dziewczynę czy nie. Ciężko wymyślić coś podobnego na rozpoznanie orientacji :/ Ale jeden krok za Tobą - dowiesz się czy jest zajęty czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do tutejszej
wrozki, za pare zlotych powie Ci prawde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×