Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość becia1888

JAK ROZPOZNAC GEJA????

Polecane posty

O matko 18 lat i nie miał jeszcze żadnej dziewczyny? To musi być gej!!! Przecież 18-letni hetero mają już za sobą pińcet związków i przynajmniej dziesięcioro dzieci. Jeśli chodzi o to, że lubi towarzystwo dziewczyn, to nie koniecznie gej, a np przyszły ksiądz. Znałem takiego co to lubił przebywać w towarzystwie dziewczyn, tylko i wyłącznie no i poszedł na księdza, ale szybko sie nawrócił. Jeszcze jest opcja, że moze on nie ma kolegów po prostu :):) Co do rozpoznania, gej ma głos jak gej - zapamiętaj. Mam nadzieję, że ci pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gej ma głos jak gej - niekoniecznie, mój znajomy ma bardzo normalny, męski głos i w ogóle wygląda normalnie, przystojny, inteligentny facet, gdyby mi kiedyś sam nie wyznał, to w życiu bym nie pomyślała. a kumplowanie z dziewczynami, ja całe życie się z facetami trzymam bo z babami się nie dogaduje, może on też się z chłopakami nie dogaduje i czuje się lepiej w towarzystwie dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pedałóf
1 Jak pedał który ma wizerunek bardzo kobiecej kobiety może podrywać facetów ? Przecież to jest bez sensu. Chyba że zniewieściałego faceta przypominającego kobietę. 2 jak hetero facet ma się nie obrazić gdy nazwiesz go bi ? Dla mnie gej i bi to taki sam syf. 3. ten koleś może się psychicznie wolno rozwijać, mieć impotencję, być aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym głosem oczywiście żartowałem. Miałem nadzieje, że autorka to jeszcze przeczyta i zada kolejne głupie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy pedałma rozciągniety
odbyt albo kutaśne odciski na podniebieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach_z_wielkimi...
Aż mnie oczy bolą od tego co tu czytam. 18 lat bez dziewczyny? Na stos z nim! Pewnie jest tak oszołomiony Twoją urodą, że boi się do Ciebie podejść (wiesz, że strachu przed odrzuceniem) albo po prostu ma Cię gdzieś. Które rozwiązanie bardziej pasuje, sama wybierz. W posty typu: sam jestem gejem, śmiem nie wierzyc. Pozdro 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuiiiiuuuiuiuiusj
Wiekszosci nie rozpoznasz. U mnie w pracy jest taki facet, wszystkie kobiety za nim sie oglądały , i dowiedziałam sie w sumie przypadkiem od niego , to nadal tajemnica ;) ze jest zwiazany z jakims facetem. Nigdy bym nie przypuszczala , mozna rozpoznac tych ''stereotypowych'' ktorzy latają na paradach , mają damski głos i torebke na rączce :D A to ,ze w wieku 18 lat nie ma dziewczyny ? Co z tego ? Moj brat ma 21 lat i tez nigdy nie mial. Tu siedza prawiczki w wieku X- 40 kilka lat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelanka
Jeden z wpisów mnie załamał. Koleś napisał, ze ma tak wygórowany ideał kobiety ze postanowił zostać gejem. Czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś gejem sie rodzisz a nie zostajesz bo tak ci sie podoba. Jak mnie tacy debile wkur****. Idź do szkoły tlumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednych tak drugich nie :(
Poznać możesz jedynie tych stereotypowych , którzy zachowują się jak kobiety, noszą obcisłe spodnie, smarują się kremami ,samoopalaczami ,ubierają na rozowo, kręcą biodrami jak kobiety , ich chód jest kobiecy do bolu, biegają na parady i mają charakterystyczny głos. Ta druga grupa niczym sie nie wyróznia. Ja się zakochałam w geju :( Mam chłopaka na uczelni , zawsze mi się podobał ,od roku. Nigdy go z żadną dziewczyną nie widzialam na korytarzu. Trenuje boks, z twarzy nie pasował do opisów w internecie , z zachowania tez. Koleżanki plotkowaly ze to gay. Nie wierzyłam . Poznałam go blizej, po pól rocznej znajomosci kiedy sie zaprzyjaznilismy powiedzial mi prawde :( Strasznie mi stmuno z tego powodu, zawsze trafiam na nieodpowiednich facetów 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie ja tez mam problem... Jesli ktos z Was zna sie na tym to prosze rozpatrzec sprawe I napisac. Ja juz od kilku lat mieszkam w Grecji. Poznalam tutaj kogos... Jestesmy ponad 2 lata razem. Problem w tym ze moj wybranek od ponad 7 miesiecy nie chce sie ze mna kochac. Nie przytula mnie I nie caluje. Myslalam ze ma inna ale kiedy chcialam z nim zerwac to grozi samobojstwem. Mowi ze sie zabije . Boje sie ze on moze jest bi I dlatego to jego zachowanie. On tego nie skonczyl tak od razu. Na poczatku kochalismy sie jak normalna para a z czasem coraz mniej. Teraz wczale. On to zaczal. Probowalam na wszystkie sposoby. Poza tym lubi czystosc jak kobieta I ma dobry gust. Jest pedantychny do bolu. Co mam o tym myslec? Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak szybko nie rozpoznasz :D moze jest bi albo ma jakies problemy o ktorych nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem. Co z tego, że ma 18 lat i nie ma dziewczyny? To normalne, zwłaszcza u nieśmiałych chłopaków... A ty tak się tych gejowych uczepiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złap go za h**a i sie przekonasz jak mu stanie to nie gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geje mają skłonność do przekręcania nazw i imion. Chcą w ten sposób podkreślić swoją oryginalność i niebanalność. Jest to również przejaw tego, że nie do końca akceptują tym kim są. Czasami zmieniają własne imię, dodając inną końcówkę np zamiast Bartek przestawiają się Bartan, Bartoszcze, zamiast Grzegorz- Gregi, Gregory. Często w opiniach powołują się na własne matki, siostry, babcie. Powiedzenia mają też typowo babcine, typu: Święty Jacku z pierogami, Olaboga. Lubią tego używać gdy czują się zaskoczeni, często przewracają wtedy oczami. Jeżeli chcesz poznać geja, zaskocz go jakimś zabójczym newsem. Jeśli informację o rzekomej śmierci Lady Gagi (idolki gejów) przyjmie ze stoickim spokojem to znaczy, że jest hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogisienk
Witam, Proszę powiedzcie mi czy to może być gej? - facet 40 lat, przystojny, zajmuj***ardzo wysokie stanowisko, dużo zarabia, bardzo dobrze wygląda, zwraca uwagę na kosmetyki m.in. bez parabenów itp., szczupły, zawsze dobrze ubrany, super tańczy - ale też opowiada historie o tym, że nie może znaleźć kobiety swoich marzeń, z kt chciałby się ożenić i mieć dzieci - samotnie spędza wczasy za granicą Proszę podpowiedzcie czy to może być gej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jest zainteresowany/a tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do naszego gospodarstwa agroturystycznego przyjechal sliczny chlopiec z mamusia .Dziewczeca uroda wloski ma długie do ramion niebieskie oczy sliczny jak dziewczynka .I te jego maniery tak mamusiu dziekuje mamusiu proszę mamusiu .Byli wczoraj nad jeziorem slysze kochanie proszę niewchodzic do wody kochanie mamusia cie o cos prosila .On niereagowal ona podeszla do niego złapala go za reke i dala kilka klapsów na pupe było slychac udezenia pociagla na koc spuscila mu majtki chyba miał mokre i o mało niepelam ze smiechu zalozylla mu najzwyczajniej w swiecie pampersa takiego majtkowego kolorowego cos mu mowila usiadł na kocyku i nic niemowil siedzzial tak dość długo na glowie mail kapelusik taki dziecięcy wygladal jak c***a przed poludneim mamuska i on poszli na obiadek zalozyle mu tylko podkoszulke z krótkim rękawem ta ze pampers mu lekko wystawal spod koszulki .Pod wieczor wyszedł sam na spacerek chyba mamunia mu pozwolila pampersa musial mieć na sobie bo jego krótkie spodenki w kolorze czerownym były pogrubione w kroku poszlam za nim był pod lasem wiec zaczepiłam go podeszłam zlapalam za reke chcialm go przytulic i pocalowac podoba mi się w myślach go kocham i spie z nim w jednym lozku zaczol się szarpac rozplakal się mowil z eniechce ze mamusia będzie na niego zla i znowu dostanie lanie popatrzyłam na to cos w****il mnie sciaglam mu te czerwone spodenki i pampersa na pupie miał kilkanaście czerwonych pregow od pasa zal mi się go zrobilo pomogłam mu się ubrać zaczelam pocieszać pzrepraszac a i tak na noc się to zdalo jak wracaliśmy do domu jego mamunia go szukala jak g zobaczyla on zaczol plakac mamuska podeszla niespojzala nawet na ,m ie tylko zlapala go za reke dala kilak mocnych klapsów na pupe i mowi pogadamy w pokoju podsluchiwalam ich i zagladalam przez szpare w scianie drewniany dom był caly nagi pupe mail w czerwonych pregach po chwili polozyl się na kzresle a mamusk wziela pas i zaczela go okladac mowiac przy tym ty zasrancu zycie mi zmarnowles maila być cureczka a urodzila się c***a i lala go tym pasem a ona zaczol plakac wierzgać nogami trwalo to chwile chyab cos narobil bo klecal i wycieral szmata odloge jak był moment ze się odwrocil pupa do mnie widziałam jego dupsko czerwone sine pregi musial jzu nieraz dostać . Rano na sniadaniu siedział i się wiercil mamuska cos mu powiedział i po chwili wstal i wyszedł miał na sobie pampersa wyraźnie było widać miał na sobie rajstopy w prazki bezowe były dość cienkie bo wyraźnie był przez nie widać pieluchę wspolczuc tylko mogłam mu po snaidaniu wyszli z pokoju z bagażami wsiedli do auta i djechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno kolczyki mają im pomóc w poznaniu suę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×