Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dajsobieczas

Jej sprzeczne sygnały

Polecane posty

Ona wysyła mi sprzeczne sygnały najpierw chce się spotykać później nie, wysyła mi wiele wiadomości że tęskni za mną, później idziemy do kina przytula się do mnie. Inwestujemy w znajomość razem i jest fajnie. A od niedawna pojawiła się pustka w naszej relacji powiedziałem jej że ją Kocham a ona że jakoś nie potrafi mnie pokochać i nie chce żebym znikał z jej życia... A ja w tym momencie nie chce być jej przyjacielem. Co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziękować jej za znajomość, to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej jest szczera, próbuj dalej, nuż się zakocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie w ten week będę musiał coś wrzucić na fb żeby zobaczyła że jednak nie cierpie tylko spotykam sie i mam czas dla znajomych hmm koleżanek i wgl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co te gierki z wrzucaniem zdjęć? masz 15 lat? ona nie jest zainteresowana Tobą jako partnerem na poważnie, a kontynuować znajomość chce ponieważ jesteś jej czasoumilaczem jak jej sie nudzi albo nie ma nic innego do roboty, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją. Wpędzi cię w lata potem w tyłek kopnie i będzie taki dajsobieczas pod sklepem stał i na wino zbierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie raczej nie troszkę to wszystko dziwne, nigdy nie było tak że latałem jak piesek za nią tylko ona też stosowała się do mojego czasu ...Nie jesteśmy dziećmi i nie mam 15 lat, tylko widzisz zależy mi tak czy siak na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie mówię, że za nią latasz jak piesek, mówię o tym, że gdyby była Tobą zainteresowana, to sytuacja wyglądałaby inaczej, umilasz jej czas i tyle, nic więcej, jest na tyle szczera że wprost Ci mówi, że Cię nie potrafi pokochać a Ty kombinujesz jak baba, przekaz jest prosty, weź to na klatę i nie ośmieszaj się jakimiś wpisami na fb (o zgrozo), gdyby chciała z Toba być to takie szczenięce zabawy z Twojej strony nie byłyby potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zapewne zresztą może jej się włączyć pies ogrodnika jak zobaczy że zabawka jej ucieka ale to NADAL nie będzie świadczyło, że jej na Tobie zależy, postaw sprawę jasno: nie interesuje mnie żadna relacja typu pseudokolega lub tym bardziej przyjaciel a tylko to potrafisz mi zaoferować więc kończę znajomość; tylko nie daj się nabrać jak zacznie Tobą manipulować i sypać teksty typu może kiedyś, być może, daj mi czas, dużo czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dziś widziałem jej pierwsze próby kontaktu na snapchacie ale nic nie odpisuję nawet nie czytam tego... Będę was informował o tym. A jak się nie odezwię to proponujecie całkowicie to zakończyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponujemy to zakończyć czy się odezwie czy nie, jeszcze nie dotarło że jej nie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarło ale i tak mam wątpliwości i możecie mnie oceniać jak chcecie. Nie znacie tego co przeżyliśmy razem. Dziękuję za wskazówki z części zapewne skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci dobra rade
Chyba mlody jeszcze jestes albo takie szczeniackie myslenie masz ( chodzi o to wrzucanie zdjec na fb) Laska sie jasno okreslila na ten moment skoro cie lubi nie powiedziane ze kiedys sie nie zakocha, ale ty musisz uszanowac teraz jej decyzje i wrocic do normalnosci, czyli do swojego zycia, i przestac myslec co by bylo gdyby. To dziala tak samo jak w stosunku do facetow, przestan ja osaczac nie pisz, nie dzwon, spowoduj aby to ona sie zaczela zastanawiac co ty porabiasz, gdzie jestes itd. Nie lec na kazde zawolanie, jesli napisze czy idziecie na spacer odpisz ze dzis juz jestes umowiony ( nie tlumacz sie, jesli bedzie sie dopytywac z kim i gdzie ucinaj krotko, nie za duzo szczegolow) Ona straci rownowage i to spowoduje ze to ona bedzie musiala wlozyc wysilek w doprowadzeniu do spotkania z toba. Pamietaj szanuje sie to co wymaga wysilku a nie to co podane na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz byc frajerem to bądź :D Następny temat dla tej laski to plotek i wyśmiewania takiego łosia jak Ty z koleżankami. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam ci dobrą rade Dzięki za info tak jak już powiedziałem dam sobie spokoj nie piszę nie dzwonie nie mam kontaktu z nią. Może tak jak napisałeś to przyniesie efekt a jak zadzwoni nie polecę od razu tylko powiem że już jestem umówiony. Dzięki za rady, troche mnie podbudowaliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromna Ja Ty chyba urodziłaś się od razu dorosła ... Dojrzewałaś do 10 roku życia a później chyba rosły Ci tylko cycki. Dzięki za takie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×