Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Licealistka

Polecane posty

Gość gość

Według mnie licealistki to najlepszy materiał na dziewczynę. Mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga18
Dlaczego tak uważasz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są spontaniczne, otwarte na świat i wiele tematów, ciekawskie wszystkiego, nie mają jeszcze tylu uprzedzeń i sceptycyzmu wobec świata.. Zawsze wnoszą nutę świeżości do relacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uwazam. Ja mam 29 lat i jestem od 3 lat w moim pierwszym zwiazku. Teraz mona ukochana ma 20 lat a zwiazalismy sie jak miala 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga18
Sądzisz, że wszystkie takie jesteśmy?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że większość. Powód jest zrozumiały. Otoczenie i realia w jakim się obracacie, to jest inny świat niż świat dorosłych-pracujących ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary Kotarba znowu zmienił wersję, w realu ma 42 i zerowe zainteresowanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto to Kotarba, ale pomyliłeś coś ziom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyr****** przez dwucyfrową liczbę facetów osoba nadaje się na dziewczynę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Licealistki nie są tak zmanierowane jak studentki i wyżej. Laski 20+ to dopiero księżniczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Nie uwierzycie co mi sie dzis rankiem przytrafilo , szedlem sobie w dlugim plaszczu przez park z nadzieja ,ze sie obnaze przed jakas 18 latka idaca do szkoly I juz prawie mi sie udalo odpiac plaszczyk rozkoszy kiedy nagle zza krzakow wyskoczylo trzech napakowanych facetow (jeden z nich byl ojcem Kasi na ktora polowalem juz od miesiaca) no I niestety przycisneli mi morde do ziemi I wyroochali doopsko jeden po drugim :( troche bolalo ,ale poczulem rowniez niesamowity dreszcz rozkoszy -chyba zostane c***a wiezienna I bede mial roochanko codziennie hooj z nastolatkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im młodsze dziewczyny tym bardziej patrzą na wygląd, starsze za to na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licealistki mają tę młodzieńczą naturę, ten cudowny świat młodości, którego tak bardzo pragnę być częścią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licealistki mają tę młodzieńczą naturę, ten cudowny świat młodości, którego tak bardzo pragnę być częścią... x Jak wyglądasz jak model to może dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi sa 20latkowie. Seks wiecej niz 3x dziennie. Sztywne paly mlode cialka mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:20 Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piertoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam mam 36 lat i jestem w zwiazku z 20 lat mlodsza kobieta i nest nam wspaniale. Na wakacje wyjezdzamy do Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyrażę swoją opinię na ten temat :) Jestem w trzeciej klasie liceum i mimo tego, że jestem kobietą nienawidzę dziewczyn w moim wieku :) Nie uważam się za wielce dorosłą, ale co te dziewczyny robią to aż mnie przeraża ;o Nie potrafią normalnie porozmawiać, ciągle pieprzą głupoty, jakieś ploteczki jakby kogoś to interesowało. I oczywiście to co robią na imprezach ( no może nie wszystkie, ale większość ) sprawia, że czuję do nich obrzydzenie. Ja mam 19 lat i zawsze myślałam o innych wartościach niż ciągłe imprezy, bójki, kłótnie... Zawsze marzyłam o tym , żeby moja rodzina była zdrowa, żebym miała fajnego chłopaka, rodzinę, dzieci. Nie mówię, żeby się nie bawić, ale z umiarem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
licealistaka fajna ale chyba nie na stale, przynajmniej nie teraz. Bo wiekszosc idzie na studia i tam poznaja nowych facetow i korzystaja z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam mam 36 lat i jestem w zwiazku z 20 lat mlodsza kobieta i nest nam wspaniale. Na wakacje wyjezdzamy do Hiszpanii. X Wiemy Koterba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koterba chyba nie wie że osoba niepełnoletnia bez zgody starszych nigdzie nie wyjedzie i wali takie ściemy że żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:20 Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Witam wszystkie mile nastolatki /dzieci . dawno mnie tu nie bylo ,marze o mlodych chociaz sam jestem starym hoojem ,ktorego nikt nie chce ,czekam na chetnych ojcow ,ktorzy tak mi zloja dope ,ze mi sie odechce patrzec w strone dzieci ,jacys chetni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wie skad jest koterba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie kto to Koterba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koterba stary zboczeniec uganiajacy sie za dziecmi ,trzeba ustalic skad jest zeby powiadomic lokalne wladze o jego pociagu do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×