Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pyskata90

Mężczyzni lubią gdy się ich ....

Polecane posty

Gość Pyskata90

Gnoi? Taka sytuacja, jestem z kumpelą na piwie, świetnie się bawimy,gadamy, pijemy, gadamy itp. Podchodzi koles i zaczyna jaki to ładny dzień (choć już noc prawie) i jakie my jesteśmy sympatyczne. Ja mu na to krótko że przeszkadza więc niech się ulotni dyskretnie nie zakłócając naszej dyskusji. Samiec jak rzep psiego ogona czepil więc z dumą i obrączka na palcu pytam czy jest tak zdesperowany że bierze się za mężatki czy tak głupi? A on proponuje drinka i dalej swoje. Więc moje pytanie nasuwa się do Panów w większości czy lubicie być gnojeni przez kobiety czy to wyjątkowo tępe egzemplarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czy jest tak zdesperowany że bierze się za mężatki czy tak głupi?" "czy to wyjątkowo tępe egzemplarze?" tępe egzemplarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów należy krótko trzymać i komunikować do nich w prosty sposób, bo subtelnych znaków i grzecznych zwrotów to nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Nie jeden oj nie jeden. Ale przywracacie mi wiarę w normalnych facetów, chyba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie odbierają. Takie matołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężati, ajęte, zarezone czy poprostu w zwiazku z facetem są dla mnie zbyt :/ jak by to powiedzieć mało atrakcyjne ... miłości w tym nigdy nie bedzie ... ja auomatyccznie trace zaiteresowanie nimi a nawet nabieram obrzydzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Współczuję ale Ty chyba w takich gustujesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy jest tak zdesperowany że bierze się za mężatki czy tak głupi?" po prostu chciał zaliczyć, więc g****o go obchodzi mąż czy inne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Chociaż jeden by zrozumiał, bo widzisz inni jakoś lgną wręcz gdy jestem chamska i bezpośrednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ja przez całe życie a jestem 30+ zarywałem może do trzech, wszystkie wolne. Nie wiem ile musiałbym wypić żeby tak jak ten kolo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa faceci co lubia byc gnojeni. Im bardziej sa gnojeni tym wiecej przylaza. Duzo jest takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
A mówia że to kobiety się nie szanują...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zarywa to mężatki, to szuka okazji, podobna sytuacja jak żonaty pali cholewki do panny. Zero zasad, dla mnie tacy to śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje autorko wyglądasz wyzywająco, makijaż/ubiór i stąd przyciągasz takich facetów, faceci, którzy widzą w tobie łatwą i tanią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
No to nie trafiłeś kolego. Mój makijaż ogranicza się do tuszu do rzęsz i kremu do twarzy. Chodzę w dżinsach i często w adidasach, bluzki bez dekoltu. Kiepski z Ciebie psycholog :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
już po pierwszej próbie wiedzą że nic nie zwojują a jednak są tępi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem koleżanką :) jesteś arogancka i pyskata (sama się tak określiłaś), widocznie to na nich działa, taka zimna suka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Oj sorki :) Nie wiedziałam że jesteś kobietą. Tak jestem "zimną suką" trafne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, lepiej być wredną suką niż przesłodzoną idiotką bez swojego zdania lub drewnianą królewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zachowujesz sie jak k***a i facet mysli ze szukasz klienta na zarobek. Bo jesli masz obraczke a facet podszedl to nie widze innej opcji. Facet nie podchodzi do mezatki z obraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15-11 Ty koleś to nie obrażaj dziewczyny, w imię męskiej solidarności. Postawisz swoje jądra pod toporek, broniąć honoru męskiego rodu. Są faceci szmaciarze i tyle, ale są tez i porządni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrączka niby ma być straszakiem? ja nie nosżę obrączki i nie zachowuję się wyzywająco,, wszyscy w pracy wiedzą że mam męża a i tak niektórzy robią podchody faceci próbują jak się uda to ok jak nie drugie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.11 :) :) swieta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie obrączka to znak: NIE TYKAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.23 ale jak zaobraczkowana kreci zadem i wyraznie widac chcice to facet pomysli, ze latwa i chetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 23 Tylko Pyskata nie kręciła tyłkiem, a siedziała spokojnie z koleżanką przy stoliku. Czego jeszcze nie rozumiesz, nie dawała mu żadnych sygnałów, a d**ek się narzucał. Ja bym takiego nie grzecznie, ale szybko i dosadnie do pionu doprowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×