Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podlasianka27

Mój facet

Polecane posty

Hej mam takie pytanko czy wasz facet zachowuje się tak,jak byście go nie obchodziły? nie lubi niby pisać a jak chce to potrafi ale woli czytać głupoty tych mistrzów uwodzenia typu Paweł Grzywocz, Adept i ostatnio blog bracia samcy, Opowiadał jak to go kiedyś traktowały kobiety i uważa że jak będzie zimny to jest ok. Ja go nie olewam jestem anielsko cierpliwa a on nie szanuje widocznie tego że ma kobiete która nie leci na jego kase dom czy co tam innego ja nie mam zamiaru go krzywdzić i odchodzić jak to on powiedział jak bedę za dobry i mówił te miłe słowa to się znudzisz i zostawisz,wszystko ma być tak jak on chce, a jak ja coś próbuje zaproponować to zawsze jakieś ale więc mu więcej nic nie zaproponuje,najbardziej wkurza mnie to jego siedzenie i pisanie głupot na forum dla męskich szowinistów,ja dużo nie chce jedynie jego bliskości i żeby czasem pokazał że mu na mnie zależy,no fakt na odległość sie nie da zachowuje się jak d**ek a jak tylko się spotykamy jest zupełnie inny czuły itp czuję się tak jak bym była z dwiema osobami ;D też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr555
Hej Podlasianko. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Twój facet źle stosuje te zasady wyzwania, bo słabo je zna albo jest głupi i zakompleksiony, więc za wszelką cenę chce coś udowodnić sobie i światu oraz kobietom. Przesadza z tym całym wyzwaniem. Powinien akceptować Twoje inicjatywy. Jest o tym artykuł: http://mp3.jakzdobycdziewczyne.pl/Webinary/Artykuly/ZaawArtykul54InicjatywaKobietyJakAkceptowac.pdf Jeśli on odrzuca Twoją inicjatywę to jest głupi i powinnaś go olać. Niech się męczy samemu i najpierw dokładnie zrozumie, jak postępować z kobietami, zamiast zgrywać wielce niedostępnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr555
Ostatnio nawet były pewne aktualizacje i odnośnie tego artykułu powyżej, to należy zawsze akceptować alternatywny termin spotkania, nawet jeśli dziewczyna poda piątek lub sobotę. A to dlatego, że należy zawsze nagradzać inicjatywę dziewczyny, jeśli jej wymagania nie są chore i nie adekwatne do etapu relacji. A jeśli chodzi o Twoje oczekiwania odnośnie kontaktu, to sprecyzuj, czego oczekujesz. Bo stałych chłopak powinien np. w środku tygodnia zadzwonić i pogadać zamiast spotkania w dzień roboczy, bo widujecie się tylko w weekendy. Albo może raz na jakiś czas napisać sms'a i wtedy to ma wartość taki sms, bo jest rzadki. Ale stała dziewczyna zasługuje na co najmniej 2 spotkania w tygodniu i jeśli widujecie się tylko w weekendy, to zamiast tego powinniście pogadać w środku tygodnia przez telefon. O akceptowaniu inicjatywy było jeszcze tutaj: http://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/blog/dziewczyna-boi-sie-zwiazku-i-zaangazowania-oraz-nie-potrafi-zaufac-co-robic/#comment-72140 A jeśli oczekujesz ciągłego kontaktu, to zastanów się dlaczego, po co Ci to, czy potrafisz funkcjonować samodzielnie, czy związek to dla Ciebie telefoniczna smycz, czy nie masz przypadkiem wypaczonej wizji związku. Jest o tym artykuł: "Maniaczka kontroli chce pełnej szczerości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×