Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

Jest Lądek, Lądek Zdrój, tak... x Poprzedni temat zaczął znikać w niewyjaśnionych okolicznościach i to w momencie kiedy Iftar przyznała się do posiadania roweru. Przypadek? Nie sądzę. Piąta w tej samej odsłonie przyznała się do chęci posiadania szofera i limuzyny, po czym sama zniknęła. Prawdopodobnie jakieś lobby chce żebyśmy zamilkli, bo poruszamy tematy ważne i niebezpieczne. Uprowadzili Piątą, skasowali topik, mnie ktoś dosypał cukru do kawy. Nie dajmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wykonujesz czasem rimming?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie a lubisz być kochana czasem w analną dziorkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie a pomasujesz se teraz tylną dziorkę paluszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Czerwony i automat. Ten roweru:) W zasadzie z racji braku jakiejkolwiek wzmianki na temat mojej nieskromnej osoby, że o Błędnym nie wspomnę, zastanawiam się nad fochem, ale dopiero po śniadaniu;) I pisze się Lądyn!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A pytania spod maski uważam za tendencyjne i mające na celu zdeprecjonowanie mojej osoby" x Jakby miały być tendencyjne, to spytałbym o ilość zaworów na cylinder, stopień sprężania oraz średnicę i skok tłoka, a gdyby miało na celu zdeprecjonowanie Twojej osoby to spytałbym się, czy to diesel czy benzyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, MS. Z fochami nie ma żartów, tylko po śniadaniu! Na to można zasłabnąć. Nie chciałbyś chyba tłumaczyć się w szpitalu, co Ci się stało? x Ifka, ukradli, ale póki nie żądają okupu, możemy udawać, że o niczym nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w treści "Nasz specjalny korespondent donosi, że foch został wywołany jednorazowym przyjęciem do przewodu pokarmowego zawartości butelki z etykietą "Genuine Yarmush Whisky". Istnieją bardzo poważne podejrzenia, że butelka ta nie powstała na Ziemi. Trzy dni wcześniej niejaki pan Wacław zauważył tajemnicze światło w tunelu, gdy po libacji alkoholowej udawał się w kierunku domu. Oprócz wrażeń optycznych został również potraktowany bronią dźwiękową, gdy pojazd - zapewne pozaziemskiego pochodzenia - zbliżał się w jego kierunku. Pan Wacław w wyniku tego bezprecedensowego ataku stracił równowagę oraz 40 cm kończyn dolnych, ale upadając zdążył spostrzec mijający go pojazd z szeregiem świateł. Z pojazdu została wyrzucona pusta, tajemnicza butelka - prawdopodobnie właśnie "Genuine Yarmush Whisky". Niestety nie udało się ustalić jak butelka ta weszła w posiadanie najmniejszego człowieka świata, w jaki sposób się napełniła, z jakiego powodu postanowił ją opróżnić oraz jakie konsekwencje może to przynieść dla znanego nam świata. Nasz korespondent trwa na posterunku i będzie przekazywać najnowsze informacje, chociaż gałąź przydomowej sosny boleśnie wbija mu się w krocze. Sama sosna też jest niepokojącym zjawiskiem. Czy była tu przed najmniejszym człowiekiem świata? A jeśli tak - to kto ją umieścił właśnie w tym miejscu i DLACZEGO? Aby poznać odpowiedzi na te, a także wiele innych pytań, drążących każdego inteligentnego człowieka - kupcie kolejny numer naszej gazety - dostępnej w najlepszych sklepach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Jesteś w tym świetny. Zaraz lecę do najlepszego sklepu. Jeśli w gazecie są zdjęcia najmniejszego człowieka świata, to zaszaleję i kupię trzy. Ale jak znam życie, to pewnie tylko sosna i 40 cm uciętych kończyn Wacława. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) Będą buty Wacława (czarne lakierki ze śladami błota, ustawione na gazecie, widoczny próg, ciemna klepka i matowo pomarańczowy kawałek ściany z odpryskami farby) z podpisem: "Po ataku obcej cywilizacji Wacław już nigdy nie założy butów". Z sosny tylko jedna gałąź (lewa, dolna strona zdjęcia) na tle błękitnego nieba z pojedynczymi chmurkami i podpis: "Na tej właśnie sośnie nasz reporter nadwyręża swoje imponderabilia, aby dostarczyć naszym czytelnikom najnowsze informacje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Marnujesz się tu Najmniejszy, ale za to w doborowym towarzystwie. ;-) Za tydzień można dać to samo zdjęcie i innych chwytliwy tytuł: "Pobił żonę sosną, bo wytarła mu buty nieprzeczytaną gazetą" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za tydzień można dać to samo zdjęcie i innych chwytliwy tytuł: "Pobił żonę sosną, bo wytarła mu buty nieprzeczytaną gazetą" itd" x I to ja się marnuję?;) Chociaż fakt, w doborowym towarzystwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie lukier, wrażliwych proszę o pominięcie! x Twoja wszechstronność jest ujmująca, MS: dystans, poczucie humoru, życiowa mądrość i inteligencja. Wiem, że wiesz, ale co mi tam. ;-)🖐️ Spadam, mam dziś sporo zajęć. Tyle jeszcze nieumiejscowionych Biedronek przede mną, że szok. :-O MILCZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarumieniłem się chyba, chociaż trudno nie zgodzić się z oczywistością;) Miłego dnia, jakbyś potrzebowała konsultacji w sprawie uzasadnienia lokalizacji biedronki, to wal śmiało. Mogę bronić każdego stanowiska, nawet takiego, z którym się absolutnie nie zgadzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Wspomniana sosna, uwierająca tak boleśnie w krocze, otrzyma miano Konara Wacława i stanie się celem pielgrzymek-miesięcznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Cześć, MS :) A wtedy będzie z Wacława "superpartia", jak to kiedyś jedna babcia kulturalnie rzekła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superpartia zapewne ma superprogram;) Potem wygrana w wyborach, niewielka korekta konstytucji i Wacław - mimo że o 40 cm niższy - zostanie największym człowiekiem nowoczesnej Europy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Tak wielkim, że nawet Rydzyk mu nie podskoczy, Putin będzie się od niego uczył, jak odpowiadać na trudne pytania publiczności a świebodziński Jezus będzie Mu się w pas kłaniał. Pozostanie przy tym, jak solennie będzie zapewniał w wywiadach telewizji śniadaniowej TVP, skromnym chłopakiem, poszukującym domu po libacji, któren to cel podróży liczni odzierają z romantyzmu metą mianując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia pokazuje, że wszyscy najwięksi szaleńcy/przywódcy, byli raczej nikczemnego wzrostu. To się nazywa leczenie kompleksów na ogromną skalę. Muszę być sporo ładniejsza i wyższa od Hitlera, czy Napoleona skoro do podnoszenia samooceny starczy mi niewinne "bruuuumm". ;-) Pocieszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Poka, Whisky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skromnym chłopakiem, poszukującym domu po libacji, któren to cel podróży liczni odzierają z romantyzmu metą mianując." x Helenka, czad! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto pomyśleć nad specjalnym syropem z sosnowych igieł. W końcu za pośrednictwem najważniejszej części swojego jestestwa, otarł się o sosnę sam korespondent, który zna Wacława jak nikt. to przecież nie w kij dmuchał! Eliksir mógłby skracać drogę do wniebowstąpienia. Jak tylko uda mi się umieścić kolejną biedrę na miejscu lidla, to może załatwię w biedrze dystrybucję. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x Szlag. Wychodzi na to, że muszę pójść śladami Wacława, aby zostać największym szaleńcem, takim na miarę Czyngis Chana! Żadne półśrodki jak Adolf czy Poldek mnie nie usatysfakcjonują!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×