Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

Gość Helenka Zy
No wiem, MS. Więcej kawy już dziś nie piję, bo mam jazdy, jak widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No wiem, MS. Więcej kawy już dziś nie piję, bo mam jazdy, jak widać" x Zapewne nie była to kawa zbożowa;) Ale pij, takie jazdy to ja szanuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
No jaka zbożowa?! Weź... Prawdziwa, czarna, parzona, bez cukru i mleka. Taka dla prawdziwych mężczyzn. No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawdziwa, czarna, parzona, bez cukru i mleka. Taka dla prawdziwych mężczyzn. No!" x Taka kawa funkcjonuje czasem pod nazwą "z betoniarki":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Igły do gramofonu z butów Wacława. Muzyka jeszcze nigdy nie brzmiała tak "obco"." x Dla pierwszych 30 klientów prawdziwe winylowe płyty z sosny za domem. Dowiedz się, o czym szumią wierzby.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
O czym szumią wierzby i grzmią PiSuary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakby co, to nie ja. Zbieżność imion i fachów przypadkowa" x Mówi się "fochów";) Qwa, co spojrzę na ten wpis powyżej to zaczynam się rechotać, bo oczywiście nie jestem w stanie przeczytać go "normalnie", wręcz przeciwnie, obecnie jest już "oj Heleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeno...":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To o zbieżności było o wróżu" x A to nie skumałem:) xxx "Też mi się śpiewa a raczej wyje" x To teraz pomyśl, że gdzieś w tym kraju są przynajmniej dwie osoby, w tej chwili drące japy i profanujące w ten sposób Moniuszkę:D Wyję znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Masz złe podejście, oddajemy cześć" x W sensie, że trafił pod nasze strzechy?;) A także zupełnie niechcący został spopularyzowany wśród młodzieży miast i WSI?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przesadziłeś w drugą stronę. Mamy zasięg bardzo lokalny. Czas antenowy jeszcze mało wakacyjny. Z tego wszystkiego pójdę do domu. Gdybyś mógł zerkaj na wróża, bo wisi mi jedną odpowiedź. :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mamy zasięg bardzo lokalny. Czas antenowy jeszcze mało wakacyjny" x [z mocnym niemieckim akcentem] Dzisiaj kafetehria! Juthro cały świat!!!. xxx "Z tego wszystkiego pójdę do domu. Gdybyś mógł zerkaj na wróża, bo wisi mi jedną odpowiedź" x Pozerkam:) Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Czyżbym musiała zmienić imię? Bo teraz pewnie będziecie rechotać na samo moje pojawienie się, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuj się. ;-) Ósma, a ja już jestem skonana, polubiłam ze sto zdjęć na fejsbuku, przeczytałam dwa artykuły o lansowanym Frasyniuku i odczuwam absmak. On mi się nawet podoba, Frasyniuk jako facet, ale kurde, to nie jest lider. Czegoś mu brakuje... Charyzmy, umiejętności składania myśli w zdania na szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×