Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

Gość blednygosc
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Błędny, wiem, że jesteś skromny. :-P x MS, ja tu wiersze piszę... A Ty w pracy. Tak nie może być, że będziesz sobie pracował, kiedy będziesz chciał. ;-) W drodze wyjątku wybaczam, bo wspomniałeś o amnezji. Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky desperatka znowu szuka frajera z forum uzywajac innego nicka bo tamten juz spalony ,limit wyczerpany :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa bron sie jak umiesz ,daleko mi do frajera nawet kijem bym cie nie tknal:Otakie puszczalskie nie w moim typie,real cie olewa to szukasz szczescia forumowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehe pocieszaj sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, postanowiłem zmusić się do obudzenia:) Whisky, zaczynam być zazdrosny o to pomarańczowe coś, co ewidentnie chce przyciągnąć Twoją uwagę, ergo odciągnąć ją ode mnie!😠 Możesz to wytłumaczyć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Cześć Ifka, cześć MS x Oczywiście, że mogę. To jest akt dobrej woli. Ktoś niepytany zadaje sobie trud, żeby powiedzieć mi, jak jestem mu obojętna. To działa na zasadzie wolontariatu i nie ma nic wspólnego z odciąganiem uwagi. Możesz spać spokojnie, ale już nie teraz raczej. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jednak jesteś głupia whisky:-O:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z telenoweli ogladałem kilka odcinkow "trudne sprawy" i "szpital" ahaaaa kiedys [wstydzę się] "mode na sukces" ale to było tak dawno ze nawet nie wiem czy to prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędny, myślę że miałeś spore szanse oglądać "modę", biegając w pampersie, więc jesteś usprawiedliwiony:) x Natomiast uważam, że Whisky zdecydowanie coś kręci, niemożliwe żeby ktoś w ogóle niezainteresowany bliższym kontaktem, stosując co prawda "końskie zaloty", zwracał na siebie jej uwagę. Musiałby być kretynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms wydaje mi sie ze jestesmy w podobnym wieku :) ogladalem ale przestalem kiedy bruk zostaly z foresterow tylko jej synowie. nie wiem , ale jakos niesmacznie mi sie zrobilo. poza tym zmartwychwstala psycholozka. tego bylo za wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie załapaliśmy się na pampersy?:) Dalsza część Twojego postu, oprócz Bruk, jest dla mnie niezrozumiała:) Ja mogę się pochwalić obejrzeniem jednego (!) odcinka mody, zresztą na prośbę mojej mamy, którą pasjonował ten serial, a akurat nie mogła obejrzeć. Było to dla mnie tak traumatyczne przeżycie, że pamiętam kompletną treść odcinka do tej pory:) Czasem budzę się z krzykiem "Bruk, nieeeeee!! Nie otwieraj tych drzwiiii!!!". Bo nie wiadomo co jest za drzwiami, Bruk zapowiadała, że wejdzie na początku odcinka i nacisnęła klamkę na końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz teraz zwatpilem noooo moze i jestem starszy :P za czasow mojego raczkowania o pampersach nikt nie slyszal. baaaaaa roslinka jaka posadzilem w ogrodzie teraz ma postac wegla. ale w sumie lepsze to niz moj pies ktory przypominal bardziej duzego ptaka i szczekal zawsze w moja strone. pobiegl byl sobie pozniej jak zobaczyl stado podobnych sobie. ostatnio nawet widzialem go w ksiazce gdzie pisali o jakims kataklizmie czy co. eeeeeee niewazne. od dawna juz go nie kochalem i gdyby nie ksiazka juz bym zapomnial ze takiego mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież piszę, że się NIE załapaliśmy na pampersy:) Ale teleranek czasami oglądałem:) Nawet w tę grudniową niedzielę, w którą go nie było:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To czego chce ta pomarańczowa szmata?" x Pewnie chce Ci powiedzieć, że nie jestem warta Twojego zainteresowania. To są wszystko bzdury wyssane z palca. Dla mnie to oczywiste, że to kobieta. Pamiętasz ostatni topik i akcję z jpgiem? Żaden facet by tak nie zrobił, choćby najgłupszy. :-D Moje pozaforumowe kontakty są skromne i mają charakter wyłącznie koleżeński. A to co otarło się o real, to była dla mnie poważna sprawa i poważny człowiek. Ręczę za niego. Olejmy to. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jakaś pomarańczowa lafirynda ma kisiel w majtkach?:classic_cool: Też brałem to pod uwagę:) Zaczynam ubolewać, że nie klikam w pomarańczowe linki:) Już nakrzyczałem na siebie, ale się przeprosiłem i jestem ze sobą pogodzony:) x Przypuszczam, że możesz się domyślać jaki jest cel moich postów, wiesz, bynajmniej coś się dzieje wśród purystów. Na prawdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×