Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Nie ma takiego miasta Londyn!

Polecane posty

Dzień dobry:) Kontrola jakości topiku. Mało stanowczy zapowiada chwilowe opuszczenie kafe, co powoduje u Whisky potrzebę picia kawy z jednego kubeczka z Błędnym. Iftar jeździ po słońcu czerwonym autkiem z silnikiem benzynowym. Nikt nie wie co stało się z Wróżem Aleksandrem. Dacza nad Klaźmą nadal stoi:) Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami pojawiam się przelotnie:) Na kawę dopiero jadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, MS :-) Cześć. Szminka jasny, brudny róż. Letnia. Idealnie pasuje do Twojej piosenki. x MS, to on! Prowokował mnie do picia z jednego kubeczka, sam widziałeś. Chciał mnie podebrać, poderwać. Ale ja się nie dałam. Próbowałam go nawet zniechęcić brudnym kubkiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarzowi pewnie też się spodoba, tylko nie wiem o jaką specjalizację chodziło i gdzie się udać: Za dużo czasu siedzę na kafe-proktolog Nie potrafię czytać ze zrozumieniem-okulista Jestem nudna i beznadziejna-weterynarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, to on! Prowokował mnie do picia z jednego kubeczka, sam widziałeś. Chciał mnie podebrać, poderwać. Ale ja się nie dałam. Próbowałam go nawet zniechęcić brudnym kubkiem" x Hmmm.... Owszem, widziałem:) A wiesz, że tylko winni się tłumaczą?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wiesz, że tylko winni się tłumaczą?" x Tak. :-) I też myślę, że Błędny, lada chwila wpadnie tu z wyjaśnieniami. Tym razem mu darujmy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest temu winien on jest temu winien gdzie helenka? :classic_cool: b hej if co tam? co to serducho ci tak wariuje co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to bylo tak ja sie nie tlumacze ale idę sobie idę patrzę kubek. OOOO jaki sliczny ze sladem ust na politurze. Hmmmmm prawie jak prawdziwe ale co niech tam kawa jak zywa wiec sobie lyknę :D tak było 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędny, nie wiem gdzie Helenka, ale jak się pojawi, to trzymaj się tej wersji co ja: że to Twoja wina. Tak będzie bardziej wiarygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Tym razem mu darujmy" x Whisky, rozumiem, że darowałaś mu kawę, ale co ja miałbym mu darować? Ma dziś imieniny, urodziny, czy jak?;) I na czym miałaby polegać wina Błędnego, że miałby się tłumaczyć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I na czym miałaby polegać wina Błędnego, że miałby się tłumaczyć?" x Komplikujesz wszystko do granic możliwości. ;-) Skoro już się przyznał, to głupio teraz ustalać do czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do polityki, to niestety poznałem kilkunastu polityków i różnią się jedynie przynależnością partyjną oraz inteligencją. Natomiast każdy z nich jest tak naprawdę tylko wredną mendą z mocno rozwiniętym egoizmem, za to z wąskimi horyzontami. Polityk to jak prostytutka - nie zawód lecz charakter. Przy czym prostytutka bierze kasę za oficjalne dawanie doopy i robienie laski. Dlaczego jest takie bydło w sejmie? Bo uczciwi i przyzwoici ludzie trzymają się z daleka od tego syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie generalizuj, Mały. ;-) Czasem trafia się ktoś hołdujący ideałom, ale na takiego zawsze znajdzie się trzech innych, którzy zapragną zamknąć mu ryj mając na uwadze koryto. Taki świat, ale rządzić ktoś musi. Smutne jest to, że w rodzimej polityce zaistnieć mogą ludzie ze wszystkich klas społecznych, z kiepską przeszłością i biedni. Zwłaszcza to ostatnie jest źle przemyślane. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, niestety albo ideały dość szybka przesłania co innego, albo taki gość opuszcza politykę. To ostatnie jest w ogóle nieprzemyślane...:) Jest jeden projekt, który mi się spodobał, chyba autorstwa PSL, żeby każdy kandydujący na posła przechodził obowiązkowe badania psychiatryczne. Nie musi pokazywać wyników, chyba że zdecyduje się kandydować. Szkoda, że to nie przejdzie. Ale wyobrażasz sobie jak bardzo zostałaby przerzedzona scena polityczna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś dał temat nie ma takiego miasta jak Londyn a piszecie chuj wie o czym jak autor nie wie gdzie miasto Londyn to proponuje mapę wielkiej Brytani okulary i niech szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale wyobrażasz sobie jak bardzo zostałaby przerzedzona scena polityczna?" x Dziś to oznaczałoby pusty sejm. I nie myślę tu o głupich poglądach, bo to jedno, ale o zwykłej ludzkiej głupocie. To są ludzie z IQ niższym niż wzrost prezesa dzielony przez dwa. ;-) x Dobra, bo jeszcze nas zamkną... I to może nawet w jednej celi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobra, bo jeszcze nas zamkną... I to może nawet w jednej celi" x Dlatego wolisz przestać? Kobieca logika jest dla mnie wielką tajemnicą ;) Chyba, że była to altruistyczna troska o mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co jeżeli, rzeczywistość tak naprawdę jest iluzją i nic nie istnieje? – Cóż, w takim razie zdecydowanie przepłaciłem za mój nowy dywan." Woody Allen x Fajne:) Widzę pewien wpływ niedawnej lektury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlatego wolisz przestać? " x Dlatego wolę nie zaczynać. Mam bujną wyobraźnię i żadnego problemu z wyobrażeniem sobie siebie w jednej celi z Tobą. ;-) Ale przecież kiedyś nas wypuszczą... Czarna dziura, albo blada dupa a tam już moja wyobraźnia nie sięga. ;-) x "Widzę pewien wpływ niedawnej lektury" x Nie swój? Lubię teksty Allena, jego ironiczny sposób patrzenia na rzeczywistość. ;-) x Ommmm. Popracuję kilka chwil. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polityke uprawiacie? hmmmm a mocno sie grzebiecie? bo wiecie chyba czas sie schylic :D głębiej :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czarna dziura, albo blada d**a a tam już moja wyobraźnia nie sięga" x Jasne. Nic a nic;) xxx Nie swój? x Skromność to moje piąte imię;) xxx "Ommmm. Popracuję kilka chwil" x Pracuj:) Ja czekam na hasło do wymarszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"polityke uprawiacie?" x W systemie trójpolowym;) xxx "Ty się do skrzynki schyl lepiej" x Błędny, uważaj na pośladki, to pułapka!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×